Gdańsk?

Informacje jak i nasze wrażenia z wystaw i innych imprez związanych z bonsai.
Awatar użytkownika
maciek3miasto
Posty: 410
Rejestracja: 14 gru 2009, 15:49
14
Imie i nazwisko: maciek park
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: maciek3miasto »

postaram się na 24 - 25 ale około godz 19 - 20 ale jeszcze napoiszę
pozdrawiam maciek knap
Awatar użytkownika
Aura
Posty: 149
Rejestracja: 29 sty 2013, 21:15
11
Imie i nazwisko: Krzysztof
Województwo: pomorskie

Post autor: Aura »

Panowie Jacek, Michał, Maciek, Tomek, chyba doszliśmy do konsensusu :) teraz kwestia miejsca zostaje.

24 maj (sobota) wieczór
25 maj (niedziela) poludnie

Propozycja moja jest taka ze w sobotę może byc Skwer w Gdyni a w niedziele moge dojecha gdzie bądź.


Wysłane z mojego GT-S7710
sain1
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2013, 08:46
10
Imie i nazwisko: jacek
Województwo: pomorskie

Post autor: sain1 »

To ja proponuje 25 godz 19 chyba ze Maciek da rade szybciej bo wiadomo w poniedzialek do roboty a kto wie jak sie zasiedzimy :p sobota u mnie odpada o tak poznych godz chyba ze szybciej bo o 20 musze byc w gda. Jak cos sie wyklaruje piszcie
Awatar użytkownika
siekierka
Posty: 100
Rejestracja: 12 maja 2013, 21:33
10
Imie i nazwisko: tomek
Województwo: pomorskie

Post autor: siekierka »

Ja proponuje czytajac miedzy wierszami dostosować sie do tego co Maciek zaproponuje. Ale jesli sobota to dopiero po 20tej bede mogl ruszyc jak zapowiedzialem z ciechanem pod pacha z przymorza na wyznaczona miejscowke. Jesli to bedzie skwer to pewnie dotre nie wczesniej jak o 21. Jesli ustalimy ze bedzie to niedziela to bedzie latwiej sie dostosowac ale jako rzeklem niech Maciej zadecyduje tako mowie ja siekierka HOWGH czy jakos tak jak mawiali indianie ;-)

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka
RafiW
Posty: 35
Rejestracja: 29 paź 2012, 08:30
11
Imie i nazwisko: Rafal Wodzicki
Województwo: dolnośląskie

Post autor: RafiW »

Witam
Szkoda Panowie, że nie umówiliście się we Wrocławiu w dniach 9-11 maja (a przynajmniej większość z Was). Mogliście obejrzeć rośliny na najwyższym poziomie, podyskutować, zobaczyć pokazy wybitnych twórców bonsai. Może w przyszłym roku na Litwę będziecie mieli trochę bliżej.
Pozdrawiam
Rafał Wodzicki
www.niwaki.com.pl
michalk
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2010, 14:44
13
Imie i nazwisko: Michal K
Województwo: pomorskie

Post autor: michalk »

Rafi,

czy takie złośliwości są zaraźliwe, bo chyba od Bolasa nabrałeś złych nawyków.
Nie chcę być nie miły, ale to gdzie i w jaki sposób się umawiamy nie powinno Ciebie interesować, chyba ze zamierzasz przyjechać jadąc na Litwę - to w taki razie zapraszamy
Awatar użytkownika
Przemek R.
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1023
Rejestracja: 04 sty 2007, 12:33
17
Imie i nazwisko: Przemek Radomyski
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: Przemek R. »

michalk pisze: Nie chcę być nie miły, ale to gdzie i w jaki sposób się umawiamy nie powinno Ciebie interesować, chyba ze zamierzasz przyjechać jadąc na Litwę - to w taki razie zapraszamy
No właśnie a narąbaliście 86 postów o niczym, Czy umawiać się trzeba publicznie ? Macie @, macie fejsbuki, macie PW. Po co cała Polska ma wiedzieć co będziecie robić i kopać ? Do bonsai jednak trzeba dorosnąć.
Przemysław Radomyski

http://przemekradomyski.blog.onet.pl
michalk
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2010, 14:44
13
Imie i nazwisko: Michal K
Województwo: pomorskie

