Lekcewazenie dzialow

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Lekcewazenie dzialow

Post autor: Kamil »

Witajcie,

powiedzcie mi co mam zrobic bo juz nie moge. Zamiast odpisywac na posty to poswiecam moj czas na przenoszenie tematow do odpowiednich dzialow. 90% tematow zaczynanych przez nowych uzytkownikow sa umieszczane w nieodpowiednim dziale. Przeniose do smietnika to sie ktos obrazi. Przeniose do odpowiedniego dzialu to bedzie dalej pisac gdzie popadnie bo admin/mod przeniesie do odpowiedniego dzialu.

Ze nowi zasmiecaja sobie swoj dzial "Dla poczatkujacych" to juz staram sie nie zwaracac uwagi ale ze ze swoimi nowymi drzewkami z hipermarketow lub ze szkolek za kilka zlotych laduja od razu w dziale "dla bardziej zaawansowanych", to juz mnie denerwuje.

Prosze o rade stalych bywalcow. Tepimy to bardziej czy moze ktos chce te wszystkie tematy przenosic? Nie wiem, czekam na Wasze propozycje.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
dary1
Posty: 263
Rejestracja: 05 gru 2004, 21:42
19
Lokalizacja: WoÂłkowyja

Post autor: dary1 »

Jak mogę swoje "trzy grosze" szczytem niechlujstwa jest wstawianie zdjęć w nie właściwej pozycji tj. zdjęć wykonanych pionowo, jako poziome itp..
Każdy program graficzny posiada funkcję obracania zdjęć. :evil:
Pawel P
Posty: 159
Rejestracja: 22 lut 2007, 13:42
17

Post autor: Pawel P »

Kamil, proponuje usuwać posty do kompostownika ze stałą adnotacją np.:"zły dział, napisz jeszcze raz do odpowiedniego". Może w ten sposób pierwszaki się nauczą..
Awatar użytkownika
Deoos
Posty: 444
Rejestracja: 24 lip 2004, 16:48
19
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź

Post autor: Deoos »

Zgadzam się z Pawłem.
Wojtek Łukaszewski
Awatar użytkownika
Kojot
Posty: 97
Rejestracja: 21 mar 2007, 17:16
17
Lokalizacja: JastrzĂŞbie ZdrĂłj

Post autor: Kojot »

zawsze można wyznaczyć moderatorów tematycznych ktozy będą wywalać tematy bądz przenosić
regulamin odtyczący zakaładania tez by sie przydał
ostrzeżenia też by sie przydały...
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Kojot, torche Ciebie nie rozumiem.

Moderatorzy sa, nie w tym problem. Chodzi o fakt, ze mam juz powoli dosyc zamiast czytac i odpowiadac na posty, tylko je przenosic.
Regulamin tez mamy na forum jakbys nie widzial. Tobie proponuje tez go przeczytac ;-) Ach...
Ostrzezenia. Nie raz dopisuje sie pod tematem/postem, ze np. nazwa tematu jest niewlasciwa. Myslisz, ze ktos zwraca na to uwage? NIE.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
fidelpatcha
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 769
Rejestracja: 11 maja 2006, 09:02
17
Imie i nazwisko: Damian Skiba
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: fidelpatcha »

Kamilu - ja jestem za absolutnym wywalaniem, choć i mnie zdarzyło źle umieścić post. Żeby potem nie było, że Admin i Moderatorzy to gbury i chultaje, można w oknie tworzenia nowego postu, w nagłówku wyświetlać na czerwono ostrzeżenie że posty ze złego działu lądują automatycznie w kompoście.
Proponował bym również spróbować wreszcie egzekwować choćby imię. Bez znaczenia czy pisze mądrze czy głupio - też wywalać - bez tego nic się nie poprawi. Wiem, że jest paru użytkowników - powiedzmy doświadczonych w korzystaniu z forum - którzy co prawda wiedzą gdzie i jak pisać, ale do punktu 2.1 ciągle się nie stosują. Niechże i oni dadzą przykład.
Sorki za offtop
Mam małe krzywe drzewko, ale to chyba jeszcze nie bonsai...
Damian S.
Awatar użytkownika
MarcinM
Posty: 200
Rejestracja: 01 paź 2005, 07:35
18
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: MarcinM »

Może lepiej ustawic tak aby osobą które napisały mniej niz 10postow wyswietlal sie co 5minut regulamin :P Albo pokazywal sie przed napisaniem jakiegos tematu.
Marcin M
ODPOWIEDZ