Back to the roots

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Back to the roots

Post autor: Kamil »

Witajcie,

jak zapewne zauwazyliscie, w ostatnim czasie, prawie ze w ogóle nie udzielam sie na forum (jedynie zaglądam popatrzeć czy nie robicie głupot ;) ). Powodem jest oczywiście brak czasu.
Aby to zmienić, postanowiłem postawić priorytety:
1. W moim sklepiku ograniczę sie do sprzedaży jedynie narzędzi oraz książek/katalogów. W ofercie bedą dostępne narzędzia dwóch producentów:
a) Kaneshin (wszystkim dobrze znany producent)
b) Ryuga (od stycznia 2014)
Rezygnuje w ten sposób ze sprzedaży narzędzi innych firm, rożnych akcesorii oraz mieszanek podłóż do Bonsai.
Jako ze nie mam już nikogo w Polsce, kto by mógł wysyłać na bieżąco przez Was zamówione produkty, wracam do systemu działającego na początku działania sklepiku (szczegóły na stronie sklepiku).

2. Bonsai-blog.net. Myślałem, ze będzie większe zainteresowanie blogami ww. serwisie. Do tej pory ale zostały założone jedynie trzy blogi, które i tak nie są aktualizowane. Trochę mnie to dziwi ponieważ nigdzie nie mozna poznać, ze blog jest prowadzony przeze mnie (gdyby komuś to przeszkadzało). Nic ale na sile i dlatego tez serwis zostanie w krotce zamknięty.

Mam nadzieje, ze w ten sposób zyskam wiecej czasu na to co najważniejsze, forum.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
ODPOWIEDZ