Festiwal Bonsai Wojsławice 23-24 czerwca 2018

Informacje jak i nasze wrażenia z wystaw i innych imprez związanych z bonsai.
Awatar użytkownika
yamadori
Posty: 24
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:38
Imie i nazwisko: Michal Malawski
Województwo: dolnośląskie
Kontaktowanie:

Festiwal Bonsai Wojsławice 23-24 czerwca 2018

Post autor: yamadori » 29 sty 2018, 09:56

Szanowni Państwo

Z wielką radością chcemy Was zaprosić do wzięcia udziału w wystawie „Dwadzieścia lat bonsai w Polsce”. Będzie honorem dla nas gościć Was w przepięknym miejscu jakim jest Arboretum w Wojsławicach znanym ze wspaniałych kolekcji rododendronów i innych unikalnych drzew.

Chcemy aby ta wystawa była podsumowaniem dwudziestu lat klubowej działalności i możliwością zaprezentowania swojego dorobku osobom, z którymi zaczynaliśmy wspaniałą przygodę z bonsai począwszy od założenia Klubu Bonsai Polska, Polskiej Asocjacji Bonsai, Klubu Tanuki, Wielkopolskiego Klubu Bonsai oraz Bonsai Juku. Mamy nadzieję, że udział w wystawie wezmą także osoby niezrzeszone, które równie serdecznie zapraszamy. Wiemy, że bez Was nie byłoby polskiego bonsai. Liczymy na to, że przyjedziecie ze swoimi drzewkami i będziecie wspólnie z innymi uczestnikami pasjonatami bonsai brali czynny udział w wymianie doświadczeń oraz we wspólnej zabawie tak jak to było za „starych dobrych czasów”.

Chcemy nadmienić także to, że przyjazd i udział w naszej wystawie zapowiedziało wielu bonsaistów - naszych przyjaciół z całego świata między innymi z Chin, Indii, Japonii, Indonezji, Anglii, Czech, Litwy, Argentyny i Niemiec .

Z poważaniem,
Komitet organizacyjny wystawy
„Dwadzieścia lat bonsai w Polsce”

Wszelkie informacje dotyczące naszej wystawy znajdziecie na stronie http://bonsaiklub.pl/index.php/miedzyna ... al-bonsai/
Awatar użytkownika
yamadori
Posty: 24
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:38
Imie i nazwisko: Michal Malawski
Województwo: dolnośląskie
Kontaktowanie:

Re: Festiwal Bonsai Wojsławice 23-24 czerwca 2018

Post autor: yamadori » 07 mar 2018, 17:07

Witamy Was serdecznie po zebraniu. Dużo się działo :) - organizacja idzie pełną parą. Czeka nas wspaniała impreza w zacnym gronie.

W chwili obecnej pracujemy nad zagospodarowaniem przestrzeni wystawienniczej i mamy do Was prośbę. Pomóżcie nam oszacować liczbę wystawionych eksponatów.

Jak nie jesteście jeszcze zdecydowani to przy . tego szybkiego formularza możecie dać nam znać czy chcecie wystawić swoje drzewo, kompozycję lub suiseki https://form.jotformeu.com/80633424109350

Oczywiście pod tym adresem http://bonsaiklub.pl/index.php/rejestracja-drzewa/ działa już pełny formularz rejestracji dla wystawców już zdecydowanych.
Z pozdrowieniami od Komitetu Organizacyjnego :D
POLSKA ASOCJACJA BONSAI
http://www.bonsaiklub.pl
http://www.facebook.com/PolskaAsocjacjaBonsai
ODPOWIEDZ