Propozycja techniczna - opcja "Zobacz swoje posty"

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
Awatar użytkownika
Olon
Posty: 89
Rejestracja: 20 gru 2005, 20:31
18
Lokalizacja: Ruda ÂŚlÂąska
Kontakt:

Propozycja techniczna - opcja "Zobacz swoje posty"

Post autor: Olon »

Mam takie pytanie. czy zastanawialiście się już (szczególnie ADMIN) nad dodaniem dodatkowej opcji Zobacz swoje posty (tam u góry po prawej, jak się jest na stronie głównej) ?? Mają coś takiego na forum PAB i z moich doświadczeń wynika, że ułatwia to bardzo kontrolę nad wątkami w których się czynnie uczestniczy.

Wygląda to tak (dla nie wtajemniczonych) że wchodzisz sobie na forum, klikasz ten link , i widzisz wszystkie wątki, w których odpowiadałeś(aś). łatwo się rozeznać gdzie rozmowa się dalej toczy bo te wątki są na samej górze.

ADMINIE. Wiem, że obecnie mój postulat jest spersonalizowany, no ale moznaby może poprzez jakąś ankietę zbadać popularność takiej zmiany ? Co sądzisz?

:)
Ostatnio zmieniony 25 gru 2005, 16:53 przez Olon, łącznie zmieniany 2 razy.
"Nie w poznaniu le¿y szczêœcie, lecz w d¹¿eniu do niego"
Edgar Alan Poe
acer6

Post autor: acer6 »

A ja mam troche inną propozycję -odnośnie rozmiaru zdięć .
Proponuję zwiększyć limit pilku z 70 do 100 albo 120 . Czasem trzeba pojechać z kompresją ,albo wklejać małe fotki .

Co wy na to ... no i przede wszystkim co Kamil na to :wink: ??
Awatar użytkownika
PiotrMochocki
Posty: 774
Rejestracja: 23 gru 2005, 08:07
18
Lokalizacja: Radom

Post autor: PiotrMochocki »

Olon ale to wystarczy,że w "szukaj"wpiszesz swój nik i tam jest opcja"pokaz posty które napisał np'olon'.Wiec to będzie zbędne
----Co Cię nie zabije,to Cie wzmocni----Pozdrawiam Piotr Mochocki
ArturRosa

Post autor: ArturRosa »

Ale kiedy wejdziesz na swoj profil to tam jest taka opcja!
Awatar użytkownika
Olon
Posty: 89
Rejestracja: 20 gru 2005, 20:31
18
Lokalizacja: Ruda ÂŚlÂąska
Kontakt:

Post autor: Olon »

*>Arke<* pisze:Olon ale to wystarczy,że w "szukaj"wpiszesz swój nik i tam jest opcja"pokaz posty które napisał np'olon'.Wiec to będzie zbędne
Wiem, wiem. Obecnie z tej metody korzystam, no ale ona wymaga jednak więcej zachodu (a ja leniwy jestem :D). Trzeba w końcu wpisac swój nick, a tak wchodzisz na stronkę, naciskasz opcję i już masz wszystko jak na dłoni. Ja to jeszcze pół biedy (olon...to krótkie), ale co ma np. powiedzieć taki shishidoshimeth ?:D

Arturze.
Patrzę w ten profil i patrzę , ale nic takiego nie widzę. :oops:
"Nie w poznaniu le¿y szczêœcie, lecz w d¹¿eniu do niego"
Edgar Alan Poe
Awatar użytkownika
PiotrMochocki
Posty: 774
Rejestracja: 23 gru 2005, 08:07
18
Lokalizacja: Radom

Post autor: PiotrMochocki »

Już wyjaśniłem Ci na privie Olonie;)
----Co Cię nie zabije,to Cie wzmocni----Pozdrawiam Piotr Mochocki
Awatar użytkownika
Olon
Posty: 89
Rejestracja: 20 gru 2005, 20:31
18
Lokalizacja: Ruda ÂŚlÂąska
Kontakt:

Post autor: Olon »

Aaaa.... już wiem o czym mówiliście !!

