Bonsai a Rówieśnicy z osiedla

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Awatar użytkownika
PiotrMochocki
Posty: 774
Rejestracja: 23 gru 2005, 08:07
18
Lokalizacja: Radom

Post autor: PiotrMochocki »

U mnie to raczej troche sie dziewczyny podsmiewuja,ze ogordnik,kiedys mi naurodzinkinawet ogrodniczki kupiły :wink: ,ale ogólnie nie przeszkadza mi to,robie to co lubię,i jakies bicie czy przemoc,nic nie rozwiaze,kazdy ma prawo do własnego zdania i poglądów,przemoc powinna byc to ostatnia rzecz która sie robi,do siebie samego lub osoby drugiej,tak jestem uczony na treningach
----Co Cię nie zabije,to Cie wzmocni----Pozdrawiam Piotr Mochocki
Awatar użytkownika
Corfe
Posty: 707
Rejestracja: 07 wrz 2004, 21:46
19
Imie i nazwisko: Michal Golebiowski
Województwo: opolskie

Post autor: Corfe »

chyba kazdy na początku spotykał sie dziwnym spojzeniem czy komentarzami osób trzecich , Kamil przytoczył sytuacje kiedy 2 lata temu dwóch laików postanowiło zrobić fortune na moich "badylach" ...najbardziej załowałem wtedy Jarzębinki , - udało sie z pomocą Policji odzyskać wszystkie rośliny , ale musisz tez pamiętać ze dla zwyczajnych ludzi my jesteśmy chyba nadającymi na troche innych falach ( na pewno inaczej postrzegamy drzewa) - mamy nad nimi przewage którą czasem warto wykozystać jak napisał Bolas..
głowa do góry ....jak kiedyś doczekamy to jeszcze zobaczymy ich opadniete kopary :wink:
golas

Post autor: golas »

krutko... są ludzie i podtypy.. :razz:
kliksiu
Posty: 64
Rejestracja: 07 cze 2006, 17:48
17

Post autor: kliksiu »

a u mnie jest pełna akceptacja, ... wiadomo (biol-chem) kazdy cos <font color="#FF0000">choduje //ort</font> zielonego :))
zeby niebylo skojazen to są to roslinki typu rosiczki dzbaneczniki :)) itp. dziwactwa :)
takze niekogo niedziwi ze panowie na przerwach sobie rozmawiaja o swoich skarbach :)) sam ostatnio zaczelm chodowle rosiczki :))
i od kilku tygdni interesuje mnie sztuka bonsai :)) coraz wiecej czytam. duzo informacji czerpie z tego forum :)
a co do przemocy to maksymalnie jej unikam :)) nawet wtedy gdy trzeba wiatrować się z danego miejsca :PP :))
witam wszystkich jestem nowy :))
ODPOWIEDZ