Na przestroge innym

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Na przestroge innym

Post autor: Kamil »

Witajcie,

otrzymalem od firmy Map1 (ul. Puszkina 76, 92-516 Lodz) list. Tresc tego listu znajdziecie tutaj: inne/map1.jpg

Jak widzicie, firmy nie spia... z czegos trzeba w koncu zyc. Dlatego uwazajcie prosze na przyszlosc co zamieszczacie w internecie.

Sprawa trafi najprawdopodobniej do sadu. Dzisiaj jak zadzwonilem do ww. firmy to pani Pawliczak byla dla mnie nie mila i po okolo 1,5min. zakonczyla rozmowe.
Ugoda miala wygladac tak (to przynajmniej udalo mi sie dowiedziec), ze nalezy zaplacic okolo 3600zl + przeprosiny w mediach.

Nie wiem jak Wy ale ja juz z tej firmy nic nie kupie.
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Sorry, ze odkopuje 10-cio letni post...

Gdy myslalem, ze sprawa jest juz dawno zakonczona (bylem na przesluchaniach itp.) to dzisiaj zostalem niemile zaskoczony. Komornik siadl na moich kontach i wzial sobie ponad 10.000 zl. Najlepsze jest to, ze nawet nie zostalem o ww. fakcie poinformowany...

Witamy w Polsce.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
maciek3miasto
Posty: 410
Rejestracja: 14 gru 2009, 15:49
14
Imie i nazwisko: maciek park
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: maciek3miasto »

O KUR.... ciekaw jestem jak to się skończy.. Dawaj znać
pozdrawiam maciek knap
pawelo73
Posty: 158
Rejestracja: 02 wrz 2006, 22:11
17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: pawelo73 »

Komornik ?? a skąd?? na podstawie jakiego tytułu ?? Kamil czy ty masz kontakt z prawnikami? - pamiętam te sprawę, coś pisałem nawet że nie może być mowy o naruszeniu praw autorskich co do całości dzieła skoro opublikowany został tylko jego fragment. Z takimi naciągaczami trzeba walczyć. Tak na marginesie to że komornik nie informuje dłużnika to rzecz normalna, i nic w tym dziwnego. Natomiast pytanie jest na podstawie czego ten komornik zajął konto (wyrok, nakaz) i czemu dłużnik się nie odwoływał i nie skarżył jak dostał wyrok/nakaz albo zawiadomienie o rozprawie.
Paweł Dembek
Awatar użytkownika
zuziek
Posty: 50
Rejestracja: 06 maja 2008, 16:48
15
Imie i nazwisko: Agnieszka
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: zuziek »

Wystarczy wpisać w google nazwę firmy i od góry do dołu wyświetlają się komunikaty o pozwach, które to praktykuje firma, krew się gotuje.
ODPOWIEDZ