Tajemnicze V.I.P.

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum

Wyroznianie osob za wklad w forum uwazam za

dobry
27
84%
zly
5
16%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Tajemnicze V.I.P.

Post autor: Kamil »

Witajcie,

i znowu z braku czasu nie zdazylem na czas wytlumaczyc o co chodzi i rozpetala sie burza...

Otoz od poczatku istnienia forum nie byly zadne osoby wyrozniane. Mysle, ze jednak jest to zla droga(?). Jest kilka osob, ktore przyczyniaja sie do rozwoju forum i praktycznie nic z tego nie maja. Zwiazku z tym postanowilem wyrozniac osoby, ktore poswiecaja swoj drogi czas i umieszczaja np. na forum pelne relacjie z wydarzen itp. a nie tylko linki do swoich stron.
Jako ze nie wpadla mi do glowy lepsza nazwa, wybralem V.I.P. (wazna osoba dla forum) i przyznalem ja Tadkowi. Bledem bylo niepoinformowanie Was jak i Tadka, za co przepraszam.

Prosze o Wasze zdanie na ten temat, a Ciebie Tadku o krotka informacje czy nadal mam usunac przyznana Tobie range.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
daniell 79
Posty: 240
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:47
16
Lokalizacja: sieradz

Post autor: daniell 79 »

jestem za tym aby takie osoby wyrozniac . poniewaz jakos sie staraja i poswiecaja czas , i staraja sie przekazywac swoje umiejetnosci jak i wiedze . jest tu jeszcze kilku takich :brawo:
bo kazdy jest kims
Awatar użytkownika
Corfe
Posty: 707
Rejestracja: 07 wrz 2004, 21:46
19
Imie i nazwisko: Michal Golebiowski
Województwo: opolskie

Post autor: Corfe »

moim zdaniem Tadek jest jedyną udzielającą się osobą tej rangi na forum , jest też Grzegorz , ale nie wszyscy Go "lubią" :-) (Pozdro!)
Nie umniejszając nikomu .. brodzimy tu w łyzeczce wiedzy której czesto nawet nie mozna nazwac bonsajową.. wiekszosc z Nas poza fotkami swoich "bidulek" nic nie pokazuje konkretnego ..
Pozwólmy sie czegoś nauczyc , a jak ktoś nie chce niech milczy , czytac nie musi !! Ja posiedze z otwartą gebą nad kazdym mądrym słowem..I na forum czytam tylko tematy rodzynki..
Więc jakie kolwiek debaty czy zostawic Tadeuszowi VIP`a wydają mi sie zbedne.

M.
Michał Gołębiowski
www.naturalfine.com
Tadek
Posty: 122
Rejestracja: 24 lip 2008, 17:16
15
Imie i nazwisko: Tadeusz Bednarczyk
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tadek »

Cześć

Dziękuję Ci Kamil za wyjaśnienie tej sprawy, ale szkoda że nie napisałeś nam o tym wcześniej. Nie doszło by do tej sprzeczki i całego zamieszania. Jednocześnie dziekuję Ci za uznanie mojego wkładu w to forum, chociaż myślę, że są jeszcze forumowicze, którzy też dają duży wkład i poświęcają swój czas, może nawet więcej niż ja. Osobiście bardzo poważam kolegę Pinaeacae za jego bardzo merytoryczne posty w temacie "Choroby i szkodniki". Przekazują one innym duży zasób wiedzy na ten temat i pomagają im w kłopotach z chorobami drzewek. Co do nadawania samej rangi VIP, to gdy już wyjaśniłeś o co chodzi, to moje zdanie jest takie:
- po pierwsze, aby odróżnić to określenie na tym forum Kamcia od ogólnie znanego i używanego określenia VIP w różnych obszarach życia (polityka, sztuka itp.), a nawet żeby nie było to poczytywane jako "bardzo ważna osoba w całym światku polskiego bonsai", do czego absolutnie nie pretenduję, proponuję ją zmienić na: VIP-K lub VIP-Kamcio.
- po drugie, myślę że forumowicze powinni mieć też prawo zgłaszania Tobie innej wg. nich zasłużonej osoby dla forum, do nadania jemu takiej rangi. Ale aby nie było niesnasek, waśni itp. (nie wszyscy się tu kochają i nie wszyscy mają buddyjski stosunek do życia i są trochę agresywni w swoich wypowiedziach) takie zgłoszenia winny być przesyłane do Ciebie jako ADMINA, mailami na priva. A Ty ocenisz jego wkład i również postawę (koniec z awanturnictwem na forum, złośliwymi wypowiedziami itp. sprzeczkami) i albo nadasz lub też nie nadasz zgłaszanemu koledze taką rangę. Decyzje Twoje będą bezdyskusyjne, bo jesteś twórcą, Adminem i panem tego forum i kropka. Oczywiście nadana ranga nie powinna być dożywotnia i szczególnie za awanturnictwo i obrażanie innych powinna być odbierana.
Co o tym wszyscy myślicie i co Ty Kamil o tym myślisz ?

