Strona z linkami do Waszych stron

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Strona z linkami do Waszych stron

Post autor: Kamil »

Witajcie,

chcialbym stworzyc strone, do ktorej link znajdzie sie na glownej stronie, z adresami Waszych prywatnych stron poswieconych bonsai, czyli takie strony, na ktorych mozna znalezc m.in. Wasze drzewka.

Pozycja na liscie bedzie skladac sie z adresu strony, Waszego imienia, nicka uzywanego na naszym forum oraz miejscowosci zamieszkania. Wpisy beda sortowane wedlug miejscowosci zamieszkania. Niepelne wpisy (np. brak miejscowosci) nie beda dodawane do listy.

Wiem, ze niektorzy z Was maja wlasne logo, ktore wlasciwie rowniez moznaby bylo umiescic na ww. stronie. Nie chce jednakze nikogo wyrozniac, dlatego lista bedzie sie skladac jedynie z tekstu.

I na koniec prosilbym w zamian o u umieszczenie logo naszego forum (wraz z linkiem) na wlasnej stronie. Logo oczywiscie nie musi byc takie duze jak w oryginale - moze byc dopasowane do strony.
Adresy stron prosze przysylac na priva.

Przyklad strony - mam nadzieje, ze nie masz Romanie mi za zle, ze wzialem Ciebie za przyklad?
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
fater
Posty: 163
Rejestracja: 13 lis 2004, 11:07
19
Imie i nazwisko: Roman S.
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice

Post autor: fater »

Witam.
Bardzo sie cieszę, że moja strona została wybrana jako przykład. Traktuję to jako wyróżnienie. Dziękuję :-)
Martwi mnie tylko to, że dosyć często występują awarie serwera i stronka jest wtedy niedostępna. Od wczoraj ma to właśnie miejsce. :-( Cóż, trzeba będzie znaleźć jakiś lepszy, pewniejszy serwer.
Pozdrawiam
Roman
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Witajcie,

jako ze moj pomysl nie przypadl Wam do gustu - tylko jedna osoba sie zglosila, rezygnuje z tego pomyslu.
W zamian tego postanowilem, ze w profilu bedzie mozna dodawac tylko linki do prywatnych (i tylko prywatnych) stron zwiazanych z bonsai. W ten sposob bedziecie mieli pewnosc, ze jesli jest znaczek WWW, to tez podana strona zwiazana jest z bonsai.
Aby dodac strone, nalezy do mnie napisac prywatna wiadomosc z linkiem, a ja po sprawdzeniu strony dodam go do Waszego profilu.

Jak sprawdze wszystkie profile to dam Wam znac.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
ODPOWIEDZ