Inny system zliczania nieprzeczytanych postow

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum

Czy mam zostawic ten nowy sposob zliczania postow?

Tak
28
67%
Nie, wole ten poprzedni
10
24%
A moze by tak obydwa razem?
4
10%
 
Liczba głosów: 42

Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Inny system zliczania nieprzeczytanych postow

Post autor: Kamil »

Witajcie,

Zadowoleni jestescie z tego systemu?
Ostatnio zmieniony 28 sty 2006, 22:13 przez Kamil, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
apo1423

Post autor: apo1423 »

Ja Ci szczerze powiem - że i tak z teog nie korzystam :) Wchodze na forum i przegladam dzialy ktore nie przeczytane sa... Ogolnie- jest fajnie :P
Kome
Posty: 64
Rejestracja: 01 wrz 2004, 21:28
19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kome »

Szczerze to poprzedni system mi o wiele bardziej odpowiadal i byl wygodniejszy przynajmniej dla mnie.
Pozdrawiam Maciek
Mariusz
Posty: 14
Rejestracja: 09 wrz 2005, 11:07
18
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mariusz »

A mi tam bardzo odpowiada ten system, przy karzdej wizycie korzystam z niego i nie mam żadnych zastrzeżeń, a jak działał ten poprzedni?
Człowiek tylko wĂłwczas jest szczęÂśliwy, kiedy interesuje się tym, co tworzy.
Awatar użytkownika
AnnaDorota
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1444
Rejestracja: 22 lip 2004, 14:34
19
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: AnnaDorota »

Poprzedni był lepszy.
Anna Dorota
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Stary system:
Po wybraniu opcji na stronie forum "Pokaz posty od ostaniej wizyty", ukazywala sie lista z tematami od ostatniej wizyty. Pomimo, ze otworzyles temat i przeczytales to nadal znajdowal sie na liscie (dobrze, obrazek bonsai nie mial juz czerwonego koloru). Gdy jakis post nie przeczytales a sie wylogowales, nastepnym razem juz nie znajdowal sie na tej liscie.
Nowy system:
Po wybraniu opcji na stronie forum "Pokaz nieprzeczytane posty", ukazuje sie lista z nieprzeczytanymi postami. Po przeczytaniu danego postu, temat znika od razu z tej listy.
Podobno tez po ponownym zalogowaniu sie nieprzeczytane posty z ostatniej wizyty sa nadal widoczne na tej liscie.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
MarcinM
Posty: 200
Rejestracja: 01 paź 2005, 07:35
18
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: MarcinM »

Ja mam akurat wirsua i komputer mi się kilka razy wyłączył jak wchodziłem na forum(posty z czterech dni). I wszystkie "dane" straciłem.
Ta opcja owiele bardziej mi się podoba. :-) !!
Marcin M
Awatar użytkownika
piotr brozek
Posty: 68
Rejestracja: 08 kwie 2005, 18:51
19
Imie i nazwisko: Piotr
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: N. SÂącz
Kontakt:

Post autor: piotr brozek »

Nowy jest lepszy dla tych co ukradkiem czytają posty w pracy,hi hi przynajmniej wiadomo gdzie się skończyło.
A tak na poważnie jest całkiem dobry.
Dziuniek

Post autor: Dziuniek »

A ja tam nie odczuwam roznicy :P
Dziuniek

Post autor: Dziuniek »

A ja tam nie odczuwam roznicy :P
Nas

Post autor: Nas »

Wg mnie ten nowy jest o wiele lepszy dla osób, które czytają forum od deski do deski - nic się nie przegapi - a takie przypadki jak powyżej opisano, np. awaria komputera albo jakieś zawieszenie się komputera zdarzają się jednak czasami i wtedy przy następnym logowaniu dobrze jest tak jak teraz - że pomimo wylogowania wześniejszego nadal nieprzeczytane tematy są na czerwono.

Co innego jeśli ktoś nie czyta forum "od deskido deski", a zagląda jedynie w działy, które go interesują. Wtedy pewnie logując się chciałby ujrzeć nowe tematy tylko od ostatniej wizyty, aby wybrać gdzie sobie zajrzeć. Ale moim zdaniem żaden problem dla takich osób, aby po lekturze tego co chcą kliknęły "Oznacz fora jako przeczytane" i już.