W związku z takim a nie innym moim podejściem, sprawę pozostawienia czy też usunięcia nadanej mi przez Ciebie Kamil rangi, pozostawiam w Twoich rękach.

Pozdrawiam Tadek
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Witajcie,

tez zaluje ze wczesniej Wam o tym nie napisalem ale w lotka jeszcze nie wygralem, zwiazku z tym pracowac trzeba. Do tego treningi, ogrodek i zwiazku z tym czasu brak.
Sama nazwa. Osobiscie to bym najchetniej w ogole zrezygnowal z tej nazwy i skorzystal z innej. Niestety nie przychodzi mi nic do glowy. Moze ktos z grafikow stworzy logo, ktore bedzie przekazywalo tresc "przyczyniam sie do rozwoju forum) etc.?

Przyznawanie wyroznienia. Oczywiscie jestem otwarty na propozycje osob, ktorym sie takie wyroznienie nalezy.
Jest jeszcze kilka osob, ktore zasluguja moim zdaniem na ta wyroznienie. Chcialem jednakze poczekac z tym do czasu az wszystko zostanie w 100% ustalone.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
carol1
Posty: 135
Rejestracja: 23 sie 2007, 20:59
16
Imie i nazwisko: Karol H.
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Knurów

Post autor: carol1 »

Tak na szybko robione. Gwiazdka zwróci na siebie uwage, a podpis będzie tłumaczył. W bardzo dużym powiększeniu teraz troche zmieniłem małą gwiazdke, nieznacznie ale dodałem troche innego koloru, wiem że widać bardzo mało no ale efekt się troche zmienił, no i powiększyłem ją żeby pokazać jak wygląda duża i dlatego jest w takiej złej jakości duża):
Obrazek

Tak rozmiar dostosowany do forum (szerokość avataru, więc powinno ładnie pasować)
Obrazek


Nic specjalnego ale to tylko pomysł, można ulepszyć :)
Fredu
Posty: 45
Rejestracja: 18 maja 2009, 08:46
14
Imie i nazwisko: Jacek R
Województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: Fredu »

myśle ze zamiast pomagam forum, moglo by byc zasłuzony forumowicz, albo pozytywnie aktywny!
Pozdrawiam, Jacek Rostkowski.
http://www.rostkowscy.pl/
Sulęcin woj Lubuskie
carol1
Posty: 135
Rejestracja: 23 sie 2007, 20:59
16
Imie i nazwisko: Karol H.
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Knurów

Post autor: carol1 »

Można też dać samą gwiazdke :)
Tadek
Posty: 122
Rejestracja: 24 lip 2008, 17:16
15
Imie i nazwisko: Tadeusz Bednarczyk
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tadek »

Cześć

Moim zdaniem wystarczy sama gwiazdka.
To bardzo dobry pomysł Karol.

Pozdrawiam Tadek
Awatar użytkownika
D@niel
Posty: 30
Rejestracja: 18 maja 2008, 12:14
15
Imie i nazwisko: Daniel N
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Kuniów

Post autor: D@niel »

Witajcie

Oto moja propozycja ^ ^

Obrazek
Awatar użytkownika
krysztof
Posty: 151
Rejestracja: 22 paź 2006, 12:08
17
Imie i nazwisko: Krzysztof H
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: krysztof »

Gwiazdki i im wiecej zaslug tym wiecej gwiazdek, albo od zaslug odpowiednim kolorkiem nagradzać , wyróżniać.
Krzysztof

Jestem tu, aby nauczyć się.
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

A moze tak sie zajmiecie bonsaiowaniem???
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Awatar użytkownika
Przemek R.
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1023
Rejestracja: 04 sty 2007, 12:33
17
Imie i nazwisko: Przemek Radomyski
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: Przemek R. »

Czekałem Bolas, aż ktoś to pierwszy napisze. A nie chciałem, żebym to znowu był ja !

