07.06.2007 Wypad z Gohansem po lasach

Informacje jak i nasze wrażenia z wystaw i innych imprez związanych z bonsai.
Awatar użytkownika
Przemek R.
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1023
Rejestracja: 04 sty 2007, 12:33
17
Imie i nazwisko: Przemek Radomyski
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

07.06.2007 Wypad z Gohansem po lasach

Post autor: Przemek R. »

Ahoj!
Zrobilisym sobie z Marcinem małą przejażdzke po lasach pod Siedlcami. Twierdząc że i tak nic nie znajdziemy ciekawego ... Postanowiliśmy jechać w rejony strzelnicy wojskowej - jednak już na wstępie do lasu pojechalismy zupełnie inaczej niż zawsze ...

Ostatnio po warsztatach artystycznych z Markiem Gajdą spodobały mi się bardzo jalowce pospolite - ale Gdzie takie jałowce w naszych lasach (jak tu tylko sosny i dęby) - w życiu. Kiedy trafiliśmy na olbszymią przestrzeń z samego piachu , jałowców pospolitych i pieknych skarłowaciałych , powykrecanych i popękanych sosen - myślałem że mam omamy od słońca :)
Fotki są jakie są - bardziej z wyprawy niż z pokazania konkretnych drzew -a było tego (ale sfotografowaliśmy tylko początek tej wielkiej piaszczystej przestrzeni).
Warunki jakie panują w tych okolicach są bardzo mało sprzyjające dlatego też znaleźliśmy cała mase popękanych i martwcyh konarów (jak ktoś lubi Tanuki - ja akurat nie przepadam).
Nie wiemy do końca czy trafiliśmy przypadkiem na tą słynną PUSTYNIE SIEDLECKĄ ? Czy też nie ...Postanowiliśmy z Marcienem że jeszcze odwiedzimy te miejsce i poszukamy konkretnie czegoś ...
Załączniki
jaszczurka skaczÂąca po Marcina butach
jaszczurka skaczÂąca po Marcina butach
01.jpg (56.83 KiB) Przejrzano 2278 razy
To po mojej lewej to teÂż pospolity - 3 pieĂąki przeplatajace siĂŞ. Nie wiem czy to nie zalicza siĂŞ juÂż do drzewa - wysokoÂśc to jakieÂś 6? 7 metrĂłw ?
To po mojej lewej to teÂż pospolity - 3 pieĂąki przeplatajace siĂŞ. Nie wiem czy to nie zalicza siĂŞ juÂż do drzewa - wysokoÂśc to jakieÂś 6? 7 metrĂłw ?
02.jpg (62.82 KiB) Przejrzano 2278 razy
stary i wyniszczony jaÂłowiec - przed , za i obok Marcina
stary i wyniszczony jaÂłowiec - przed , za i obok Marcina
03.jpg (71.25 KiB) Przejrzano 2278 razy
konar
konar
04.jpg (58.23 KiB) Przejrzano 2278 razy
konar jaÂłowca pospolitego
konar jaÂłowca pospolitego
05.jpg (83.81 KiB) Przejrzano 2278 razy
kolejne pospolite jaÂłowce
kolejne pospolite jaÂłowce
06.jpg (56.94 KiB) Przejrzano 2278 razy
communisy
communisy
07.jpg (55.64 KiB) Przejrzano 2278 razy
sosna
sosna
08.jpg (81.46 KiB) Przejrzano 2278 razy
sosna po przejÂściach :)
sosna po przejÂściach :)
09.jpg (77.29 KiB) Przejrzano 2278 razy
MÂłodziutka sosna - powykrĂŞcana
MÂłodziutka sosna - powykrĂŞcana
10.jpg (69.21 KiB) Przejrzano 2278 razy
Przemysław Radomyski

http://przemekradomyski.blog.onet.pl
ODPOWIEDZ