Post autor: michalk »

Jesli temat jest "Gdańsk" to milo ze osoby z woj. dolnośląskiego (RafiW) i Ty (Siedlce) interesujecie się. Ja muszę przyznac np na temat : Spotkania Lubelskiej Grupy nie zaglądam, bo po co.
Poza tym forum chyba z założenia służy do tego aby tutaj pisac a nie fb, czy pw, bo jest szansa ze nowe osoby z 3miasta albo "wybierające się ze Śląska na Litwę" dołączą do spotkania :-).
A co do dorośnięcia do tego czy innego - daruj sobie takie wycieczki

pozdrawiam
sain1
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2013, 08:46
10
Imie i nazwisko: jacek
Województwo: pomorskie

Post autor: sain1 »

W takim razie wchodzi w gre 25ty. Godzine i miejsce sie ustali kolo weekendu.
Przemek nie znamy sie, nie mamy fejsbukow, ustalamy nasze pierwsze spotkanie wiec sila rzeczy to forum jest jedynym miejscem gdzie mozemy sie zgadac i porozumiec w "rozmowie wieloosobowej" ,jezeli to taki problem to nie wchodz w ten temat i po sprawie, a komentarze, ze do bonsai trzeba dorosnac to zostaw dla siebie bo po tym komentarzu mam wrazenie ze chyba w takim razie jeszcze do tego nie dorosles.
Awatar użytkownika
siekierka
Posty: 100
Rejestracja: 12 maja 2013, 21:33
10
Imie i nazwisko: tomek
Województwo: pomorskie

Post autor: siekierka »

Piekne sa te wpisy, czytam je w holandii i tak jak ogladam tu niektore roslinki na NIEswiatowym poziomie to sie zastanawiam jak niektorzy koledzy moga robic taki szum kolo swoich krzakow rowniez na twarzaku a innym odmawiaja mozliwosci podyskutowania o niczym na forum??? Narazie o niczym bo cos czuje ze jak juz sie urodzi to nie bedzie to zwykle COS! ;-) a i chyba pisalem juz ze jesli chodzi bonsai to caly czas zakladam pieluchy i jeszcze nie nauczylem sie chodzic wiec mysle ze o dorastaniu to nawet nie bede myslal narazie :-P
Pozdrawiam cala ekipe z 3city! Nie moge sie doczekac spotkania chlopaki!
Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka
Bimon
Posty: 22
Rejestracja: 13 maja 2014, 22:59
9
Imie i nazwisko: Marek
Województwo: warmińsko-mazurskie

Post autor: Bimon »

W razie problemów z miejscem zapraszam na rekonesans do Pasłęka. Od Gdańska ok. 100km. Może znalazło by się miejsce nawet na warsztaty. Jakiś czas temu wysłałem do Maćka wiadomość z ewentualnym kontaktem (nie wiem czy dotarł).
Grupę z 3miasta pozdrawiam.
RafiW
Posty: 35
Rejestracja: 29 paź 2012, 08:30
11
Imie i nazwisko: Rafal Wodzicki
Województwo: dolnośląskie

Post autor: RafiW »

Koledzy skoro piszecie na forum ogólnodostępnym to chyba każdy może to czytać i uczestniczyć w dyskusji i nie ma się co obrażać, że ja też zabrałem głos bez jakiś złośliwych intencji.
Piszę o wystawie we Wrocławiu bo ona była zorganizowana m.in. dla Was abyście nie wyjeżdżając z Polski mogli zobaczyć na żywo dużo dobrego bonsai. Sam z własnego doświadczenia wiem, że podglądanie najlepszych drzew i twórców pozwala się rozwijać i może jaki pisze Tomek (siekierka) pozwolić szybko wyjść z fazy pieluch.
Jeśli zorganizujecie wystawę, warsztaty z dobrym bonsaistą, z których będę mógł skorzystać to bardzo chętnie pojawię się w Trójmieście.
Pozdrawiam
Rafał Wodzicki
Rafał Wodzicki
www.niwaki.com.pl
Awatar użytkownika
Aura
Posty: 149
Rejestracja: 29 sty 2013, 21:15
11
Imie i nazwisko: Krzysztof
Województwo: pomorskie

