Sklepik

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
Awatar użytkownika
Deoos
Posty: 444
Rejestracja: 24 lip 2004, 16:48
19
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź

Sklepik

Post autor: Deoos »

Czy Waszym zdaniem nie byłoby dobrze gdyby w sklepiku na naszym forum poza oryginalnymi narzędziami, preparatami itd. (za kiladziesiąt lub więcej złotych) były też dostępne tańsze rzeczy, nieoryginalne i bez napisu: "do bonsai"?
Czy np. penceta za 50 zł to nie przesada?
Albo druty... Może udałoby się załatwić je jakoś taniej. Może by nie były w pięknym opakowaniu, ale nie to jest ważne.
Oczywiście wszystko zależy od Kamila.

PS. Poza tym na pewno coś takiego opłacałoby się Kamilowi, bo przecież więcej osób by wtedy coś u niego kupowało.
Wojtek Łukaszewski
pandel

Post autor: pandel »

Jestem za! Ja kupiłem małe nożyczuszki do przycinania cienkich gałązek za 3 PLN i nie tną one wcale gorzej niż te oryginalnych firm!

To zależy już od polityki Kamila.
acer6

Post autor: acer6 »

Mi się wydaje że Kamil po prostu sprzedaje coś czego nie ma za wiele w Polsce czyli oryginalnych narzedzi , czy np. preparatów do jin . Wydaje mi się ze tanie "substytuty" (typu druty ze złomu czy zwykłe nożyczki) nie są na pewno tańsze w NIemczech niż w Polsce . Sklepik jest 'mały' i raczej nie nastawiony na masówkę , ale raczej dla osób zainteresowanych . Jesli masz okazję kupic jakiś tani substytut to kupuj .... jesli chcesz oryginalne to kupuj w sklepach z art . do bonsai , ale najlepiej niech wypowie się Kamil .
ODPOWIEDZ