nieprzeczytane

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
Awatar użytkownika
wog
Posty: 239
Rejestracja: 14 wrz 2005, 18:58
18
Lokalizacja: Dln Sl

nieprzeczytane

Post autor: wog »

za kazdym razem wchodzac na forum mam dziesiatki postow nieprzeczytanych.Nawet jak je odznacze jako nieprzeczytane -co z tym zrobic to jest naprawde meczace
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Witaj Grzesiu,

nie do konca Ciebie rozumie. Mam Twoj problem tak rozumiec, ze pomimo wybrania na stronie glownej opcji "oznacz wszystkie fora jako przeczytane", nadal masz zaznaczone, ze jakies tematy zostaly nieprzeczytane?
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
wog
Posty: 239
Rejestracja: 14 wrz 2005, 18:58
18
Lokalizacja: Dln Sl

Post autor: wog »

tak. ale nie chce zawracac d...poprostu te ktore mnie nie interesuja otwieram(posty)i odrazu zamykam.
dary1
Posty: 263
Rejestracja: 05 gru 2004, 21:42
19
Lokalizacja: WoÂłkowyja

Post autor: dary1 »

Wyczyszczenie cookies nie pomaga. Chyba nie działa funkcja "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" na stronie głównej.
W poszczególnych forach tematy można oznaczyć jako przeczytane.
Darek Rychlicki
bamae
Posty: 41
Rejestracja: 24 mar 2007, 18:03
17

Post autor: bamae »

ja niestety tez mam podobny problem - mimo ze na innych forach tak mi się nie zdarza


na głownej mam informację ze ileś tam postów nie przeczytane, a gdy na to klikam to pokazuje się informacja ze brak postów spełniających kryteria wyszukiwania
albo wyswitla mi się ze w danym dziale mam nieprzeczytany post, wchodze do tego działu a w nim żaden wątek nie jest oznaczony jako nieprzeczytany
Awatar użytkownika
AnnaDorota
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1444
Rejestracja: 22 lip 2004, 14:34
19
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: AnnaDorota »

... a post oznaczony jako nieprzeczytany po przeczytaniu dalej jest oznaczony jako "nowy". Nawet po ponownym zalogowaniu się za jakiś czas.
Anna Dorota
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Tematy sa oznaczane ponownie jako "nowe" gdy ktos w danym temacie cos zmienil (dodal/zmienil zdjecie/tekst). Wada tego jest fakt, ze jak nacisnie sie na "najnowszy post", otrzymuje sie komunikat, ze nie ma nowych postow lub cos w tym stylu. Wtedy trzeba nacisnac wstecz a nastepnie na nazwe tematu.

Kiedys postaram sie na nowo zainstalowac cale forum... calkiem mozliwe, ze kiedys przy jakies modyfikacji popelnilem jakis maly blad i do teraz to sie ciagnie.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
AnnaDorota
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1444
Rejestracja: 22 lip 2004, 14:34
19
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: AnnaDorota »

Ale ja mam teraz nczerwonym drzewkiem oznaczony Kompostownik, w którym jest pusto... Faktycznie, to nowość ;)

Natomiast "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" faktycznie nie działa, efekt taki, że nadal na liście nieprzeczytanych mam większość postów od chyba 21.03.07 - po prostu niektóre po przeczytaniu nie zmieniają statusu, całej listy nie można wyczyścić.
Anna Dorota
Awatar użytkownika
Bartosz Warwas
Posty: 181
Rejestracja: 04 maja 2005, 18:44
19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Bartosz Warwas »

Kamilu dalej nie działa funkcja oznacz wszystkie fora jako przeczytane.
Zamiast pokazać sie okienko. "Wszytskie fora zostały oznaczone jako przeczytane" przechodzi do strony głównej...- portal.php
Pozdrawiam
Bartosz
reizer
Posty: 33
Rejestracja: 19 wrz 2006, 19:39
17
Lokalizacja: Albigowa

Post autor: reizer »

u mnie wszystko działa jak należy...
Karol
ODPOWIEDZ