Jałowiec blue alps

Jeśli uważasz, że twoje drzewko ma naprawdę predyspozycje na bonsai.
popek

Post autor: popek »

http://www.bonsai.ln.pl/index.php?id=15 poczytaj pod koniec masz jak sie robi chmurki pozdro
Gość

Post autor: Gość »

Własnie z tego czytałem:]Tylko nei wiem czy to tak do konca jest....
Dobrze mówiłem?
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Ja troche inaczej postepuje. Otoz wyginam galazki na bok i usuwam jedynie igly rosnace do dolu i tak zostawiam. W ten sposob daje mozliwosc dojscia slonca do srodkowej partii chmurki i wytworzenie nowych igiel.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Gość

Post autor: Gość »

Aha.A czyu jałowca łuskowatego tak samo mozna robic chmurki jak np.W jałowcu chinskim lub ospolitym ze drutuje sie tez te gałażki?

ADMIN: 1. Tak jak powiedzial Bolas, listy mozna edytowac! 2. Numer g-g jest caly czas dostepny dla wszystkich, wystarczy tylko troche popatrzec/poszukac. 3. Mysle, ze juz drugi raz upominam Ciebie o dostosowanie sie do regulaminu (http://bonsai.kamcio.com/viewtopic.php?f=7&t=5045). Przy trzecim razie bede zmuszony zablokowac konto. 4. Do omawiania "pryszczy" zostalo stworzone to forum, nie gadu-gadu.
Gość

Post autor: Gość »

Kamcio mam jeszcze pytanie czy mozesz mi podac swój numer gg bo chcialbym kupic pare zeczy u Ciebie w sklepie ale chcialbym jeszcze omówić pare "rpyszczy" ok?
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Arke myslalem ze ci to juz mowiłem chmurki robi sie w KAZDYM gatunku iglaka tylko w lisciakach raczej ci to nie wyjdzie.

I nie z tej beczki ale masz mozliwosc edycji kazdego posta wiec staraj sie jej urzywac a nie pisz kolejnego.
Dzieki.
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Gość

Post autor: Gość »

OK sorki,nie chciałem naprawde.Adminie taki problem ,że jak klikam na "gg"to mi wyskakuje bład strony i to tak mam u każdego.Wieć prosze może zrób coś...Pozdro
Zablokowany