Słowniczek

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
Krzycho

Słowniczek

Post autor: Krzycho »

A gdyby stworzyć słowniczek pojęć dla początkujących bonsaistów ... np. co to chmurka, forma literacka, czy jakieś chinskie nazwy ...
Co wy na to ?
megynka

Post autor: megynka »

Jestem za. Podobają mi się fora obcojęzyczne na których jest dział takich arytkułów, słowniczków, porad. Czyli nie rozpoatrywanie poszczególnych przypadków, tylko jakby ogólna wiedza tam zawarta (jak na tym forum artukuły z Technika - cztery części). Może to spowoduje mniej postów o podstawowe rzeczy. Jestem gotowa pomóc przy tworzeniu tego (głównie przy tłumaczeniach ze Ľródeł obcojęczynych, bo sama raczej nic nie napiszę - jestem raczej początkująca z temacie bonsai).
pozdrawiam
acer6

Post autor: acer6 »

Na stornie głownej znajduje się , a raczej znajdował się leksykon ( bo po ataku chakiera nic tam nie zostało ) .
Można by było też przykleić w podstawach,albo gdzieś jakiś temacik o opadających liciach itd.
Słonko

Post autor: Słonko »

Witam wszystkich!
ja jestem zupełnie zielona :) i bardzo bym prosiła o taki słowniczek :) bardzo by mi ułatwił rozumienie niektórych interesujących mnie postów :D
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Michal ma racje. Hacker skasowal wszystko... mozemy odtworzyc wszystko, tylko musicie mi nadsylac pojecia. Najlepiej jak stworzycie temat w dziale tymczasowym, w ktorym umiescie dane pojecia, a ja je bede z czasem dodawal do leksykonu.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Krzycho

Post autor: Krzycho »

pojecia - czyli to czego nie wiemy a wy wyjśnicie tak ? :-)
ODPOWIEDZ