Juniperus chinensis - Wawa

Jeśli uważasz, że twoje drzewko ma naprawdę predyspozycje na bonsai.
HIR
Posty: 222
Rejestracja: 07 gru 2007, 22:48
16
Imie i nazwisko: Lukasz Slominski
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: PoznaĂą

Post autor: HIR »

Jestem metalurgiem z wykształcenia wiele rzeczy frezowalem toczyłem w rożnych tworzywach itp.z doświadczenia wiem ze zazwyczaj frezy pękają przez pospiech zbyt duży nacisk frezu lub uderzenie frezem o cos twardego może być tak jak wspomniałeś ze poprzez uderzanie o drewno materiał się zmęczył . Jednak zachowując jakieś środki ostrożności nie powinno się nikomu nic stać w końcu sa to narzędzia renomowany firm taki jak dremel bądź inne, które robią narzędzia dla profesjonalistów dla stolarzy do większych warsztatow i profesjonalnych firm gdzie nie mogą sobie pozwolić na szybkie zużycie frezow zwłaszcza, gdy jest to jakiś tam proces technologiczny, który robi tysiące sztuk. Zagrożenie ze ktos sobie zrobi krzywdę jest praktycznie takie samo ja przy wierceniu dziury wiertarka wiertło tez może pęknąć albo można sobie zrobić dziurę w nodze. Oto zamiennik frezu samuraj jak przetestuj i i nic się nie stanie zdam relacje. Oczywiście jest tu ryzyko ze ja ktoś zle skręci tarczkę to się odkręci podczas roboty i zrobi sobie kuku wiec jak ktoś nie u mnie nic niech nie robi takich rzeczy. Pozdrawiam
Załączniki
Zdjęcie000.jpg
Zdjęcie000.jpg (61.12 KiB) Przejrzano 1478 razy
We have only 35 chambers ther is no 36.
J know that both i want creat new chamber
Awatar użytkownika
shishiodoshiMeth.
Posty: 417
Rejestracja: 25 kwie 2005, 15:40
19
Imie i nazwisko: Artur M.
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: shishiodoshiMeth. »

Dzięki za propozycję. W przyszłym roku będę poprawiać martwe i na pewno przemyślę ten pomysł. Co do frezów, słyszałem, że można kupić w Czechach frezy do bonsai produkcji niemieckiej. Są ponoć całkiem przyzwoite i dużo tańsze. Szczegółów jednak niestety nie znam.
Artur
ODPOWIEDZ