Szkoła Bonsai

Ogólnie o tematyce bonsai.
Awatar użytkownika
many
Posty: 49
Rejestracja: 07 lut 2006, 17:35
18
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp.

Szkoła Bonsai

Post autor: many »

Witam.
Chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś z Was miał styczność z Warszawską Szkołą Bonsai Jurgena Zaara trwającą 2 lata. Jeżeli tak to będę bardzo wdzięczny za opinie i wszelkie komentarze na ten temat.
Pozdrawiam. :wink:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
18
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Czesc. Co chcialbys wiedziec?
Pozdrawiam Roman
Awatar użytkownika
many
Posty: 49
Rejestracja: 07 lut 2006, 17:35
18
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp.

Post autor: many »

Interesują mnie ogólne opinie na temat szkoły zaczerpnięte z wielu Ľródeł. Program oraz semestralne etapy poszczególnych zagadnień znam ze strony internetowej więc chciałbym dowiedzieć się jakie jest zdanie na ten temat osób uczęszczjących bądĽ, które skończyły ta szkołę.
Dziękuję i pozdrawiam.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
18
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Czesc Radek.
Niestety na ten temat nie moge Tobie udzielic odpowiedzi, bo nie jestem i nie bylem jej uczestnikiem..JĂźrgen robi tam szkole, a ja warsztaty.Moge jedynie powiedziec z obserwacji i porownujac to co sie ogolnie pisze na forum nie tylko na tym, to mozna sie naprawde bardzo duzo nazczyc.Niewiem czy znasz JĂźrgena i Jego prace,ale na jego szkole uczysz sie od kogos co sam jest praktykiem a nie wyczytal cos z ksiazki i przekazuje to dalj.Pracuje z JĂźrgenem od chyba szesciu lat i wiem co On potrafi,moge tylko polecic.
Wiem ze to brzmi jak reklama ale taka jest prawda.
Pozdrawiam Roman
Porozmawiaj moze z Markiem Gajda moze poda Tobie adresy uczestnikow to moglbys porozmawiac z nimi.
Awatar użytkownika
many
Posty: 49
Rejestracja: 07 lut 2006, 17:35
18
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp.

Post autor: many »

Witam Pana.
Są to dla mnie bardzo cenne informacje.
Dziękuję i pozdrawiam.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
18
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Hi Radek ale nie pana,Roman mam na imie . Jak masz jakies pytania to mozesz napisac maile. Do uslyszenia. Roman
ODPOWIEDZ