WielkoÅ›ć zdjęcia

Propozycje, bledy itp. odnosnie forum
dary1
Posty: 263
Rejestracja: 05 gru 2004, 21:42
19
Lokalizacja: WoÂłkowyja

WielkoÅ›ć zdjęcia

Post autor: dary1 »

Coś jest nie tak z niektórymi zdjęciami na forum. Zdjęcia wstawiane przez Acer palmatum są w niedozwolonym rozmiarze :?: Powodują rozjechanie ekranu. Monitor mój pracuje w rozdzielczości (800 x 600). Czy u innych osób też występuje podobny problem :?: :?
Darek Rychlicki
acer6

Post autor: acer6 »

Ponieważ zamieszczają zdięcia z innych serwerów ,
niedawno na forum KBP Grzegorz też zwrócił uwagę na wielkość zdięć .
Mam łącze 128 i niektóre takie zdięcia na prawdę długo się ładują ... a co jak ktos ma wolniejsze ... .

Na drugi raz do wszystkich pomyślcie !! ... wejdĽcie do Painta i zmieńcie rozmiar !! .
Tatko Łukasz

Post autor: Tatko Łukasz »

Kamil wczesniej (w czasach przedhackerowych) zamieścił na forum instrukcję zamieszczania zdjęć oraz dołączył program do ich zmiejszania, którego obsługa jest intuicyjnie prosta i szybka.
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Wie moze ktos z Was jak ten program sie nazywal?
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
AdamJonas
Posty: 1164
Rejestracja: 23 lip 2004, 12:30
19
Imie i nazwisko: Adam C.
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: AdamJonas »

Resizer.

Nie wiem czy to wina sieci osiedlowej czy Twojego serwera kamil, ale avatary i inne obrazki ładują się baaardzo powoli (czego wcześniej nie było - błyskawicznie). Czasem mam wrażenie, że się zacięły :-x
Adam Cieślik
Symonides

Post autor: Symonides »

polecam IrfanView. program prosty, nieskomplikowany i o ile sie nie myle freeware'owy :roll:

ps.
do robienia awatarkow jest jeszcze Easy Thumbnail, prosty jak czapka z daszkiem, polecam :wink:
ODPOWIEDZ