Propozycja co do działu "Åšmietnik"

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
Awatar użytkownika
wwoadas
Posty: 578
Rejestracja: 06 mar 2006, 19:22
18
Imie i nazwisko: Adam Filipiak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Milanówek

Propozycja co do działu "Åšmietnik"

Post autor: wwoadas »

Hej. Niestety dosyc czesto ludzie tworza tematy, ktore sa odpowiednie to dzialu "smietnik". Jak juz trafi jakis temat do tego dzialu to czesto ludzie zakladaja nastepny temat gdzie sie pytaja dlaczego zostal przeniesiony itp. Z wioazku z tym proponuje, zeby zawsze admin pod postem podal przyczyne dlaczego temat zostanie przeniesiony. Dzieki temu na forum bedzie mniejszy balagan. Co o tym myslicie? ( czasami jest napisane dlaczego, ale nei awsze...)
Kto się nie rozwija, ten się cofa.
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

To fakt, moglbym to robic ale skoro autorzy postu nie racza przeczytac regulaminu (http://bonsai.kamcio.com/viewtopic.php?f=7&t=5045) i dostosowac sie do niego albo poczytac opisy dzialow to czemu ja mam sie fatygowac i ich "zgnilosc" naprawiac? Dobrze, wprawdzie jestem tu adminem ale wierzcie, wchodzac na forum wole pisac a nie robic porzadki. Po samym kasowaniu odechciewa sie pisania a co dopiero gdybym musial robic jeszcze jakies dopiski.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
wwoadas
Posty: 578
Rejestracja: 06 mar 2006, 19:22
18
Imie i nazwisko: Adam Filipiak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: wwoadas »

Wlasciwie to sie Tobie nie dziwie, jak ja mialbym wchodzic codziennie na forum i usuwac tematy to nie po 3 dniach juz by mi sie nei chcialo <font color="#FF0000">wogole //ort</font> odwiedzac forum wiedzac ze znowu bedzie trzeba porzadek robic...
Najbardziej denerwuje mnie to jak ktos jest juz dosyc dlugo na forum i nawet admina pisal pare razy "prosze sie dostosowac do regulaminu (http://bonsai.kamcio.com/viewtopic.php?f=7&t=5045)" a on jakby nie widzial czerwonego koloru- zero postepu...
Kamil podziwiam Ciebie za Twoja anielska cierpliwosc:)
Kto się nie rozwija, ten się cofa.
ODPOWIEDZ