Akamatsu

Jeśli uważasz, że twoje drzewko ma naprawdę predyspozycje na bonsai.
Awatar użytkownika
lukas_gr
Posty: 410
Rejestracja: 14 sie 2005, 16:03
18
Imie i nazwisko: Lukasz Grochowski
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Akamatsu

Post autor: lukas_gr »

Witam wszystkich, przedstawiam Państwu sosnę Akamatsu formowaną przeze mnie przez ostatnie 2 dni. Zapraszam do oglądania
Załączniki
przed.jpg
przed.jpg (98.38 KiB) Przejrzano 3390 razy
po.jpg
po.jpg (84.24 KiB) Przejrzano 3387 razy
Pozdrawiam Łukasz Grochowski
pinaceae
Posty: 302
Rejestracja: 07 sty 2007, 22:48
17
Lokalizacja: Poznan

Post autor: pinaceae »

Sosna bardzo ladna. Jednak Twoja koncepcja srednio mi sie podoba. O ile dobrze widze zrobiles z calosci jedna spojna korone. Chyba ze fotka mnie przeklamuje. Mi bardziej by sie podoba z pieterkami i przestrzenia miedzy nimi.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lukas_gr
Posty: 410
Rejestracja: 14 sie 2005, 16:03
18
Imie i nazwisko: Lukasz Grochowski
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Post autor: lukas_gr »

Witam, w takim razie fotka przeklamuje, miedzy galeziami sa zaznaczone wyraznie wolne przestrzenie
Pozdrawiam Łukasz Grochowski
Xinnie
Posty: 22
Rejestracja: 20 paź 2005, 10:54
18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Xinnie »

Łukasz: piękne bonsai, ale mam małą uwagę odnośnie prezentacji. Na pierwszym zdjęciu bałagan w tle a na drugim ty jesteś tematem zdjęcia a drzewo to słabo wyeksponowany dodatek. Umieszczając drzewa w sieci musisz zadbać o jakość zdjęć: kadrowanie, naświetlenie, ostrość.
Tomek
MarcinWwa
Posty: 103
Rejestracja: 04 maja 2006, 15:21
18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MarcinWwa »

jak dla mnie super roślinka, piękny pień itd ... moim zdaniem <font color="#FF0000">napewno //ort</font> roślina zyska po twoim formowaniu ale żeby to zobaczyć potrzeba czasu na zagęszczenie .... bardzo ładny materiał .. tylko pozazdrościć ...dzięki takiemu wyjazdowi bardzo dużo się nauczysz i to jest super ...widzę że w japoni bez problemów dają formować drzewka uczniom a co widać drzewka które masz przyjemność przeformowywać są eksa i w polsce trudno znaleść dużo takich okazów ...live <font color="#FF0000">napewno //ort</font> łatwiej zobaczyć jak drzewko wygląda ... jak będziesz miał czas to prześlij fotkę drzewka z bliższej odległości ... pozdrowienia
Marcin Wwa
ODPOWIEDZ