MĄDREGO ..MIŁO POSŁUCHAC

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
czerniachowski
Posty: 264
Rejestracja: 05 sty 2007, 20:33
17
Imie i nazwisko: Piotr
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: walbrzych
Kontakt:

MĄDREGO ..MIŁO POSŁUCHAC

Post autor: czerniachowski »

Witam i zapraszam do intrygujacej dyskusji
pozdro :-)

https://mobile.facebook.com/milan.karpi ... 64375?_rdr
Pozdrawiam
Piotr Czerniachowski
www.akina.pl
http://www.facebook.com/#!/piotr.czerniachowski
piotrwent
Posty: 74
Rejestracja: 15 kwie 2013, 08:19
10
Imie i nazwisko: pii
Województwo: zachodniopomorskie

Post autor: piotrwent »

panie czerniachowski jest pan zenujacy..nie wiem czy powiedziec, ze wiecej sie spodziewalem po osobie ktora forsuje sie jako jedna z wazniejszych osob w polskim bonsai , ale komentarze pod zdjeciem milana karpiska i ataki na pana gajde nie wiem co maja zmienic, ale sa naprawde dziecinne, a wrzucenie jeszcze tego tutaj na forum.. szkoda gadac, polecam wiecej skupic sie i popracowac nad soba bo niestety coraz wiecej nieprzychylnych opinii mozna uslyszec o podejsciu i propagowaniu bonsai z pana strony..pozdrawiam
czerniachowski
Posty: 264
Rejestracja: 05 sty 2007, 20:33
17
Imie i nazwisko: Piotr
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: walbrzych
Kontakt:

Post autor: czerniachowski »

Panie Piotr...dziekuje za miłe slowa..o mojej wystawie oraz obecnej dyskusji..niech sie .Pan sie nie zamartwia i nie forsuje....szkoda Pana zdrowia....pozostalych zapraszam do dyskusji o stylu bunjin....jak widac całe życie człowiek sie uczy...
Okazuje sie bowiem ze prezentowane drzewo ..jest....półkaskadą i za cholere nie moge sie dowiedziec dlaczego....moze Pan wie Panie Piotr...
Załączniki
FB_IMG_1464862396790.jpg
FB_IMG_1464862396790.jpg (19.17 KiB) Przejrzano 5171 razy
Pozdrawiam
Piotr Czerniachowski
www.akina.pl
http://www.facebook.com/#!/piotr.czerniachowski
Awatar użytkownika
maciek3miasto
Posty: 410
Rejestracja: 14 gru 2009, 15:49
14
Imie i nazwisko: maciek park
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: maciek3miasto »

hmmm ciekawa dyskusja, ale żeby twierdzić, że bunjin musi mieć "koronę na środku" czy jakoś tak? Jest 1000 przykładów, że nie musi. A jak ktoś ma wątpliwości to wystarczy pochodzić lesie, górach itd, przecież bonsai to naśladowanie przyrody. oczywista oczywistość.
Załączniki
82667885-1.jpg
82667885-1.jpg (144.79 KiB) Przejrzano 5145 razy
pozdrawiam maciek knap
piotrwent
Posty: 74
Rejestracja: 15 kwie 2013, 08:19
10
Imie i nazwisko: pii
Województwo: zachodniopomorskie

Post autor: piotrwent »

panie piotrze, ale pan w dyskusji z p. markiem nie przedstawil zadnych argumentów, cala dyskusja dotyczyla stylu bunjin i umiejscowienia wierzchołka wzgledem nebari, pana komentarze byly jedynie durnymi docinkami bez argumentow i przedstawienia jakiejkolwiek wiedzy czy kontrargumentów do teorii pana marka, wiec o jakiej dyskusji tu mowimy?! nie mam zamiaru wchodzic w taka glupia wymiane zdan, w stylu wysmiewania czyjegos certyfikatu, szukania gwiazdek na certyfikacie czy zlosliwych komentarzy o roslinach, moze pan pokaze swoje formowane rosliny, ale nie mowie tu o roslinach formowanych dla pana przez milana karpiska czy innego bonsaiste a dawno juz takich nie widzialem, wtedy sie zastanowimy czy to kaskada czy bunjin.. juz sam tytul tego postu swiadczy o tym jakie ma pan do tego nastawienie i chyba ogolnie nastawienie do szerzenia bonsai w polsce, takze panie piotrusiu moze lepiej niech sie pan zajmie swoim handlowaniem a nie zakladaniem bezsensownych tematow na forum, ktore nic nie wnosza. tyle z mojej strony w tej jalowej dyskusji, bo niestety nie mam tyle cierpliwosci co p. marek do takich rozmow.

p.s Maćku, akurat to zdjęcie, ktore wrzuciłeś to nie jest półkaskada? ale to tzw kwestia interpretacji, bo sam mam wątpliwości.
czerniachowski
Posty: 264
Rejestracja: 05 sty 2007, 20:33
17
Imie i nazwisko: Piotr
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: walbrzych
Kontakt:

Post autor: czerniachowski »

Witam☺no nareszcie jakas merytoryczna odpowiedz☺
Moj drogi wielbicielu...☺ nie zazdrosc kolegom bonsaistom ze chetnie korzystaja z mozliwosci pracy na porzadnym,cennym i zaawansowanym materiale z Japonii ☺ Oni sobie na taki luksus zapracowali..☺ Jesli jestes wystarczajaco dobry .......to moze i Ty dostaniesz ..kiedys ode mnie taka szanse ....... ale musisz byc dobry.......☺
Steskniony mojej pracy....to zapraszam do AKINA BC ....osobiscie Cie oprowadze i pokaże co robie....
Jakos nie widze zebys sie odniosl do mojego pytania..dot bunjina ktory stal sie polkaskada...
ponizej moje drzewo ...for you...ale o stylu ...boje sie ..pisać...☺
Załączniki
received_1190217577676058.jpeg
received_1190217577676058.jpeg (67.39 KiB) Przejrzano 5129 razy
Pozdrawiam
Piotr Czerniachowski
www.akina.pl
http://www.facebook.com/#!/piotr.czerniachowski
ODPOWIEDZ