Co myślicie o tej aukcji?

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Awatar użytkownika
AnnaDorota
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1444
Rejestracja: 22 lip 2004, 14:34
19
Lokalizacja: Zawiercie

Co myślicie o tej aukcji?

Post autor: AnnaDorota »

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=63591951

"INTERNETOWA SZKÓŁKA BONSAI" - to pewnie oznacza że drzewka istnieją jedynie w sieci? Bo nie widzę tam jakoś zdjęć realnych drzewek, wszystkie są raczej ściągnięte z innych stron...
Tak naprawdę za co płacić te 76 zł? "posiadamy w sprzedaży drzewka" - ale zdjęć brak, "w różnych grupach wiekowych" - ale cena ta sama dla wszystkich? A jeśli drzewko na zdjęciu jakimś cudem jest tym właśnie sprzedawanym (za 76 zł, no no..), to co to jest? Gatunek "bonsai' w odróżnieniu od wymienionych wcześniej granatów, cytryn itd?
Anna Dorota
kris2000

Post autor: kris2000 »

:shock: to pewnie jakaś wielka okazja
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Wystawione mu komentarze mowia same za siebie. Ale temat do akcji kicz jak ulał.
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Tak jak Bolas juz powiedzial... zobacz tutaj: http://aukcja.onet.pl/show_user.php?uid=3894236 :)
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
acer6

Post autor: acer6 »

ale ktoś go porobił z tym komentami ... kara od Bozi ?
Awatar użytkownika
tigra
Posty: 19
Rejestracja: 17 sie 2005, 19:25
18
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: tigra »

nie nazwałabym tego kiczem, tylko daleko (stanowcza za daleko) posuniętą bezczelnością, tupetem i nieuczciwością. Delikwent znany mi pod nickiem exotic flora - chciałam kupić od niego dwa drzewka - po bardzo długiej i sympatycznej, a nawet konkretnej rozmowie na GG. Zdjęcia real nie tylko te, które pokazują ideał, do którego należy w sztuce bonsai zmierzać. Wybrałam dwa drzewka i w przebłysku geniuszu zażyczyłam sobie wysyłkę za pobraniem. I całe szczęście. To co mi poczta zaproponowała to był pakunek w szarym papierze, zmiętolony i w żaden sposób nie zapowiadający obiecanej zawartości. Oczywiście nie przyjęłam i zaoszczędziłam w ten sposób 130zł. W międzyczasie allegro zawiesiło mu konto, ale poradził sobie bez trudu zakładając nowe.
Aha - znam nawet nazwisko nadawcy, myślę, że mogło być prawdziwe - w końcu miał ode mnie dostać kasę. Wyciągnęłam wnioski z tej "transakcji" i zaglądam na allegro li tylko przez ciekawość. Nie zamierzam już tam nabywać drzewek, tym bardziej że odkryłam, że w Mosinie (koło Poznania) jest firmowy sklep, a w Poznaniu bywam nader często.
Pozdrawiam, Ewa
kiler_27

Post autor: kiler_27 »

ja sobie pogadam z tym gościm uhahah na gg ale go zjade :-P :-P :-P ciekawe co odpawie ?? ?? ??
Gość

Post autor: Gość »

Po co będziesz gadał z tym człowiekiem? :? Zachowaj sie jak chłopak na 14 lat a nie bedziesz mu zjeżdzał z takimi ludĽmi nie ma co dyskutowac
kiler_27

Post autor: kiler_27 »

rozmawiałem z tym goście i przysłał mi takie zdjęcia na czerwono zaznaczyłem miejsca które mi podpadają ?? ??
ODPOWIEDZ