małe zmiany dot. marketsai i indoor w fazie początkowej

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
mum666
Posty: 84
Rejestracja: 23 mar 2007, 14:06
17
Imie i nazwisko: Adrian
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Kunowice
Kontakt:

małe zmiany dot. marketsai i indoor w fazie początkowej

Post autor: mum666 »

Witam, jako, że sam jestem początkujący i z tą grupą na forum sie identyfikuje mam pomysł który troche zmniejszyłby ilośc postów z serii "moje drzewko, kupił ja żem je w ikei, czy mam je formować dziś czy czekać do jutra, czy moge zrobić jiny szlifierką kątową na moim benjaminie itp. itd"
Może zrobić wspólny temat "Nasze nowe drzewka prezentacja/porady/omawianie" i tam cały ten młyn niech sie rozgrywa, moderatorzy raz dziennie by to wyczyścili, a jeżeli jakieś drzewko i jego posiadacz by sie wybijali z tłumu dostaliby możliwość stworzenia własnego tematu w dziale "omawianie drzewek", czy tam właśnie indoor. Taka mała propozycja, nie koniecznie w takiej formie ale wiadomo o co chodzi. Pozdrawiam.
Pozdrawiam, Adrian.
Awatar użytkownika
fidelpatcha
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 769
Rejestracja: 11 maja 2006, 09:02
17
Imie i nazwisko: Damian Skiba
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: fidelpatcha »

Jest w podstawach temat przyklejony rozpoznawanie gatunków - na czerwono - tam mogą pytać. Jest kompendium wiedzy z masą informacji. Porządek obecny na forum jest chyba dobrze przemyślany - dział jaki proponujesz ma rozumiem zwolnić z obowiązku sprawdzenia czy dany temat nie był poruszany. Powstanie więc kompostownik 2 - z tym że każdy będzie wymagał udzielania mu odpowiedzi na każde pytanie. Efekt będzie taki, że hobby moderatorów stanie się śledzenie forum, a nie bonsai.
Mam małe krzywe drzewko, ale to chyba jeszcze nie bonsai...
Damian S.
ODPOWIEDZ