Post autor: Aura »

Od kilku miesięcy tlucze się temat wystawy we Wrocławiu w innych postach i ci, ktorzy chcieli i mogli pojechac, byli tam, Rafale. Wszyscy swiadomi swojego hobby, pasji czy sposobu na życie wiedzą, co takiego dzieje się na podobnych imprezach. Zatem ci co nie byli, gorzko żałują i bija się w piersi..

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Aura
Posty: 149
Rejestracja: 29 sty 2013, 21:15
11
Imie i nazwisko: Krzysztof
Województwo: pomorskie

Post autor: Aura »

Tymczasem w Trójmieście i okolicach garstka obcych sobie osób próbuje dogadać się na pierwsze spotkanie. Wydaje mi się to normalne. Normalne jest tez to że na temat spotkania innych grup nie trzodzi sie postem w stylu 'wezcie sie w garsc albo wypad z baru bo mi stolik zajmujecie'. Prosze was.

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
michalk
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2010, 14:44
13
Imie i nazwisko: Michal K
Województwo: pomorskie

Post autor: michalk »

RafiW pisze:Koledzy skoro piszecie na forum ogólnodostępnym to chyba każdy może to czytać i uczestniczyć w dyskusji i nie ma się co obrażać, że ja też zabrałem głos bez jakiś złośliwych intencji.
....
Jeśli zorganizujecie wystawę, warsztaty z dobrym bonsaistą, z których będę mógł skorzystać to bardzo chętnie pojawię się w Trójmieście.
Pozdrawiam
Rafał Wodzicki
Rafał,
jesli bez złosliwości to oczywiście każdy może. Ja szanuje merytoryczne wypowiedzi każdego.
A że Wrocław mi się nie udał - żałuje. Byłem kiedy na wystawie w Hali Ludowej (chyba tak się nazywa)

m
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Aktualnie przemianowana przez UNESCO na Halę Stulecia.
Rafał Przemek myślę że powinniśmy dać panom spokój niech się dogadują będziemy mieć kolejny Klub Sympatyków Bonsai.
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Awatar użytkownika
siekierka
Posty: 100
Rejestracja: 12 maja 2013, 21:33
10
Imie i nazwisko: tomek
Województwo: pomorskie

Post autor: siekierka »

Bedziemy to chyba My miec ale czy klub to nie wiem bo napewnoWy nie bolusiu kochany, laskawco i dawco spokoju...

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
maciek3miasto
Posty: 410
Rejestracja: 14 gru 2009, 15:49
14
Imie i nazwisko: maciek park
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: maciek3miasto »

Aż miło patrzeć na spory innych i nie być w nie uwikłanym. 24 25 może być ale jeszcze dam znać czy na 100/ u mnie w oliwie na działce. Ale będę sie starał być.
pozdrawiam maciek knap
Awatar użytkownika
siekierka
Posty: 100
Rejestracja: 12 maja 2013, 21:33
10
Imie i nazwisko: tomek
Województwo: pomorskie

Post autor: siekierka »

Macku jakie tam spory ;-) droczenie sie tylko takie... :-D czekamy na Ciebie

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Aura
Posty: 149
Rejestracja: 29 sty 2013, 21:15
11
Imie i nazwisko: Krzysztof
Województwo: pomorskie

Post autor: Aura »

Koledzy z Trójmiasta, jak tam plany weekendowe? Krystalizuje się czas spotkania?
ODPOWIEDZ