Książ 2008 - czwartek 1 maja - pokaz formowania

Informacje jak i nasze wrażenia z wystaw i innych imprez związanych z bonsai.
Awatar użytkownika
Przemek R.
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1023
Rejestracja: 04 sty 2007, 12:33
17
Imie i nazwisko: Przemek Radomyski
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Książ 2008 - czwartek 1 maja - pokaz formowania

Post autor: Przemek R. »

Hej, mam chwile czasu to przedstawiam WAM jak to wszystko wyglądało.
W oczach wielu osób przed wystawą widziałem strach, niepokój, każdy myślał jak to będzie ? czy sie uda ? - już po 1 dniu wszyscy się rozluźnili bo wiedzieliśmy - że ta impreza będzie udana - i taka była ! Gratulacje dla Piotra i osób mu pomagających.

W czwartek 1 maja Piotr poprosił nas abyśmy z Marcinem Popkiem zrobili pokaz formowania rośliny. Dostaliśmy Cisa, który zagęszczony był jak cholera. Drzewko straciło sporo zieleni - mimo to zostawiliśmy bardziej zagęszczone, aby ludziom się bardziej podobało. Oczywiście ja popracowałem bardziej na martwym drewnie, które mnie nie satysfakcjonowało (niestety całe shari jest na tyle rosliny i na fotkach dużo nie zobaczycie).

Drugą rośliną jaka była formowana przez Tomka z Daglezji z Poznania - był Modrzew - kawał drzewska. Tomek chciał pokazać publiczności jak się robi martwe drewno po przez frezarke :) Sami oceńcie jak nam poszło
Załączniki
01.jpg
01.jpg (52.22 KiB) Przejrzano 3209 razy
03.jpg
03.jpg (62.04 KiB) Przejrzano 3207 razy
05.jpg
05.jpg (89.27 KiB) Przejrzano 3205 razy
06.jpg
06.jpg (47.13 KiB) Przejrzano 3205 razy
07.jpg
07.jpg (34.5 KiB) Przejrzano 3203 razy
08.jpg
08.jpg (52 KiB) Przejrzano 3204 razy
09.jpg
09.jpg (68.08 KiB) Przejrzano 3203 razy
10.jpg
10.jpg (63.2 KiB) Przejrzano 3201 razy
11.jpg
11.jpg (50.64 KiB) Przejrzano 3202 razy
12.jpg
12.jpg (47.96 KiB) Przejrzano 3202 razy
Awatar użytkownika
andrzej sikon
Posty: 67
Rejestracja: 03 gru 2007, 21:00
16
Lokalizacja: Szczawno ZdrĂłj

Post autor: andrzej sikon »

miło chłopaki było Was poznać i zobaczyć w akcji ...pozdrawiam Andrzej
Młody
Posty: 266
Rejestracja: 02 wrz 2007, 18:44
16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Młody »

nie wiem czy nie najlepsze do tej pory jakie uformowaliście, pozdr
It's nice to be important but it's more important to be nice !

Pozdrawiam Marek Zieleniak
Awatar użytkownika
Gohan
Posty: 410
Rejestracja: 02 kwie 2005, 18:24
19
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Gohan »

roślina wymaga jeszcze troche korekt, rozmawialem potem z Mariem co nie tak, co zmienic... ale to juz Piotrka zadanie :wink: Ciesze się, że się podoba, zrobily my dobro robote 8)

wracajac do wystawy, naprawde świetna robota ,Piotrek Czerniachowski w 120% wywiazał sie z zadania, swietna organizacja, swietna wystawa, no i towarzystwo :D Andrzej Sikon, Łukasz, Maciek, miłe dziewczyny z Wałbrzycha :wink: i inni, nasze wieczorne rozmowy ... o RA.... :razz: naprawde warto bylo przejechac prawie 700 km, cieszace jest to ze dostalismy taka propozycje pokazu, mieliśmy okazje zeby sprawdzic nasze możliwosci, bo na cisach ostatnio robilismy w ubiegłym roku w Czechach :wink: bardzo jest nam miło jak Vacek podchodzi podaje rękę i mowi ,że dobra robota... takie drobne sukcesy :wink: fajnie ze Mario zawitał do nas, wielogodzinne rozmowy o bonsai bardzooo pomogły, zmienily podejscie do nie ktorych rzeczy, wyjasnilo troche niejasnosci.... ale najwieksze podziekowania naleza się Markowi Gajdzie, ktory dał nam możliwosc takiego wyjazdu :wink:

Warszawa pozdrawia Wałbrzych ole :wink:
Obrazek

Pozdrawiam,
Marcin Popek
Awatar użytkownika
pawel18
Posty: 182
Rejestracja: 06 maja 2007, 14:50
17
Imie i nazwisko: Pawel Glowiak
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: JarosÂław

Post autor: pawel18 »

ile godzin trwalo cale formowanie tego modrzewia , lacznie z obrobieniem martwego dreewna
ODPOWIEDZ