grab nasadzenie grupowe "lasek"

Gdy zaczynasz przygodę z bonsai i chciałbyś omówić swoje drzewko, które hoduje się na zewnątrz.
hart
Posty: 26
Rejestracja: 10 gru 2006, 09:08
17

grab nasadzenie grupowe "lasek"

Post autor: hart »

nastepne moje drzewko

grab w nasadzeniu grupowym . 1 drzewko z ktorego korzenia głownego wyrastaja 3 mniejsze... i ponownie prosba o . w formowaniu i ceciu tego najwiekszego drzewka

z gory dziekuje
Załączniki
Obraz 010.jpg
Obraz 010.jpg (45.68 KiB) Przejrzano 4736 razy
Obraz 011.jpg
Obraz 011.jpg (37.89 KiB) Przejrzano 4736 razy
Obraz 007.jpg
Obraz 007.jpg (35.99 KiB) Przejrzano 4735 razy
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 783
Rejestracja: 12 mar 2005, 22:21
19
Lokalizacja: GdaĂąsk
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Kolego czy ty myślisz że będziemy tobie pomagać z drzewkiem które bezmyślnie wykopałeś z natury nie mając pomysłu na jego prowadzenie (formę). To się również tyczy twoich pozostałych drzewek. Następnym razem jak będziesz coś wykopywał to lepiej wszystko dokładnie przemyśl i zapytaj a dopoero póĽniej chwytaj za łopatę.
:arrow: :arrow: :arrow: viewtopic.php?t=3052
Pozdrawiam
Tomek Dzieninis
gipsonnn

Post autor: gipsonnn »

zwyczajnie brak mi slow kolego:( ehhh ja sie zastanawiam skad sie bierze taki brak zrozumienia sztuki BONSAI hmmm chyba niewiedza to nie jest usprawiedliwienie tego co zrobiles kolego hmmm stawiam na proznosc i chec posiadania, rozumie takie pobutki, ale do czego to doprowadzilo? mam nadzieje ze jestes szczesliwy posiadaja swoje "BONSAI" ja jakos na ten widok posmutnialem:( pozdrawiam serdecznie[/b]
hart
Posty: 26
Rejestracja: 10 gru 2006, 09:08
17

Post autor: hart »

same słowa krytyki zadnych porad. wiecie ja pozyskujac te drzewko miałem i mam pewna koncepcje. chciałem tylko sie upwnic i posłuchac opinii ludzi ktory znaja sie bardziej na tym niz ja. po prostu nie chce zmarnowac drzewka....

wiekoe dzieki dobre forum
gipsonnn

Post autor: gipsonnn »

drogi kolego niestety juz zmarnowales te drzewka:( chyba ze jestes wielkim szczesciarzem. moze moja rada nie bedzie blyskotliwa ale kup sobie jakies drzewko w szkolce:) zycze powodzenia i szerszego zrozumienia sztuki bonsai goraco pozdrawiam.
piotrek1979
Posty: 14
Rejestracja: 25 lip 2006, 16:14
17
Lokalizacja: piła

Post autor: piotrek1979 »

Po Primo!!!. Drzewko główne,z którego korzenia wyrastają trzy inne drzewka to nie "nasadzenie grupowe", ale forma "o wielu pniach"
Awatar użytkownika
PiotrMochocki
Posty: 774
Rejestracja: 23 gru 2005, 08:07
18
Lokalizacja: Radom

Post autor: PiotrMochocki »

Trój pniak :wink:
----Co Cię nie zabije,to Cie wzmocni----Pozdrawiam Piotr Mochocki
markos80
Posty: 117
Rejestracja: 05 sie 2004, 19:54
19
Imie i nazwisko: mar
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Post autor: markos80 »

Abstrahując termin pozyskania, który pominąłęś z chęci posiadania rośliny, zobacz ile czasu zajmuje stworzenie czegoś, z powiedzmy, "niczego".
http://walter-pall.de/ahorn4.htm
Jeśli masz taką wizję i dodatkowo uda się utrzymać rośliny przy życiu to gratulacje.
Pozdrawiam
Marek
ODPOWIEDZ