New dział

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
Awatar użytkownika
Mort
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2006, 17:50
17
Lokalizacja: WrocÂław

New dział

Post autor: Mort »

mam pomysł aby założyć dział "historia drzewek", gdzie można by było się nim pochwalić -zrobić tak jakby pamiętnik, bo niektórzy mają chęć swoje drzewka pokazać innym.... Tylko nie było by to na zasadzie "czy dobrze zrobiłem"/"co teraz". Byłby to dział gdzie właściciel by prezentował drzewko a inni go oceniali

Co o tym myślicie??
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 783
Rejestracja: 12 mar 2005, 22:21
19
Lokalizacja: GdaĂąsk
Kontakt:

Post autor: Tomek »

To co proponujesz to jest raczej niepotrzebne. Jest już dział "Omawianie drzewek" i to powinno wystarczyć. Działa on prawie na tej samej zasadzie co ty podałeś.
Pozdrawiam
Tomek Dzieninis
Awatar użytkownika
wwoadas
Posty: 578
Rejestracja: 06 mar 2006, 19:22
18
Imie i nazwisko: Adam Filipiak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: wwoadas »

wlasciwie to tetuni ma racje, ale moznaby zrobic cos takiego jak przed i po. Tylko nie chodzi mi tutaj o pierwsze formowanie tylko np. rok 2005-fotka przed rok 2005fotka po pierwszym formowaniu i np. fotka z roku 2006 gdzie jest ladnie zageszczony i nastepna. wydaje mi sie ze cos takiego byloby ciekawe, ale to tez jest w pewnym sensie zwiazae z dzialem "Omawianie dzrwek"
Kto się nie rozwija, ten się cofa.
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 783
Rejestracja: 12 mar 2005, 22:21
19
Lokalizacja: GdaĂąsk
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Adaś nie widzę większego problemu. Trzeba po prostu zamieszczać co roku zdjęcie i może się to odbywać w dziale który już mamy :wink: Większość drzewek jakie znajdują się w tym temacie jest w tym roku kupiona lub pozyskana (yamadori). Niektóre tematy będą na pewno jeszcze nie raz odgrzewane :wink:
Pozdrawiam
Tomek Dzieninis
ODPOWIEDZ