15.03.09 - warsztaty Warszawa
15.03.09 - warsztaty Warszawa
wrzucam krótką relacje z ostatnich warsztatów z Markiem Gajdą, powoli u nas rusza sezon
nie mam wszystkich fotek efektow koncowych drzewek ,takze jak ktos robil to niech dołaczy.
- Załączniki
-
- IMG_1107.JPG (82.78 KiB) Przejrzano 6373 razy
-
- IMG_1112.JPG (72.04 KiB) Przejrzano 6361 razy
-
- IMG_1125.JPG (59.55 KiB) Przejrzano 6367 razy
-
- IMG_1133.JPG (60.53 KiB) Przejrzano 6367 razy
-
- P3150087.JPG (67.69 KiB) Przejrzano 6369 razy
-
- P3150089.JPG (57.7 KiB) Przejrzano 6364 razy
-
- P3150092.JPG (65.59 KiB) Przejrzano 6366 razy
-
- P3150094.JPG (62.61 KiB) Przejrzano 6362 razy
-
- P3150108.JPG (68.51 KiB) Przejrzano 6367 razy
-
- P3150111.JPG (65.08 KiB) Przejrzano 6366 razy

Pozdrawiam,
Marcin Popek
oto jeden z efektów.
- Załączniki
-
- IMG_016mg.jpg (51.27 KiB) Przejrzano 6171 razy
_________________________________________
Marcin Gajewski
Marcin Gajewski
Witam
Bardzo fajna sosenka Marcinie. Jedyna co się rzuca to wygięcie pnia, ale to może też być winą fotki. Ja też muszę się przejść na warsztaty do Marka, ale najpierw jeszcze na podstawowe pójdę bo aż taki dobry nie jestem. Na pewno można dużo wynieść.
pozdrawiam
Bardzo fajna sosenka Marcinie. Jedyna co się rzuca to wygięcie pnia, ale to może też być winą fotki. Ja też muszę się przejść na warsztaty do Marka, ale najpierw jeszcze na podstawowe pójdę bo aż taki dobry nie jestem. Na pewno można dużo wynieść.
pozdrawiam
Marcin Wwa
-
malyjasiuprim
- Posty: 79
- Rejestracja: 13 cze 2007, 20:01
- 19
Podobna sosenke widzialem w albumie kokofu nr 80...Pewnie Marcin sie na niej wzorowal
Janek
tak samo jak Wabi i Kinbon .