Gwiazdki ? Im wiecej sie udziela to tym wiecej ma gwiazdek ? A co to ? Hotel paro gwiazdkowy ? :jupi:

V.I.P to taka osoba, która nie zasłużyła sie niczym, tylko posiada bardzo dużo kasy. VIPem może być muzyk ale nie dlatego, że ma talent tylko dlatego, że ma kase. Lepszy od niego, który kasy nie ma już VIPem nie będzie.

Kolejna sprawa. Jeżeli to forum ma zrzeszać ludzi i być dla wszystkich, niezależnie od przynależności do stowarzyszenia, koloru oczu i ilości drzew (jakby nie było narazie jest nie ublizając PrzyjaciołomBonsai i PABowi). Chodzi o to by ludzi nie segregować na lepszych i gorszych. Ja np (bez obrazy oczywiście) nie uważam Tadka za VIPa, dlatego tylko, że zaczął jeden temat z relacją z przesadzania i wkleił 50 zdjęć. Czy też dlatego, że zaczął dyskusje na temat "czegoś wiecej niż roślina w pojemniku". Są ludzie, o których nawet juz zapomniono, albo którzy przestali tu bywać. Ale to Kamil Twoje forum i Ty decydujesz. Ja póki co się z tego śmieje.

Zrobiłem pare relacji, pare tematów z moimi drzewami, jednym sie podobało, drugim nie (przynajmiej sie troche pośmieli) - ale jak bym miał dostać gwiazdke to byśmy sie pogniewali na siebie.

Kolejna rzecz. "wiekszosc z Nas poza fotkami swoich "bidulek" nic nie pokazuje konkretnego ..." - Kogokolwiek by sie to tyczyło. Nie ważne kogo będziesz miał za nauczyciela. Bo moze to być nawet i Jurgen Zaar i Salvatore Liporacze a okazuje sie, że po nauce u takich znanych osób, "bonsaisci" nie są "bonsaistami" - bo nic nie potrafią. A bierze to sie z tego, że sie nic nie robi a czeka, aż ktoś za niego zrobi wszystko. I lepiej miec prostego kołka odrutowanego pare razy niz nie miec nic. Bo niektórzy nawet takich kołeczków nie mają a pisać, piszą dużo. Liczy sie praca z "żywym materiałem" ile czasu sie mu poświeca, ile czasu sie do analizuje, ile drutu sie na ten materiał wywaliło a nie ile sie siedzi przed kompem i "wspiera" innych.

Zawsze mozna podyskutować i o wszystkim, ale żeby kogoś odznaczać za to, że napisał wiecej - co z tego ? Czykażdy uważa tak samo ? etc.
Przemysław Radomyski

http://przemekradomyski.blog.onet.pl
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Krzysztofie, nie jestem za Twoim pomyslem, sorry. Oznaczenie ma byc jedynie jedno.

Przemku, czemu uczepiles sie tego slowa V.I.P.? Przeciez napisalem, ze i mi sie to oznaczenie nie podoba i ciesze sie, ze proponujecie inne.
Czemu uwazasz, ze tym oznaczeniem bedziemy segregowac ludzi na lepszych i gorszych? To oznaczenie nie bedzie przeciez podkreslac kto jest guru a kto nie a jedynie odznaczac osoby, ktore w jakis sposob pomagaja w rozwoju naszego forum / encyklopedii.

