KsiÄ…żki o bonsai

Ogólnie o tematyce bonsai.
Awatar użytkownika
MarcinM
Posty: 200
Rejestracja: 01 paź 2005, 07:35
18
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: MarcinM »

Nas ja też kupiłem wczoraj Tomlinsona, (a przedwczoraj Bonsai-to może być proste) :D Bardzo dużo ciekawycj informacji i zdjęć i sądze że Tomlinson lepszy od Kawollka(którego książkę też mam)
Marcin M
Sylwek P.

Post autor: Sylwek P. »

ja juz zamowiłem Tomlinsona i czekam na dostawe, czytajac wasze wypowiedzi na temat tej ksiazki to kurcze niewiem vczego sie tam moge spodziewac :-) , bo ksiażke Kowollka miałem okazje przeczytac i tez sadze ze jest swietna :)

wczoraj dostalem ksiazke i musze stwierdzic ze chyba przeczytanie opinieo tej ksiazce podniosly moje wyobrazenie o jej zawartosci, jedna knie jestem rozczarowany, zawiera wiele opisow oraz cenne informacje ale musze dodac ze <font color="#FF0000">napewno //ort</font> dokupie jeszcze Kowollka bo mialem juz ja w rekach i stwierdzam ze obie te kiazki znakomicie sie uzupelniaja
Awatar użytkownika
IwonaF
Posty: 390
Rejestracja: 19 sty 2006, 15:22
18
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: IwonaF »

Ja Tomlinsona przeglądam ze względu na obrazki, a stosuję się do rad Kawollka :)
Awatar użytkownika
jacenty_3
Posty: 515
Rejestracja: 19 paź 2004, 22:52
19
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Post autor: jacenty_3 »

Do oglądania obrazków proponuję kilka książek + NOWOŚCI na ryku wydawniczym :-P

http://www.dallasbonsai.com/store/bonsa ... glish.html
Bonsaiœci ca³ego œwiata ³¹czcie siê !!

Pozdrawiam!
Robert Kotyra
konradzik

Post autor: konradzik »

Kupiłemksiązke Robimy Bonsai i moja opinia o tej ksiązce jest taka.Dobry opis techniczny ciecia sadzenia itp. Minusem według mnie jest fakt iż nazwy roślin sa tylko połacinie i to że autor z każdej rosliny stara sie zrobić bonsai.także mi podoba sie tylko cześć techniczna która jest dużym rozwinieciem tego co jest opisane w ksiązce"bonsai z naszych drze".
ODPOWIEDZ