.

Informacje jak i nasze wrażenia z wystaw i innych imprez związanych z bonsai.
Awatar użytkownika
ibuki
Posty: 66
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:29
16
Imie i nazwisko: Mariusz Folda
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Janowice (podbeskidzie)
Kontakt:

.

Post autor: ibuki »

.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2009, 10:18 przez ibuki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
andrzej sikon
Posty: 67
Rejestracja: 03 gru 2007, 21:00
16
Lokalizacja: Szczawno ZdrĂłj

Post autor: andrzej sikon »

Mariusz.........zajebiste fotki........Warto było! Mam nadzieje do zobaczenia na warsztatach z Wackiem, pozdrawiam Andrzej
Awatar użytkownika
wog
Posty: 239
Rejestracja: 14 wrz 2005, 18:58
18
Lokalizacja: Dln Sl

Post autor: wog »

fotki , raczej dosc marne..., beznbadziejna gra swiatlocieni , brzydkie cienie...
Awatar użytkownika
ibuki
Posty: 66
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:29
16
Imie i nazwisko: Mariusz Folda
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Janowice (podbeskidzie)
Kontakt:

Post autor: ibuki »

.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2009, 10:17 przez ibuki, łącznie zmieniany 1 raz.
.
Awatar użytkownika
wog
Posty: 239
Rejestracja: 14 wrz 2005, 18:58
18
Lokalizacja: Dln Sl

Post autor: wog »

nie ma sie co obrazac.Moje stwierdzenie faktu nie bylo zlosliwe, nie lubie jak pisze sie cos aby pisac, foty same w sobie sa jakie sa( pewnie osiagaja swoj cel -dokumentuja), lecz ich jakosc techniczna dlaeka od przyzwoitosci.
FalkoniM
Posty: 36
Rejestracja: 09 kwie 2006, 21:39
18
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: FalkoniM »

Ty oczywiście mistrzu na pewno lepiej byś to zrobił ale i tak zostajesz w tyle.Nie lubisz pisać żeby pisać ale piszesz,ciekawe ....nieprawdasz!!!
A poza tym zapytam,wiesz co dokumentują????
Pozdrawiam,to też nie jest złośliwe??!!
Awatar użytkownika
fidelpatcha
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 769
Rejestracja: 11 maja 2006, 09:02
18
Imie i nazwisko: Damian Skiba
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: fidelpatcha »

Zdjęcia są pięęękne, artystyczne, wyraziste, wręcz szkolne.
Mam nadzieję, że już nikt nie ośmieli się ich krytykować. :evil:
Zamiast zapytać co nie gra, to lepiej od razu się stroszyć.
Mam małe krzywe drzewko, ale to chyba jeszcze nie bonsai...
Damian S.
Awatar użytkownika
andrzej sikon
Posty: 67
Rejestracja: 03 gru 2007, 21:00
16
Lokalizacja: Szczawno ZdrĂłj

Post autor: andrzej sikon »

Wiecie co rzygać mi się chce jak czytam te zajebiście fachowe , przemądrzałe Wasze komentarze. Jak piszecie po dziesiątki postów wymądrzając się przy jakiś patykach, pokrętasach komentrarza nie wartych to wtedy jesteście zaje fajnie zadowoleni , jedziecie po wszystkich , którzy ośmielają sie wychylić,. Gdyby któryś z szanownego "grona " zrobił 1000 razy gorsze foty było by git! i wtedy cicho siedzicie i podniecacie się setkami bzdurnych postów. Mariusz w d....... miej zazdrosne komentarze i rób swoje. Oni w życiu nie będą mieli okazji nawet mieć namiastkę takich warunków do wystawiania i focenia drzewek jakie ty ciężką pracą i pieniędzmi sobie stworzyłeś. Ważne są postępy i chęci ....u Ciebie je widać i z tego co Cię znam poprzeczka z roku na rok będzie wyższa ! Dokupi się lampy, przedłużacz i trzeżwego trzymacza i będzie gitesowo. Mariusz wrzuć pare fot Anki........ ciekaw jestem jakie "fachowe " komentarze się posypią.... :) i nie zwracaj uwagi na fidelowogowskie banialuki. Pozdrawiam wszystkich Andrzej.

[

Dodano po 4 minutach:
Mariusz a tak nawiasem mówiąc , mógłbyś podglądnąć jak focą mistrzowie tematu..........:) polecam gorąco fotki mistrzów z wystawy w Kapeluszu...... esencja profesjonalizmu. Tak to robią najlepsi. co za cienie, gra blasku, światła ram okiennych i mat. Jaki blask kinkierówki ..... Kupa śmiechu. :)
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Dokupi się lampy, przedłużacz i trzeżwego trzymacza i będzie gitesowo
A co z elektrykiem? Z tego co pamietam to obecny mial problemy z przedluzaczem ;-)

Pozwolcie, ze zamkne temat.

