6th Ginkgo Awards - 2007

Informacje jak i nasze wrażenia z wystaw i innych imprez związanych z bonsai.
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

6th Ginkgo Awards - 2007

Post autor: Kamil »

Witajcie,

mialem okazje byc w zeszla sobote na wystawie Ginkgo w Belgii. Na wystawe wybral sie i moj tato, ktory akurat byl w poblizu i mogl mnie odwiedzic.
Na miejsce dojechalismy przed 12:00 (ja mam 200km w jedna strone).
Niestety bylo zabronione robienie zdjec z wystawy i jako porzadny obywatel Polski, oczywiscie dostosowalem sie do tego zakazu :-/ Dlatego tez nie znalezliscie u mnie zadnych zdjec z wystawy. Moze Roman Bona albo Pan Pietraszko mieli jakies zezwolenie i moga zamiescic linki do zdjec z wystawy?
Zdjec nie mozna bylo robic z powodu albumu, ktory ma w przyszlym roku ukazac sie na rynku.
Wracajac do samej wystawy. Wystawionych drzewek bylo naprawde duzo i na wysokim poziomie... c.d.n.

zdjecia z wystawy Ginkgo.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2007, 20:40 przez Kamil, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Ooooo bylem pod wielkim wrazeniem gdy pierwszy raz wszedlem do ogrodu prywatnych roslin pana Use. Musialem wstac o 6 rano i razem z Jarkiem Lenarczykiem moglismy spedzic tam sami kilka chwil na robiniu zdjec o poranku gdy wszystkie rosliny byly pokryte rosa. Najwieksze wrazenia zrobily na mnie pierwsze promienie slonca opierajace sie o rosliny ktore powodowaly ze rosa zaczela parowac. Efekt byl naprawde magiczny. Jesli znajde zdjecia to postaram sie je umiescic niestety byly robione 3mpix aparatem wiec nie beda pierwszych lotow.
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
daniell 79
Posty: 240
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:47
16
Lokalizacja: sieradz

Post autor: daniell 79 »

jak dla mnie te zdjecia ukazuja mi jak wiele jeszcze mi potrzeba choc pewnie jezeli byly by na sprzedaz to bym zaplacil ale to nie oto chodzi nic kupionego niedaje takiej frajdy jak stworzone przez siebie wtedy widzi sie wszystko bledy , choroby . roslina nabiera cech ludzkich ,( widac kiedy ma zle dni czyki chorobe , albo bobre dni , widac ten blask w roslinie ze jest taka pelna energi ) ale to tylko moje spojzenia
bo kazdy jest kims
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Jesli chcecie zobaczyc wiecej pracy Dannego Use wystarczy wejsc na strone jego centrum bonsai: http://www.ginkgobonsai.be/index_uk.htm
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
ODPOWIEDZ