Chodzi o ten profil - ikonkę - pod postem. A ja cały czas szukałem w tym profilu głównym na górze strony (tam gdzie można swoje dane edytować. itp) :D

Korzystając z opcji przez Was polecanej mamy możliwość zobaczenia stricte swoich postów (w skrócie). Oczywiście możemy kliknąc w prawym górmnym rogu na temat i wejść do całego wątku.

No ale będę jeszcze trochę upierdliwy (z góry sorki :oops: ) i doprecyzuję moją propozycję:...

mnie chodziło o coś takiego co umożliwi nam wszystkim szybką orientację w tym , czy coś dzieje się dalej w tematach , w których się juz udzieliliśmy (czy dalej jest tam prowadzona dyskusja). Miałoby to wyglądać tak, że - owszem - wchodzisz sobie w opcję "zobacz swoje posty" ale tak na prawdę to widzisz najpierw listę wątków, w których brałeś(aś) udział. Jeśłi gdzieś pojawiły się nowe wypowiedzi to te wątki są na górze, obok jest "choineczka" w innym kolorze (u mnie czerwony), a przy temacie wątku jest jeszcze taka mała ikonka, po naciśnięciu której od razu skaczesz do pierwszej wypowiedzi w tym wątku , której jeszcze nie czytałeś(aś).

Tak myśłę... rzeczywiscie sam tekst tej opcji jest trochę mylący (Zobacz swoje posty), raczej powinno się to nazywać "Zobacz wątki w których uczestniczyłeś" lub cos w tym rodzaju

Pozdro !
"Nie w poznaniu le¿y szczêœcie, lecz w d¹¿eniu do niego"
Edgar Alan Poe
Awatar użytkownika
PiotrMochocki
Posty: 774
Rejestracja: 23 gru 2005, 08:07
18
Lokalizacja: Radom

Post autor: PiotrMochocki »

Byc może ,że to dobry pomysł,ale trzeba to jeszcze uzgodnic z Kamilem wkońcu on tu rządzi :-)
----Co Cię nie zabije,to Cie wzmocni----Pozdrawiam Piotr Mochocki
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Jesli ma Wam ulatwic to zycie to moge to zrobic (po Nowym Roku). Ja np. korzystam z funkcji 'zobacz posty od ostatniej wizyty', nie odpowiada Wam ta funkcja?

Odnosnie zdjec. Te limity sa wylacznie ze wzgledu, ze wiele osob korzysta jeszcze z modemow... chce jednak w najblizszym czasie zrobic ankiete odnosnie polaczenia do internetu i zobaczyc jak to wyglada. Najpierw jednak bedzie inna ankieta.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
Olon
Posty: 89
Rejestracja: 20 gru 2005, 20:31
18
Lokalizacja: Ruda ÂŚlÂąska
Kontakt:

Post autor: Olon »

Kamilu

Są dwie rzeczy, które mi osobiście trochę przeszkadzają w korzystaniu z opcji "zobacz posty od ostatniej wizyty":

1. opcja zwraca wszystkie posty , w których cos się stało w czasie od ostatniej wizyty, więc jak jest na forum duży ruch, to trzeba wyłuskiwać z dośc obszernej listy interesujące mnie wątki.

2. Kiedy juz wejdę do jakiegos wątku , odpiszę i chce wrócić do owej listy nowych postów, to czasmi jest z tym problem: pojawia się np komunikat że strona wygasła i trzeba wtedy wyklikać kilka ostrzeżeń zanim zostanie odświeżona, innym razem coś mnie "wyżuci" i musze się wogóle logowac na nowo (a wtedy listy juz nie ma :) bo jest nowa wizyta).

Nie mówię że ta opcja się nie przydaje. czasami warto mieć szersze spojżenie na to o czym się aktualnie dyskutuje na forum, tak więc byłoby chyba lepiej ją zostawić. Myśłałem raczej o dodatniu nowej funkcji (oczywiście jeśłi to technicznie możliwe).

Pozdro!
"Nie w poznaniu le¿y szczêœcie, lecz w d¹¿eniu do niego"
Edgar Alan Poe
ODPOWIEDZ