Dodano po 10 godzinach 32 minutach:
Bolas poprosil mnie poprzez PW aby to wkleic:
Nie wiem czemu Grzegorz napisał cos takiego przeciez nie oceniamy tutaj jakosci zdjec gdzie przeciez na forum sa tragiczniejsze rzeczy a nie jestesmy przeciez na forum fotograficznym (no chyba ze sie cos w ostatnich dniach zmienilo).
Co do samej relacji jak dla mnie jest super. Warunki jakie stworzył Mariusz trzeba przyznac sa najlepsze w Polsce i to bez zajakniecia. Nie widze przeszkod zeby sie tym chwalil czy pokazywał na łamach forum skoro wlozyl w to swoja prace i jest z tego dumny. Tak jak my kidedy pokazujemy swoje prace tak samo on to zrobil. Nie widze tutaj powodów do krytyki chyba ze ktos sie zna na budowaniu alkowy czy domków cherbacianych i ma zastrzezenia co do samego ukladu ale nie wiem czy jest ktos w gronie forumowiczow kto by sie na tym az tak doskonale znal.
Wrecz chwała Mariuszowi za to, miejmy nadzieje ze wielu pojdzie w jego slady i kiedys zgodnie ze zwyczajem bedziemy mogli zasiasc przy herbacie zostawiajac "bron" przed wejsciem.


Dodano po 3 godzinach 6 minutach:
Wog poprosil mnie poprzez PW aby to wkleic:
jesli kogos urazilem, przepraszam, pozwolilem sobie na ocene fotografii przedstawionychw poscie, powodem byl post A. Sikon.
".........zajebiste fotki........"
Wiec pozwolilem sobie na wypowiedz w sferze zdjec, napisalem co widze fota pierwsza jeszcze, jak dla mnie do przyjecia( choc wypalenia w centrum kadru sa brzydkie, w drugiej fotografii, wypalony pierwszy plan.
w calej mojej wypowiedzi nie chodzilo mi o urazenie Mariusza, czy pojechanie po jego dorobku. Jesli kogos urazilem przepraszam, co do fot mam swoje zdanie, poparte 25 letnia praktyka w fotografowaniu.
Na prosbe autora watku, temat zostaje tymczasowo odblokowany.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
ibuki
Posty: 66
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:29
16
Imie i nazwisko: Mariusz Folda
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Janowice (podbeskidzie)
Kontakt:

Post autor: ibuki »

.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2009, 10:16 przez ibuki, łącznie zmieniany 2 razy.
.
Młody
Posty: 266
Rejestracja: 02 wrz 2007, 18:44
16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Młody »

Pięknie napisane Mariusz, były to wg. mnie najmądrzejsze słowa jakie padły na tym forum. 3maj tak dalej, szacunek.
It's nice to be important but it's more important to be nice !

Pozdrawiam Marek Zieleniak
Awatar użytkownika
andrzej sikon
Posty: 67
Rejestracja: 03 gru 2007, 21:00
16
Lokalizacja: Szczawno ZdrĂłj

Post autor: andrzej sikon »

Witam ciesze się , że znów świeci słońce :) mam pomysł , proponuję spotkanie w herbaciarni u Mariusza, tonfy, bejzbole, kastety itp wrzucamy do stawu .......... Wierze , że potrafimy mówić wspólnym językiem . Mariusz szykuj sagany i filiżanki i z 10 takich beczek co ostatnio . Za kolejne rozpętanie małej zadymki -PRZEPRASZAM, ale wiem ile pracy i serca w swoje dzieło włożył Mariusz i aż mnie w piersi tak jakoś mocno ścisnęło...... Taki już mój góralski charakter. Hej
Awatar użytkownika
fidelpatcha
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 769
Rejestracja: 11 maja 2006, 09:02
18
Imie i nazwisko: Damian Skiba
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: fidelpatcha »

Widzę, że wracamy ze stadionu do salonu i dobrze. Andrzeju to mój post chyba Cię tak rozjuszył. Przyznaję pokornie, że sarkazm był absolutnie zbędny. Poirytowanie wyniknęło z tego, że oczekiwałem właśnie pouczającej wymiany zdań w sferze fotografii. To że piszemy na forum bonsai, nie oznacza, że nie możemy porozmawiać o fotografowaniu. Choćby po to, żebym następną relację z Kapelusza mógł zrobić właśnie po mistrzowsku, bo chyba o to chodzi, żeby także w relacjach wystawy prezentowały się dobrze.
Mam małe krzywe drzewko, ale to chyba jeszcze nie bonsai...
Damian S.
Awatar użytkownika
andrzej sikon
Posty: 67
Rejestracja: 03 gru 2007, 21:00
16
Lokalizacja: Szczawno ZdrĂłj

Post autor: andrzej sikon »

Ponownie witam. Damian nie nie twój post mnie poruszył a Wog-a , ale temat został wyjaśniony i nie musimy do tego wracać. Mam nadzieję , że przyszedł czas na konstruktywne wymiany uwag, spostrzeżeń a animozje i złośliwe uwagi ....do stawu! :)
Jacek Grzelak
Posty: 30
Rejestracja: 29 wrz 2007, 20:54
16
Lokalizacja: ÂŻabin

Post autor: Jacek Grzelak »

Dość rzadko piszę ostatnio na forach , a tego nie uznaję z moje rodzime , choć często je pobieżnie przeglądam , jednak ostatni post Mariusza poruszył mną na tyle że muszę wyrazić swoje uznanie , również podobnie myślę ,. Mariuszu , choć się nie znamy to zaczynam odczuwać sympatię do Twojej osoby , jeśli rzeczywiście szczerze myślisz w podobny sposób :roll: :-) :brawo: :wink:
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego Jacek G.
ODPOWIEDZ