Tajemnicze V.I.P.

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum

Wyroznianie osob za wklad w forum uwazam za

dobry
27
84%
zly
5
16%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
Gohan
Posty: 410
Rejestracja: 02 kwie 2005, 18:24
18
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Gohan »

nie lubie sie wypowiadac już na forum , ale cóż... Kamilu nie chcesz tworzyc podziałów a własnie takie powstaja... forum źródło wiedzy hmmm, złudne wrażenie... Carol, chłopie ja też się ucze, ale wiesz co to znaczy dzien pełen zajec, 8h w nocy praca w supermarkecie, o 6.00 rano potrafilem jeszcze w mcdonaldzie lekture czytac i potem cała boża niedziela praca przy roslinach? po 50h doslowanie zasypialem nad drzewami...a na drugi dzien od 8 szkola, (Przemek moze potwierdzic). Żaden mistrz Wam nie pomoze, jak nie bedziecie sami pracować! Chce, umiem , potrafie... i to jest porada od młodego, narwanego, 19latka, czesc.

ps. Macku, ja jestem za Ciechocinkem!!! :-)
Obrazek

Pozdrawiam,
Marcin Popek
Awatar użytkownika
Przemek R.
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1023
Rejestracja: 04 sty 2007, 12:33
17
Imie i nazwisko: Przemek Radomyski
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: Przemek R. »

...
Ostatnio zmieniony 02 cze 2009, 21:23 przez Przemek R., łącznie zmieniany 2 razy.
Przemysław Radomyski

http://przemekradomyski.blog.onet.pl
carol1
Posty: 135
Rejestracja: 23 sie 2007, 20:59
16
Imie i nazwisko: Karol H.
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Knurów

Post autor: carol1 »

Bolas pisze:Ja pierwsza ksiazke o bonsai kupilem na studiach w akademiku zarłem przez 2miesiace chleb z masłem i cukrem ale kogo to obchodzi?
Kanapka z chlebem - padłeś powstań. :-)

Nie chodzi tu o robienie podziałów, a wy znowu o integracji. I nie chodzi o to żeby Ci bardziej doświadczeni teraz ciągle siedzieli przy kompie i opiekowali się forum, chodzi o to, że w razie kłopotu czy jakiejś wypowiedzi wiadomo by było do kogo napisać, czy kogo posłuchać. Jeśli głosy są głównie przeciw to pewnie pomysł nie przejdzie i tyle, unoszenie się niczego nie da. Ja może też za szybko napisałem tego posta, bo się wkurzyłem, że kolejne spięcia są na forum, więc sory jak kogoś uraziłem, mam nadzieje, że w końcu będzie lepiej.
Awatar użytkownika
Bushi
Posty: 62
Rejestracja: 05 maja 2008, 00:09
15
Imie i nazwisko: Maciek Krawczyk
Województwo: lódzkie
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Bushi »

Celowo napisałem kolejność zdarzeń. Wpierw był pokaz, następnie rozmowa i to my z Martą i Marcinem rozmawialiśmy a Ty podszedłeś do nas, więc z Twojej strony powinna wyjść inicjatywa - takie są niestety zasady savoir vivre. Wcześniej na wystawie nie miałem sposobności rozmawiać czy nawet się przywitać z żadnym z Was, ponieważ byłem zalatany przygotowaniami do pokazu, a i Wy się od razu po przyjeździe na wystawę zawinęliście i dopiero przyszliście na pokaz. Na pokazie siedziałeś bite 4 godziny na wprost mnie, na wprost stolika na którym wpierw sam czyściłem sosnę a potem z Krzyśkiem drutowałem. No ale łatwo mnie przeoczyć w tłumie bo kruszyna ze mnie. A to czy Łukasz czy ktokolwiek inny Cię pominął przy witaniu się to świadczy o wychowaniu a nie intencjach. Już nie wspomnę o tym, że byłeś przed wystawą na moim profilu na NK. No chłopak proszę Cię. Niestety ja mam pamięć niemal, że absolutną więc jeśli chcesz to mogę przytoczyć jeszcze inne fakty a nawet przebieg naszej rozmowy. No fakt możesz mnie nie pamiętać skoro siedzieliśmy w 4 a Ty siedziałeś obok mnie na fotelu. Zatem zastanówmy się czy mówimy o integrowaniu się czy się integrujemy. No ale może wystarczy już tej mojej aktywności na forum.
Awatar użytkownika
Przemek R.
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1023
Rejestracja: 04 sty 2007, 12:33
17
Imie i nazwisko: Przemek Radomyski
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: Przemek R. »

...
Ostatnio zmieniony 02 cze 2009, 21:24 przez Przemek R., łącznie zmieniany 1 raz.
Przemysław Radomyski

http://przemekradomyski.blog.onet.pl
Awatar użytkownika
D@niel
Posty: 30
Rejestracja: 18 maja 2008, 12:14
15
Imie i nazwisko: Daniel N
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Kuniów

Post autor: D@niel »

Witajcie

Koledzy! Każdy ma poniekąd rację ale powiedzcie sami, jest sen się przegadywać o taką sprawę? To był tylko pomysł, propozycja i każdy ma prawo do własnego zdania. Więc skoro każdy już powiedział to co ma, to może przejdziemy do tego co jest ważne do bonsai!

