IBUKI sklep - o co chodzi?

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
Awatar użytkownika
maciek3miasto
Posty: 410
Rejestracja: 14 gru 2009, 15:49
14
Imie i nazwisko: maciek park
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: gdańsk

IBUKI sklep - o co chodzi?

Post autor: maciek3miasto »

czy ktokolwiek wie co jest grane z tym sklepem IBUKI? Zamówiłem towar kilka dni temu, został przekazany do realizacji, czeka na zapłatę. I teraz nie wiem o co chodzi? Bo nic dalej się nie dzieje, ani nie można skontaktować się ze sprzedawcą, ani nie ma podanego nr konta, ani nic. A tu sezon się zaczął i czas goni. Trochę ściema, że gość się reklamuje na FB, wrzuca reklamówki a potem jest olewka.
pozdrawiam maciek knap
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Mariusz ma sporo roboty pewnie. Jak sam zauważyłeś jest sezon. Nie poddawaj się i dzwoń - może być za granicą.
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
pawelo73
Posty: 158
Rejestracja: 02 wrz 2006, 22:11
17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: pawelo73 »

Kiedyś wysłałem tam kilka maili (z odstępem kilkumiesięcznym) z pytaniem o ofertę donic (mieli tego kilka stron nawet atrakcyjne ceny) nigdy nie dostałem odpowiedzi - w takiej sytuacji raczej nie zamówię nic w ciemno. Poza tym jak widzę że sklepy są tylko w angielskiej wersji językowej (podobnie jak pewna Poland's leading Bonsai Nursery) to sądzę że sprzedawcy nie są specjalnie zainteresowani krajowym rynkiem. No i ceny bywają często hmm.. nieadekwatne.
Paweł Dembek
Awatar użytkownika
Bunny
Posty: 91
Rejestracja: 08 maja 2008, 23:18
15
Imie i nazwisko: Bartek Syczewski
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bunny »

Cześć,

Próbowałeś dzwonić, albo pisać na FB?
Szumi las, ma czas...
Awatar użytkownika
maciek3miasto
Posty: 410
Rejestracja: 14 gru 2009, 15:49
14
Imie i nazwisko: maciek park
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: maciek3miasto »

wielokrotnie i olewka
pozdrawiam maciek knap
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Noooo nie wiem jak wy to robicie i co piszecie w swoich mailach ale nie oczekujcie że przy zakupie jednej doniczki ktoś będzie z wami mailował przez 3dni robił zdjęcia mierzył i latał od szkółki do kompa a potem usłyszy że ceny są nieadekwatne - skoro takie są to właśnie znaleźliście niszę w rynku którą postarajcie się załatać bo właśnie na tym polega robienie interesu życia. Nie usprawiedliwiam nikogo bo nie moja w tym rzecz jak sobie kto prowadzi biznes bo z tego nic nie mam ale prowadzę swoją działalność i wiem jak to niekiedy jest.
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Awatar użytkownika
maciek3miasto
Posty: 410
Rejestracja: 14 gru 2009, 15:49
14
Imie i nazwisko: maciek park
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: maciek3miasto »

tak jest, czasami ludzie dupę zawracają o byle co, no ale jak prowadzisz sklepik to niestety tak już bywa. godzisz się na to że będą ci zawracać gitarę.
Ale ja chcę tylko nr konta i na kiedy będzie. Po za tym jak sie chce kopać sosny i planuje się że zakupy się zrobi na 2 tyg przed a tu już czas to się można wkurzyć. Zresztą raz już kupowałem kilka worków i nie było problemów więc myślałem że i tym razem będzie tak samo.
pozdrawiam maciek knap
ODPOWIEDZ