Dyskusja nt. wystawy w Ksiazu

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Dyskusja nt. wystawy w Ksiazu

Post autor: Kamil »

Szanowi Koledzy,

kilka dni temu z informacji o wystawie w Ksiazu zrodzila sie goraca dyskusja. Z moderatorem postanowilismy skasowac wszystkie odpowiedzi, zostawic tylko sama wiadomosc, temat zamknac i przeniesc go na glowna strone (jako wiadomosc).

Oczywiscie, ze nieobylo sie bez otrzymania kilku wiadomosci, ze czemu / dlaczego i ze nie jestem demokratyczny, ba! ze jestem falszywy.

Drodzy Koledzy. Juz kiedys Wam wspominalem, ze jestem zdania: tylko rozmawiajac mozna rozwiazac problemy. Dlatego tez wiele goracych dyskusji odbywa sie wlasnie na naszym (dobrze, ja je zalozylem i ja sie nim opiekuje ale to my wszyscy decydujemy jak ono wyglada) forum. Dlaczego? Bo nasze forum jest niezalezne / demokratyczne. Nie naleze tez do zadnego klubu / stowarzyszenia w Polsce (z tego co teraz tak mysle to widze, ze dzieki Wam nie bedzie mi to nigdy dane), a wiec i tu widac, ze nie stoje po jakiejs stronie. Pomimo tego wszystkiego jestescie innego zdania, nie rozumiem.

Nie wnikalismy w dyskusje to narzekaliscie, ze na naszym forum mozna sie klocic ile sie chce i ze nie ma tu porzadku. Teraz wstrzymalismy dyskusje to tez wszyscy obrazeni. Panowie, zdecydujcie sie prosze co w koncu chcecie. Oczywiscie, ze nie znalazl sie jeszcze nikt taki co by kazdemu dogodzil i zawsze ktoras ze stron bedzie rozczarowana, ze jej post usunelismy a od przeciwnej strony nie. Dlatego tym razem postanowilsmy wszystkie odpowiedzi usunac, zostawic sama informacje (uwazam, ze w samej informacji nie ma zadnych zaczepek) i umiescic ja na stronie glownej. Tutaj wskazowka do pewnej osoby. Przyjacielu, najpierw sprawdz czy faktycznie temat zostal usuniety a dopiero potem mnie obrazaj.

I na koniec. Boli mnie rowniez fakt, ze laczycie forum z wystawa ktora organizuje, a dokladniej ze jestescie zdania, ze zostawiam posty osob, ktore w tym roku beda na wystawie w Renskiej Wsi. Zeby obalic Wasza teze napisze, ze ww. dyskusji usunalem post Bolasa pomimo faktu, ze bedzie prowadzil pokaz na ww. wystawie w Renskiej. Nie bralem pod uwage kto napisal dany post a jedynie tresc tego postu!

Pomimo tego wszystkiego zycze Wam milej niedzieli.

PS. Na Gadu-gadu ktos mi napisal dluga wypowiedz wlasnie na ten temat. Niestety zanim zdazylem przeczytac cala wiadomosc, zawiesila mi sie komorka. Oprocz tego na komorce widze jedynie numer nadawcy, dlatego tez nie wiem kto mi to napisal. Prosze ta osobe o powtorne wyslanie mi tej wiadomosci, dziekuje.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
ODPOWIEDZ