Album.

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
Fizyk
Posty: 44
Rejestracja: 07 maja 2005, 22:05
19
Imie i nazwisko: Miroslaw Ficek
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Częstochowa

Album.

Post autor: Fizyk »

Jak tworzy się prywatny album ze zdjęciami?
Fizyk
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Pod Twoim postem masz link do albumu. Wystarczy tam nacisnac a nastepnie na nowe zdjecie.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
misza

Post autor: misza »

Kamil pisze:Pod Twoim postem masz link do albumu. Wystarczy tam nacisnac a nastepnie na nowe zdjecie.
No tak, wydaje się proste. Ale ja, może nie specjalista, ale raczej interntowy wyjadacz, dość długo kombinowałam aby wymyślić...
Może to przyzwyczajenie, które na tego typu forach kaze szukać "galerii" w "profilu"?
Może, z racji ewentualnych takich przyzwyczajeń, warto byłoby informację o tym jak stworzyć ten album jakoś uwypuklić?
Zdecydowałam zabrać w tej sprawie głos, ponieważ uważam, że album to bardzo, bardzo przydatna rzecz.
Ja zaglądam do cudzych albumów zawsze, gdy czyjaś wypowiedĽ mnie zainteresuje: po to żeby wiedzieć na jakim etapie ten ktoś jest - on i jego rośliny. Album daje na to szansę, co więcej możliwość pokazania tego co najciekawsze: co się zmienia.
Niestety, większość albumów nie istnieje... Ludzie, twórzcie swoje albumy :)
Kamilu, może masz pomysł jak to uwypuklić? Wszak ludziki to ludziki... niektórym nawet na kawie trzeba napisać, że napój w kubku jest "extremely hot"... jakby prawdziwa kawa mogła być zimna :wink:
ODPOWIEDZ