Dobrze, ze mnie poinformowales jaki jest Twoj stosunek do tego wyroznienia poniewaz tez myslalem aby Ciebie nim wyroznic. Teraz juz wiem na czym stoje, dzieki.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Ludzie przerzuccie sie na mleko a nie kawe i piwo i wezcie sie wszyscy za bonsai. Bez wyjatkow to naprawde nie wazne co jest pod avatarem.
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Tadek
Posty: 122
Rejestracja: 24 lip 2008, 17:16
15
Imie i nazwisko: Tadeusz Bednarczyk
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tadek »

Cześć

Kamil, dajmy sobie spokój z tymi vip-ami czy gwiazdkami, mnie to naprawdę nie jest potrzebne. Tobie być może jako twórcy tego forum tak, myślę że chciałeś w ten sposób merytorycznie to forum uaktywnić.
A mnie, za mój czas poświęcony temu żeby pokazać jakąś pełną relację z wiosennych prac sezonowych czy opisać w miarę systematycznie jakie prace wiosną powinno się robić przede wszystkim przy drzewach, wystarczą osobiste podziękowania, które dostaję od wielu ludzi czy to bezpośrednio na forum czy też przesłane pocztą prywatną.

I jeszcze dwa słowa do Kolegów.
Ja jak fałszywie i mylnie kogoś osądzę, niezależnie czy twarzą w twarz czy na forum publicznym, a potem dotrze do mnie fakt że się pomyliłem, to mam cywilną odwagę to przyznać, czyli mówiąc po staropolsku "odszczekać", niezależnie albo twarzą w twarz albo na forum publicznym.
I to by było na tyle.

Pozdrawiam Tadek
carol1
Posty: 135
Rejestracja: 23 sie 2007, 20:59
16
Imie i nazwisko: Karol H.
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Knurów

Post autor: carol1 »

Zaczne teraz wypisywać nowym osobą bzdury, zobaczycie, że nowi i całkiem nie doświadczone osoby bedą mi wierzyć, że fikus retusa to wspaniałe bonsai i jedyne drzewo na bonsai się nadające, a te marchewki to wspaniała rzecz, za to dęb, lipy, jałowce, sosny itd sąwspaniałymi indoorami. Oni w to uwierzą, dlatego moim zdaniem VIPy, Gwiazdki, Kółka, Ośmiornice czy cokolwiek innego jest dobrym pomysłem, bo wtedy będzie wiadomo kto ma doświadczenie i większą wiedze. Ludzie bez doświadczenia przejmują fora, ostatnio dowiedziałem się, że liściaki pomniejszą liście jak będą stały w ostrym słońcu i będą mało podlewane, a iglaki będą dzięki temu miały mniejsze igły, super co? Gdybym był nowy to bym uwierzył i wszystko bym wywalił na pełne słońce. Komu więc wierzyć? Osobie, która w jakiś sposób została przez admina/modów/użytkowników wyróżniona za wiedze, czy za .. Więc jak się z tego śmiejecie, albo coś to prosze. Bolas, Ciebie znam z forum, byłem na jednym Twoim pokazie i jako taką osobe Cię polubiłem, masz racje, że powinniśmy teraz siedzieć i piękne drzewa tworzyć lub się uczyć. Tylko jednego nie bierzesz pod uwage. Jestem uczniem, nie zarabiam i do tej pory byłem zawalony nauką. Zbieram kase na jakiegoś ładnego jałowca i na warsztaty z kimś kto mnie czegoś nauczy, podpowie itd. No i w końcu są wakacje, moge sobie pozwolić na ładniejszy materiał ze szkółki, na jakieś warsztaty, może nawet uda się dwa razy w wakacje kupić materiał i wyjechać na warsztaty, ale to tyle. Wielki krzak do autobusu, 3 przesiadki i bedzie ekstra, dlatego wiele osób stara się nauczyć czegoś na forum, a nie robi drzew, bo nie ma do nich dostępu i nie chce niszczyć roślin. Pomogłeś mi w temacie z azalią, byłem bardzo zadowolony, pomogło mi to nawet bym Ci to mleko postawił z wdzięczności, postanowiłem, więc zadać kolejne pytanie, odpowiedziałeś, ale chyba nie zrozumiałeś do końca pytania (pewnie źle ja je napisałem) bo odesłałeś mnie do tekstu który moje pytanie zrodził, a wątpliwości i pytań nie rozwiewa. Fora w polsce zatrzymują się głównie na marketowcach i poradach niedoświadczonych a forum Bonsai Polska już całkiem przestało działać, dlatego jakieś zmiany się przydadzą, pokazanie kto jest w stanie pomóc, kogo można zapytać. Widziałem piękny post użytkownika grzegorzbonsai, Tadka, czy relacje Przemka, Bolas też pisał nie raz fajnie (oraz kilka innych) i ja się cieszę, że jeszcze są na forach takie osoby i posty takich osób chce czytać, relacje tych ludzi chce oglądać, a jak ktoś jest nowy i zaczyna tutaj jak wielu z nas to po co ma być zniechecany głupimy postami niedoświadczonych albo cośw tym stylu? Trzeba forum rozwijać, nagradzać użytkowników za . i doświadczenie jakimś takim małym symbolem. Trzeba też zrobić coś, żeby forum i bonsai nie kończyło się na "mam patyka chce zrobić piękne drzewo", "wyrwałem roczną sosne z lasu jak z niej zrobić bonsai", albo "kupiłem w markecie i nie wiem co to, co zrobić, a tak w ogóle to zdycha...". Nie chciałem postem nikogo obrazić, wręcz przeciwnie, pokazać, że te całe VIPy, Gwiazdki, Kółka, Ośmiornice czy cokolwiek innego jest dobrym pomysłem. Jeśli forum będzie lepsze gdy odejde, to też chętnie to zrobie... mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie.
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Tzn chcesz zeby odpowiadaly tylko osoby z gwiazdkami? czy innym uhonorowaniem? bardziej doswiadczeni uzytkownicy tego forum beda zawsze czuwać nad jakoscia odpowiedzi a jesli ktos napisze bzdury to i tak go ktos z tego na swoj sposob wyprowadzi. Widzisz ze nawet wsrod doswiadczonych bonsaistow istnieja sprzeczne poglady wiec nowicjusz albo zgłupnie totalnie albo wkoncu zrozumie ze forum nie służy do nauki ale do prezentowania swoich prac i dyskusji na ich temat. Bonsai jest i bedzie nauką poznawcza i tylko praktykujac bedziesz w stanie ja zrozumiec.
Kto powiedzial ze poczatki sa łatwe? Każde hobby jest drogie. Nikt z nas nie dostał tej wiedzy za free dlatego dziwie sie strasznie jesli organizuje sie wystawe a na nia nie przychodzi nikt i nie korzysta z obecnosci ludzi ktorzy maja choc troche wiecej wiedzy. Ja pierwsza ksiazke o bonsai kupilem na studiach w akademiku zarłem przez 2miesiace chleb z masłem i cukrem ale kogo to obchodzi?