Ja sam tak robię i nowy system mi bardzo odpowiada, bo przynajmniej jak mam mało czasu i nie mogę przeczytać wszytskiego co bym chciał, to przy następnej wizycie widzę co jeszcze mam "do nadrobienia". 8)
Awatar użytkownika
Adi_Kamil
Posty: 90
Rejestracja: 02 lut 2005, 15:26
19
Lokalizacja: Krosno (obecnie W-wa)

Post autor: Adi_Kamil »

Ja przychylam się do uwagi kolegi o czytaniu forum z pracy.

Nowy system jest dla mnie bez zarzutu. Jeśli o mnie chodzi to nic bym nie zmieniał.
Pozdrawiam,
Adrian
Awatar użytkownika
Eva K
Posty: 196
Rejestracja: 07 sty 2005, 13:39
19
Lokalizacja: Baesweiler- Germany

Post autor: Eva K »

Wolalam jednak poprzedni :(
Lepiej mniej wiedziec, niz nic nie wiedziec ;))
wojam
Posty: 27
Rejestracja: 12 lis 2005, 16:52
18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wojam »

Kamilu
Nowy system, według mnie jest w porządku. Mam tylko jedną uwagę, oczywiście jak do tej pory :D . Po zalogowaniu pojawia się na stronie głównej "Zobacz nieprzeczytane posty" i ich ilość. Po przeczytaniu kilku lub wszystkich postów i powrocie na stronę gówną ciągle jest wyświetlana ilość postów z chwili wejścia plus ew. nowe. W związku z tym podczas jednego zalogowania, po przeczytaniu wszystkich nowych postów, muszę pamiętać ich ilość wyjściową i obserwować, czy się nie zwiększa. Wydaje mi się, że prościej by było (o ile to możliwe) podawanie ilości nieprzeczytanych postów, nie w chwili zalogowania (plus nowe), ale rzeczywiście nieprzeczytanych w danej chwili.
Wiem, że bardzo namąciłem :oops: Mam nadzieję, że moje intencje zostaną dobrze zrozumiane.
Pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Chyba wiem co masz na mysli Wojtku. Ta mala modyfikacja pokazujaca ilosc nieprzeczytanych postow byla dostosowana do tego starego systemu, dlatego tez pokazuje teraz zla ilosc postow.

@All. Wiem, ze trudno jest wszystkim dogodzic, dlatego sprobuje tak zrobic aby byly obydwa systemy do wyboru (z tego co wiem to jest taka mozliwosc). Oprocz tego chce zrobic aby przy wybraniu tematu ladowac przy ostatnim nieprzeczytanym poscie.
Jednakze ostatnio pomagam rodzinie przy remoncie domu i przeprowadzce, dlatego prosze o cierpliwosc...
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
ar2r
Posty: 318
Rejestracja: 19 lip 2004, 21:00
19
Imie i nazwisko: Artur J.
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ar2r »

Dorzucę jeszcze swój głos. Dla mnie drugi sposód jest lepszy. Jak nie mam czasu to czytam posty które mnie najbardziej interesują. A kiedy posiadam więcej czasu to mogę przeczytać te posty, których wcześniej nie czytałem.
Artur
ArturRosa

Post autor: ArturRosa »

Ja jestem zadowolony z nowego sposobu.
Bardzo sie przydaje :wink:
Eva

Post autor: Eva »

Jak chodzi o mnie, to nowe rozwiązanie wydaje mi się wygodniejsze.
Awatar użytkownika
jacenty_3
Posty: 515
Rejestracja: 19 paź 2004, 22:52
19
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Post autor: jacenty_3 »

Mi też nowy pasuje i jestem za !!
Bonsaiœci ca³ego œwiata ³¹czcie siê !!

Pozdrawiam!
Robert Kotyra
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Nie wiem czemu nie zrobilem tak od razu... dodalem ankiete, czekam na Wasze zdanie.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
ODPOWIEDZ