Zdjecia z Warszawy

Informacje jak i nasze wrażenia z wystaw i innych imprez związanych z bonsai.
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Zdjecia z Warszawy

Post autor: romanb »

Czesc Wam.
Dolaczam pare zdjec z warsztatow w Warszawie
Szerdeczne dzieki dla studia fotograficznego Kris Seklecki za udostepnienie zdjec. Dzieki
Załączniki
e7.jpg
e7.jpg (33.97 KiB) Przejrzano 17092 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Wszyscy ladnie pracuja
Załączniki
war7.jpg
war7.jpg (87.13 KiB) Przejrzano 17091 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Pelna koncentracja
Załączniki
war8.jpg
war8.jpg (74.39 KiB) Przejrzano 17090 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Tu tak samo :-)
Załączniki
war9.jpg
war9.jpg (60.27 KiB) Przejrzano 17089 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Monika przy pracy,jak zawsze z pelnym zaangazowaniem
Załączniki
e1.jpg
e1.jpg (30.82 KiB) Przejrzano 17088 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

On mial mozliwosc nauczyc sie nakladanie rafi i poprawnego drutowania :-P
Załączniki
e2.jpg
e2.jpg (31.89 KiB) Przejrzano 17087 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Pan z Krakowa - Wisla i tak nie bedzie mistrzem
Załączniki
e10.jpg
e10.jpg (43.42 KiB) Przejrzano 17085 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Forum-owicze
Załączniki
e9.jpg
e9.jpg (26.42 KiB) Przejrzano 17084 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Troche reklamy nigdy nie zaszkodzi :-)
Załączniki
e17.jpg
e17.jpg (21.92 KiB) Przejrzano 17083 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Przed i po ---- zdjecia
Załączniki
e8.jpg
e8.jpg (25.23 KiB) Przejrzano 17079 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

No i na pierwsze formowanie wystarczy
Załączniki
Kris.jpg
Kris.jpg (31.7 KiB) Przejrzano 17075 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Drzewo Moniki ,poczatek zostal zrobiony
Załączniki
e5.jpg
e5.jpg (22.53 KiB) Przejrzano 17074 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Rosnij teraz zdrowo-za rok Cie poprawimy
Załączniki
e22.jpg
e22.jpg (36.16 KiB) Przejrzano 17073 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Przed
Załączniki
e20.jpg
e20.jpg (16.18 KiB) Przejrzano 17071 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Po formowaniu ,gdy nabiore masy zielonej to zobaczycie...
Załączniki
e21.jpg
e21.jpg (23.75 KiB) Przejrzano 17066 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Nastepny jalowiec
Załączniki
e4.jpg
e4.jpg (27.17 KiB) Przejrzano 17064 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

I z tego cos bedzie w przyszlosci
Załączniki
war13.jpg
war13.jpg (48.63 KiB) Przejrzano 17063 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Jedna z niewielu sosen i ...
Załączniki
e6.jpg
e6.jpg (28.5 KiB) Przejrzano 17062 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

......milych dziewczyn
Załączniki
war12.jpg
war12.jpg (51.61 KiB) Przejrzano 17068 razy
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
Answers: 0
20
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Dlugie narodziny pewnej pol-kaskady :-P
Załączniki
e14.jpg
e14.jpg (19.75 KiB) Przejrzano 17056 razy
ODPOWIEDZ