Dnia 09.09.2007 w Egzotarium odbyło się XII już spotkanie Śląskiej Grupy Entuzjastów Bonsai. Pogoda nie dopisała więc zmuszeni byliśmy pracować pod dachem, na szczęście Egzotarium zapewnia nam i taką możliwość.
Zjawili się: Rafał "Oliwia99", Karol, Grzegorz "Anarhis", Roman "Fater", Bartosz Warwas, Olek "Olon", Michał "Ogrodnik", Damian "FidelPatcha".
Część grupowiczów dopieszczała swoje drzewka przed wystawami, pozostali formowali przyniesione materiały.
Jeśli ktoś posiada więcej fotek, zwłaszcza przed i po formowaniu, to proszę o uzupełnienie.
XII Spotkanie ÅšGEB - relacja
- fidelpatcha
- wspieram forum (brąz)

- Posty: 769
- Rejestracja: 11 maja 2006, 09:02
- 20
- Imie i nazwisko: Damian Skiba
- Województwo: śląskie
- Lokalizacja: Siemianowice
XII Spotkanie ÅšGEB - relacja
- Załączniki
-
- Od lewej: RafaÂł, Oliwia, Karol, Grzegorz, Roman, Bartosz, Olek, MichaÂł, Damian
- Large_P9092974.jpg (72.04 KiB) Przejrzano 6187 razy
-
- MichaÂł, Karol, Roman i Olek - przy cisie
- Large_P9092947.jpg (64.83 KiB) Przejrzano 6189 razy
-
- Cyprysik RafaÂła
- Large_P9092953.jpg (59.92 KiB) Przejrzano 6188 razy
-
- Przesadzanie cyprysika
- Large_P9092940.jpg (60.67 KiB) Przejrzano 6189 razy
-
- Cyprysik Damiana po przesadzeniu
- Large_P9092963.jpg (47.53 KiB) Przejrzano 6189 razy
-
- Grzegorz przyniĂłsÂł naprawdĂŞ obiecujÂący jaÂłowiec.
- Large_P9092960.jpg (63.65 KiB) Przejrzano 6188 razy
-
- Grzegorz przy swoim materiale
- Large_P9092961.jpg (57 KiB) Przejrzano 6190 razy
-
- po wstĂŞpnych pracach
- Large_P9092981.jpg (72.37 KiB) Przejrzano 6189 razy
-
- szalony jaÂłowiec
- Large_P9092975.jpg (65.72 KiB) Przejrzano 6189 razy
-
- szalnony po wstĂŞpnym formowaniu
- Large_P9092986.jpg (42.99 KiB) Przejrzano 6189 razy
Mam małe krzywe drzewko, ale to chyba jeszcze nie bonsai...
Damian S.
Damian S.
- Przemek R.
- wspieram forum (brąz)

- Posty: 1023
- Rejestracja: 04 sty 2007, 12:33
- 19
- Imie i nazwisko: Przemek Radomyski
- Województwo: mazowieckie
- Lokalizacja: Siedlce
- Kontakt:
