Narzędzia

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
Pieroog

Narzędzia

Post autor: Pieroog »

Czy można stworzyć jeden temat w którym opisane będą wszystkie narzędzia ? Mogłoby się to przydać wielu osobą np. mi :) Na niektórych stronach gdzie oferuje się sprzedaż narzędzi nie są one opisane i gdybym kiedyś chciał jakieś kupić nie wiedziałbym co do czego. Napisałem ten temat, ponieważ na forum nie znalazłem tematu w którym są opisane narzędzia;) Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
mruffa
Posty: 13
Rejestracja: 09 lut 2007, 09:36
17
Lokalizacja: CzeladÂź/Rybnik

Post autor: mruffa »

Jestem za !! jak dla mnie bardzo doby pomysl, jestem na poczatku swojej przygody z Bonsai i przydalby sie taki opis :-)
Awatar użytkownika
AnnaDorota
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1444
Rejestracja: 22 lip 2004, 14:34
19
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: AnnaDorota »

Takie pytanko: czy wy chcecie polegać tylko na forum, ucząc się czegoś o bonsai?
W każdej książce o bonsai dostępnej w księgarniach jest opis narzędzi i do czego są stosowane...
Anna Dorota
Awatar użytkownika
Deoos
Posty: 444
Rejestracja: 24 lip 2004, 16:48
19
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź

Post autor: Deoos »

Narzędzia są opisane w książkach, narzędzia są opisane na stronach internetowych różnych. Jest również dokładnie taki opis na jakim Wam zależy na forum PABu, wątek założony przez Bolasa, ze zdjęciami, wszystko opisane: "Narzędzia - krótki opis co do czego..." Wystarczy się wykazać ODROBINˇ chęci.
A poza tym, moim zdaniem, jeśli nie wiecie do czego służą dane narzędzia to znaczy, że Wasza wiedza na razie jest na takim poziomie, że nie musicie ich kupować (wydając setki zł).
Wojtek Łukaszewski
Pieroog

Post autor: Pieroog »

Na książkę dopiero czekam więc nie wiedziałem, że tam też to znajdę. Ale i tak uważam, że mogłoby takie coś na tym forum być.
Awatar użytkownika
wwoadas
Posty: 578
Rejestracja: 06 mar 2006, 19:22
18
Imie i nazwisko: Adam Filipiak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: wwoadas »

Hej zobaczcie temat Bolasa na forum PABu http://bonsai.pl/forum/viewtopic.php?t= ... =narzedzia
Kto się nie rozwija, ten się cofa.
Pieroog

Post autor: Pieroog »

Tak widziałem już tą stronę ale pomyślałem, że może tutaj też by się takie coś przydało:) No ale w sumie jest ten link to niech potrzebujący korzysta.
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Nie mam zwyczaju pisac na kazdym forum o tym samym bo po co? A jak ktos by napisał cos podobnego to posądzili by go o plagiat. Jesli w/w temat nie wyczerpał twojej ciekawosci wystarczy zapytac z mojej strony moge ci obiecac ze chetnie odpowiem.
Dodam jeszcze tylko ze ten komu zalezy na wiedzy nie ogranicza sie do jednej ksiazki czy innego zrodła interesujących go informacji.
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 783
Rejestracja: 12 mar 2005, 22:21
19
Lokalizacja: GdaĂąsk
Kontakt:

Post autor: Tomek »

@@ Pieroog, mruffa @@ Taki krótki opis jak ma Kamil w sklepiku sklep/index.php?cPath=23_28 w zupełności powinien wam wystarczyć także nie mówcie że na tym forum nie ma nic na temat narzędzi.
Pozdrawiam
Tomek Dzieninis
Pieroog

Post autor: Pieroog »

Ok spoko:)
ODPOWIEDZ