Kazdy kto zaczyna przygode bonsai wiadomo ze bedzie szukał . na necie fora sa bardzo dobra reklama naszego hobby a nie działalnosci gospodarczej. Sa bardziej aktywne fora i sa takie ktore sa mniej aktywne. Madry poczatkujacy nie konczy na pierwszym wyswietlonym linku ale szuka a jak szuka to znajdzie i sam oceni co kto ma coś do powiedzenia i pokazania.
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Awatar użytkownika
Przemek R.
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1023
Rejestracja: 04 sty 2007, 12:33
17
Imie i nazwisko: Przemek Radomyski
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: Przemek R. »

Ja Kamil na taki znaczek nie zasługuje, bo niczym innym się nie różnie od innych i nie chce by mnie postrzegano jako kogoś "guru" - powiem więcej, nie cierpie na wystawach jak siedzi taki "guru" (często mu sie wydaje, że jest taki fajny i wie wszystko) powie jedno a wszyscy do okoła szczekają tak samo. Lubie dobrą zabawe i tyle, sorry że mój wcześniejszy post tak zabrzmiał ale zamiast siedzieć na forum dałbym dużo więcej by posiedzieć i Cie poznać przy jakimś piwku (szkoda, ze nie miałęś czasu w Ksiazu ale rozumiem). I mimo, że teraz sobie pomyślicie - przecież Przemek szczeka podobnie jak Marek Gajda, to jednak jesteśmy zupełnie innymi ludzmi i mamy różne zdania. Bardzo lubie Marka i uważam go za przyjaciela ale gusta każdy ma inne.

