110 Wystawa Kwiatów i Ogrodów w WPKiW w Chorzowie.

Informacje jak i nasze wrażenia z wystaw i innych imprez związanych z bonsai.
Awatar użytkownika
fater
Posty: 163
Rejestracja: 13 lis 2004, 11:07
Answers: 0
21
Imie i nazwisko: Roman S.
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice

110 Wystawa Kwiatów i Ogrodów w WPKiW w Chorzowie.

Post autor: fater »

Chciałbym tu zamieścić kilka zdjęć zrobionych na wystawie kwiatów i ogrodów w WPKiW w Chorzowie. Była to 110 wystawa. Staram się być na każdej z nich i chociaż niektóre rzeczy się powtarzają, to zawsze można znależć coś nowego.
Na pewno nie jest to wystawa gdzie prezentuje się sztukę bonsai, ale i tu można znaleĽć jej akcenty.

Wystawa odbyła sie w "Kapeluszu" w dniach 7, 8 i 9 maja. Zaprezentowano ciekawe kompozycje z kwiatów i krzewów, sposoby urządzenia ogrodów oraz przedmiotów do ich upiększania. M.in. pokazano niewielki ogród japoński.
Załączniki
Hala "Kapelusz"
Hala "Kapelusz"
01.jpg (30.19 KiB) Przejrzano 4052 razy
Bogactwo kwiatĂłw i barw.
Bogactwo kwiatĂłw i barw.
02.jpg (42.5 KiB) Przejrzano 4052 razy
03.jpg
03.jpg (48.02 KiB) Przejrzano 4052 razy
04.jpg
04.jpg (48.52 KiB) Przejrzano 4052 razy
OgrĂłd w stylu biwakowym.
OgrĂłd w stylu biwakowym.
05.jpg (38.14 KiB) Przejrzano 4052 razy
06.jpg
06.jpg (34.69 KiB) Przejrzano 4052 razy
JapoĂąskie akcenty.
JapoĂąskie akcenty.
07.jpg (36.79 KiB) Przejrzano 4052 razy
08.jpg
08.jpg (43.03 KiB) Przejrzano 4052 razy
09.jpg
09.jpg (39.15 KiB) Przejrzano 4052 razy
10.jpg
10.jpg (35.61 KiB) Przejrzano 4052 razy
Ostatnio zmieniony 09 maja 2005, 12:46 przez fater, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Roman
Awatar użytkownika
fater
Posty: 163
Rejestracja: 13 lis 2004, 11:07
Answers: 0
21
Imie i nazwisko: Roman S.
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice

Post autor: fater »

Dalsza częć zdjęć.
Załączniki
Akcenty bonsajowe.
Akcenty bonsajowe.
11.jpg (49.88 KiB) Przejrzano 4052 razy
Fragmenty ogrodu japoĂąskiego.
Fragmenty ogrodu japoĂąskiego.
12.jpg (40.13 KiB) Przejrzano 4051 razy
Fragmenty ogrodu japoĂąskiego.
Fragmenty ogrodu japoĂąskiego.
13.jpg (45.23 KiB) Przejrzano 4051 razy
14.jpg
14.jpg (44.89 KiB) Przejrzano 4051 razy
PiĂŞkny okaz.
PiĂŞkny okaz.
15.jpg (32.98 KiB) Przejrzano 4051 razy
A oto ja :)
A oto ja :)
16.jpg (33.4 KiB) Przejrzano 4051 razy
Mimo niepogody sprzedaÂż kwitÂła nawet lepiej od kwiatĂłw.
Mimo niepogody sprzedaÂż kwitÂła nawet lepiej od kwiatĂłw.
17.jpg (41.08 KiB) Przejrzano 4051 razy
18.jpg
18.jpg (44.2 KiB) Przejrzano 4051 razy
19.jpg
19.jpg (45.83 KiB) Przejrzano 4051 razy
Pozdrawiam
Roman
Szymon
Posty: 741
Rejestracja: 27 lip 2004, 07:57
Answers: 0
21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Szymon »

Rzeczywiście ciekawa wystawa! dzięki za zdjęcia Roman. Podobają mi się japońskie latarnie w ogrodkach japońskich.

Pozdrawiam

Szymon
ODPOWIEDZ