Lacze - odcinek (ktorys z kolei)

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Lacze - odcinek (ktorys z kolei)

Post autor: Kamil »

Witajcie,

niestety mam zle wiesci. Jak nic sie nie zmieni, to w niedziele jade do Polski (a wiec jesli ktos z Was cos u mnie zamowil, to prawdopodobnie w srode moze oczekiwac juz przesylki). Jak wiecie, jestem akurat w trakcie zmiany providera. Niestety sa z nim problemy. Do tego dostalem dzisiaj dwa listy od Telekomu (odpowiednik polskiej Telekomunikacji). W jednym liscie potwierdzaja, ze od poniedzialku bede mial, zapowiedziana juz wczesniej, zmiane lacza. Miejmy nadzieje, ze ta zmiane odczujecie (w koncu glownie z mysla o Was to robie) bo moj Upstream zwiekszy sie z 128 na 576kbit/s.
Drugi list jest w tym przypadku zla wiadomoscia. Otoz rowniez w poniedzialek zostanie rozwiazana moja umowa u starego providera.
Zwiazku z tym jestem zmuszony krotko przed wyjazdem (w niedziele ok. poludnia) przelaczyc sie na nowego providera. Jaki bedzie tego rezultat to ju wiecie :( Mam skromna nadzieje, ze po zmianie tej predkosci w poniedzialek wszystko sie unormuje. Jesli nie to pozostaje mi tylko Was przeprosic i prosic o wyrozumialosc i cierpliwosc az przyjade znowu do Niemiec (24 sierpnia). Wtedy zaczne dalej dzialac.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Kamil pisze:Mam skromna nadzieje, ze po zmianie tej predkosci w poniedzialek wszystko sie unormuje. Jesli nie to pozostaje mi tylko Was przeprosic i prosic o wyrozumialosc i cierpliwosc az przyjade znowu do Niemiec (24 sierpnia). Wtedy zaczne dalej dzialac.
I stalo sie odwrotnie. Po zmianie przestalo wszystko dzialac :-/ Dobrze, ze ma sie rodzine, ktora pojechala i zresetowala wszystko :)
Dziwi mnie ale fakt, ze nie umiecie zamieszczac nowych postow (oprocz Adriana). Jak napisalem w smietniku, ja nie mam z tym problemow - nawet gdy pisze z innego komputera pod innym nickiem.
W kazdym razie nie zaznam spokoju dopoki wszyscy beda umieli normalnie pisac na forum - chociaz mam wakacje 8)
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
ODPOWIEDZ