jak to zły dział?

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
mum666
Posty: 84
Rejestracja: 23 mar 2007, 14:06
17
Imie i nazwisko: Adrian
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Kunowice
Kontakt:

jak to zły dział?

Post autor: mum666 »

Czyli jeżeli mam karmone drobnolistna/ficusa itp to nie moge umieścić swojego drzewka w dziale "omawanie drzewek" czy jest on zarezerwowany dla jakichś super specjalnych drzewek? Moje sa jakieś gorsze? Czy te drzewka "sakazane są" na dział market? Umieściłem swoje pierwsze drzewko w tym dziale bo o bonsai nie wiedziałem nic, zadałem tam też wiele w miare rzeczowych pytań, tylko pare odpowiedzi dostałem (dziekuje) ale co do karmony umieszczonej w "omawianie drzewek" nie miałem już takich podstawowych pytań więc uznałem, że nadaje sie do tego działu.
I dlaczego jest ona kwalifikowana do marketowców z góry skoro można ja kupic również w szkółkach...
Widze, że tutaj jeżeli się nie przeczyta paru książek, nie kupi sosny czy czegoś ze szkółki i nie wykopie 10 dębów z lasu to każdy człowieka z góry traktuje.

tym razem nie pozdrawiam, mum.
Awatar użytkownika
wwoadas
Posty: 578
Rejestracja: 06 mar 2006, 19:22
18
Imie i nazwisko: Adam Filipiak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: wwoadas »

poprostu to jest drzewko indoor i do indoorow jest ninny dzial :wink:
Kto się nie rozwija, ten się cofa.
mum666
Posty: 84
Rejestracja: 23 mar 2007, 14:06
17
Imie i nazwisko: Adrian
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Kunowice
Kontakt:

Post autor: mum666 »

wwoadas pisze:poprostu to jest drzewko indoor i do indoorow jest ninny dzial :wink:
to do jakich jest "omawianie drzewek"???

bo do indoor jest indoor i analogicznie outdoor, tyle to wiem... nie o to pytałem.
Awatar użytkownika
AnnaDorota
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1444
Rejestracja: 22 lip 2004, 14:34
19
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: AnnaDorota »

Bo dział "Omawianie drzewek" umieszczony w części DLA BARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH przeznaczony jest do prezentowania drzewek które są już na nieco wyższym etapie rozwoju niż "moje pierwsze kroki w ogrodnictwie".

Rozumiemy, że dla właściciela drzewka jest to "to jedyne", ale Początkujący są proszeni o zamieszczanie postów w dziale dla Początkujących.
Anna Dorota
ODPOWIEDZ