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Witajcie,

widze ze normalnie nie mozemy o tym temacie porozmawiac, dlatego dodalem do tematu ankiete. Na glosy czekam do konca tygodnia.

PS. Dalsze posty nie na temat beda kasowane.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
Corfe
Posty: 707
Rejestracja: 07 wrz 2004, 21:46
19
Imie i nazwisko: Michal Golebiowski
Województwo: opolskie

Post autor: Corfe »

widze ze pierwsze zdjecie , kandydatura na tytuł jak w temacie juz padło ...hehehe..

rzuc Kamilu okiem jak ten problem rozwiazano na tym forum :
http://www.forumogrodnicze.info
Michał Gołębiowski
www.naturalfine.com
carol1
Posty: 135
Rejestracja: 23 sie 2007, 20:59
16
Imie i nazwisko: Karol H.
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Knurów

Post autor: carol1 »

Corfe pisze:rzuc Kamilu okiem jak ten problem rozwiazano na tym forum :
http://www.forumogrodnicze.info
O które Ci chodzi? O karty zieloną, srebrną i złotą? Niektóre osoby w dwa dni dostaną złotą... Chyba, że chodzi Ci o serduszko, srebrny pasek na karcie, albo dopisek?
Awatar użytkownika
Corfe
Posty: 707
Rejestracja: 07 wrz 2004, 21:46
19
Imie i nazwisko: Michal Golebiowski
Województwo: opolskie

Post autor: Corfe »

Corfe pisze:rzuc Kamilu okiem
Michał Gołębiowski
www.naturalfine.com
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Michale, rzucilem okiem ale szczerze mowiac postawilbym Tobie podobne pytania co Karol, dlatego czekalem na odpowiedz.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
slowikp
Posty: 64
Rejestracja: 29 maja 2009, 06:34
14
Imie i nazwisko: Pawel S
Województwo: mazowieckie

Post autor: slowikp »

Z koro odważyłem się napisać pierwszy post i przedstawić maluchy to coś dodam do tego wątku. Panowie byłem na dwóch trzech wystawach i pokazach i co zobaczyłem paru fajnych ludzi (nie odważyłem się jeszcze podejść), a paru zadufanych w sobie. Odczucie moje było takie, źle się czułem, śmiechy hihy, przyszli frajerzy niech se pooglądają. Niektórych rozpoznałem i mam do nich niesmak.

Pozdrawiam
Paweł Słowikowski
Awatar użytkownika
Valheru
Posty: 175
Rejestracja: 17 paź 2004, 20:26
19
Imie i nazwisko: Marcin S.
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Valheru »

Witam Wszystkich
Przyznam że czytam ten temat i pomału staje się coraz bardziej zakręcony.
Trudno jest jedno 'wyróżnienie' dopasować do wszystkich użytkowników.
Nie lepiej rozbić to na dwie kategorie np:
- za wiedzę w skali od 0-100 pkt (czyli od laika do Alfa-i-Omega),
- za sposób bycia w skali od -100 do +100 pkt (czyli od TROLLA do Mistrza opanowania).
I o ile pierwszą kategorię by pilnował Admin tak drugą mogli by wszyscy na wszystkich.
Uzyskamy w ten sposób:
- większą produktywną aktywność na forum
-Może ciut większy szacunek dla osób którzy bardziej niż inni zgłębili się w temat Bonsai. Bo wiem że moja wiedza jest skromna bo się nie rozwijam, natomiast Bolas (który prawie że zemną zaczynał przygodę z Bonsai) ma wiedzę dużo dużo większą, a co poniektórzy stali się Autorytetami (przez duże A) w tym temacie

Może być też taka sytuacja że ktoś np X-siński będzie miał świadomość że jak zwróci się z pytaniem do jednego użytkownika to otrzyma zwięzłą odpowiedź napisaną w czystej polszczyźnie, alboteż będzie musiał przeczekać serię kpin, zbędnej polemiki, inwektyw i po przesianiu pozostałych wyrażeń otrzyma odpowiedź.

Ale jak zaznaczyłem na początku to tylko moja skromna sugestia.
Ostatnio zmieniony 03 cze 2009, 16:38 przez Valheru, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin Sochacki pozdrawia Wszystkich
Awatar użytkownika
wwoadas
Posty: 578
Rejestracja: 06 mar 2006, 19:22
18
Imie i nazwisko: Adam Filipiak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: wwoadas »

Na innych forach spotkalem sie z opcja "Pomógł x razy" moze lepiej cos takeigo niz jakies odznaczenia? Zawsze troche zmotywuje do wypowiedzi i tez bedzie jakims odznaczeniem :wink:
Kto się nie rozwija, ten się cofa.
Awatar użytkownika
lukipela
Posty: 156
Rejestracja: 29 sty 2008, 21:47
16
Imie i nazwisko: Pawel F
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Post autor: lukipela »

Panowie - może już wystarczy??Warto się tak kłócić o trzy literki pod imieniem??
Przemek - mógłbyś napisać coś więcej o tej wystawie w Lublinie?Gdzie dokładnie,w jakich godzinach,itd?
...
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Witajcie,

zadecydowaliscie, ze bedziemy przyznawac wyroznienia. Dziekuje za udzial w ankiecie.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
ODPOWIEDZ