KÅ‚opoty z postami

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
Awatar użytkownika
Valheru
Posty: 175
Rejestracja: 17 paź 2004, 20:26
19
Imie i nazwisko: Marcin S.
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

KÅ‚opoty z postami

Post autor: Valheru »

Witam Cię Kamilu
mam jak wspomniałem w temacie problem z postami. Mianowicie po zalogowaniu piszę posta i go wysyłam, w tym momencie pojawia się stronka informująca mnie że muszę się zalogować, znowu się loguję, ale post już zniknął więc piszę go jeszcze raz i wysyłam i ... znów muszę się zalogować. Problem dotyczy chyba postów ze załącznikami ( bo te krótkie przechodzą dalej) lub przeglądarki Mozzila nie wiem. Możesz mi coś poradzić??
Marcin Sochacki pozdrawia Wszystkich
Awatar użytkownika
Misiek
Posty: 28
Rejestracja: 22 sie 2007, 09:15
16
Lokalizacja: WieluĂą

Post autor: Misiek »

ja tez uzywam mozili tej najnowsza i zalaczniki wysylam normalnie moze niezaznaczyles opcji logowania automatycznie przy kazdym odwiedzeniu forum i tu jest problem jesli nie to niemam pojecia co moze byc nietak
........::::::::JeÂśli zabiÂłeÂś Fikusa to musiaÂło Ci na tym zaleÂżeĂŚ::::::::........
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 783
Rejestracja: 12 mar 2005, 22:21
19
Lokalizacja: GdaĂąsk
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Panowie problem leży w tym, że po czasie (niestety nie jestem w stanie go określić, bo to wie Kamil) jesteście automatycznie wylogowywani z forum i podejrzewam, że jest to ze względów bezpieczeństwa.
Łatwo temu zapobiec. Posty najlepiej pisać w Wordzie następnie kopiuj i wklej do odpowiedzi. Ta metoda jest najłatwiejsza. No chyba że nauczycie się szybciej pisać długie posty :wink:
Pozdrawiam
Tomek Dzieninis
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

A teraz Marcinie?
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
Valheru
Posty: 175
Rejestracja: 17 paź 2004, 20:26
19
Imie i nazwisko: Marcin S.
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Valheru »

Kamil na razie wszystko w porządku zobaczymy później.

@Misiek
Logowanie automatyczne nie pomaga, co pewien czas pojawiają się dalej problemy z logowaniem. A co do postów to zaznaczam że pisałem je jako zalogowany. Może to rzeczywiście związane jest z odświeżaniem strony jak sugerował Tomek, kto wie sie zobaczy.
Marcin Sochacki pozdrawia Wszystkich
ODPOWIEDZ