Bardziej mnie boli fakt, że wszyscy sie wypowiadają w takich tematach a nie piszą np nic o wystawach. Ile to ja relacji wkleiłem - i ile było komentarzy ? Przeciez to nie ja je organizowałem. A można było napisać zawalista ..... albo - beznadziejna bo ...... Sam Kamil organizowałeś wystawe, czemu nie wkleisz zdjęć ? Nie ma ani zdjęć drzewek z pokazów ani z wystawy !!! Tak samo z drzewkami. Ja je robie dla siebie nie dla kogoś ale zawsze można posłuchać, poczytać innych co myslą na dany temat i kierunek jaki obieram. A tu nic! I każdy powie "bo nie ma co komentować". To jak nie ma co - wklejcie coś swojego. Pokażcie że też coś robicie. Nie piszecie nic bo boicie sie ? Czy tez to wynika z tego, że nikt nic nie umie i nie chce sie wypowiadać ? Tyle drzew inni wklejają, tyle wystaw, tyle informacji o wystawach ! Wszyscy to mają gdzieś. Wystawy są czasami pełne ludzi - obcych ludzi ! Jeżeli nie zaczniemy sie zrzeszać razem to jaki to ma sens ? Kto na tym cierpi ?

I nie tłumaczcie sie - ciezko. Tak jak Bolas napisał, ja do dziś czasami chleb z masłem wpieprzam by sobie kupić coś do bonsai... Do Marka jak jade to wstaje o 5 a jestem po 9 rano. Wracam przed 23-24, czasami zjem 2-3 kanapki w ciagu dnia. Za przewóz drzewek pociągiem MArcin Popek by płacił kare i co ? Jeździmy dalej...

Zapraszam Was 14 czerwca 2009 do Lublina na mistrzostwa polski w karate, gdzie będzie wystawa bonsai i pokazy formowania !
Zapraszam Was do Otumuchowa na zamek na wystawe bonsai i pokazy formowania 3-5 lipca 2009.



Razem możemy więcej !
Przemysław Radomyski

http://przemekradomyski.blog.onet.pl
Awatar użytkownika
Bushi
Posty: 62
Rejestracja: 05 maja 2008, 00:09
15
Imie i nazwisko: Maciek Krawczyk
Województwo: lódzkie
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Bushi »

Przemek R. pisze:Razem możemy więcej !
Tak sobie czytam Przemek Twoje posty i stwierdzam, że jesteś szalenie niekonsekwentny w tym o czym piszesz. Nagle zrobiłeś się wielkim propagatorem integracji całego światka bonsai, a kiedy byłeś u nas w Łodzi na wystawie Expo nawet mi nie podałeś ręki. Miałem spięcie z Marcinem, który pokazał, że jest o wiele bardziej dorosły niż Ty, pomimo kilku lat różnicy między Wami. Mimo spięcia między nami podszedł jak facet podał mi rękę i się przedstawił. Marta również pokazała klasę i podeszła do mnie. Natomiast Ty, kiedy już usiedliśmy z Martą i Marcinem na widowni po pokazach i zaczęliśmy rozmowę o bonsai zupełnie zapominając o tym co się stało na forum. po jakimś czasie dołączyłeś do nas, wcześniej kopiąc w krzesło Marcina i pokazując jaki to z Ciebie gonzo, usiadłeś koło mnie i potraktowałeś mnie jak powietrze. Zatem gdzie jest ta Twoja maksyma "razem możemy więcej"? Sorry, ale nie zapisałeś się w mojej pamięci pozytywnie. A wstawka o chlebie z masłem... no proszę Cie, to nie jest ciężka komuna żeby w to wierzyć a i nie jesteś w wieku Bolka żeby to mogło mieć rację bytu z innego powodu niż chęć odchudzenia się.

Przestańcie w końcu walić ściemę o jakiejś integracji. Integrację to możecie mieć na wieczorku zapoznawczym w Ciechocinku. Wpierw zacznijmy się tolerować, następnie szanować a na końcu bratać. Jeśli spełnimy ten pierwszy element to będzie już sukces.

Kwestia znaczków...nie skomentuje.

Pozdrawiam i życzę więcej powagi, albo rozwagi w stawianiu priorytetów.
Ostatnio zmieniony 01 cze 2009, 22:56 przez Bushi, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