Kącik bonsai na festynie "Pieczenie Pyry"

Dział poświęcony spotkaniom miłośników bonsai w Poznaniu.
armin
Posty: 188
Rejestracja: 04 paź 2007, 12:57
16
Lokalizacja: SwarzĂŞdz

Kącik bonsai na festynie "Pieczenie Pyry"

Post autor: armin »

1 października w Szkole Podstawowej nr 4 w Swarzędzu odbędzie się festyn "Pieczenie Pyry". W trakcie festynu będzie można uzyskać porady na temat swoich drzewek, uformować je pod okiem doświadczonych (oczywiście wiem, że jest to określenie względne) bonsaistów, a przede wszystkim porozmawiać na temat naszego hobby. Udało się zakupić niewielką partię drzewek po bardzo niskiej cenie, więc będzie można również zakupić je w cenie znacznie niższej niż na aukcjach, w kwiaciarniach czy w sklepach internetowych. Oczywiście czekają na Was również atrakcje festynu. Można wybrać się całą rodziną, bo jedzenia i niespodzianek dla dzieci nie zabraknie. Początek festynu o godz. 12.00. Dojazd z Poznania autobusem 401 (z dworca Śródka) do samej pętli w Swarzędzu. Od pętli autobusowej do SP4 jest ok. 100 metrów. Zapraszam.
Pozdrawiam z okolic Poznania
HIR
Posty: 222
Rejestracja: 07 gru 2007, 22:48
16
Imie i nazwisko: Lukasz Slominski
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: PoznaĂą

Post autor: HIR »

"Udało się zakupić niewielką partię drzewek po bardzo niskiej cenie, więc będzie można również zakupić je w cenie znacznie niższej niż na aukcjach, w kwiaciarniach czy w sklepach internetowych"
Rozumiem ze masz na myśli ""indor bonsai""?Myślałem ze podzielasz myśl Pana Tadeusza ze coś takiego nie istnieje a tu nagle handel?? [-X ???
We have only 35 chambers ther is no 36.
J know that both i want creat new chamber
armin
Posty: 188
Rejestracja: 04 paź 2007, 12:57
16
Lokalizacja: SwarzĂŞdz

Post autor: armin »

Wyciągasz złe wnioski :nonono: . Po pierwsze nie dzielę bonsai na indoor i outdoor. Tutaj całkowicie podzielam myśl Pana Tadeusza. Po drugie - nie handluję, tylko umożliwiam ludziom kupno - nazwijmy to prebonsai (zauważ, że w poprzednim poście nie użyłem słowa "bonsai") - po NORMALNEJ cenie, a zysk (myślę, że po ok. 5 zł. od drzewka) będzie przeznaczony na potrzeby dzieciaków z "czwórki". A Ty zamiast poruszać drażliwy filozoficzny temat lepiej ruszyłbyś cztery litery i wpadł odwiedzić kumpla i przy okazji zrobić coś pożytecznego :razz: .
Pozdrawiam z okolic Poznania
HIR
Posty: 222
Rejestracja: 07 gru 2007, 22:48
16
Imie i nazwisko: Lukasz Slominski
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: PoznaĂą

Post autor: HIR »

Po prostu się zdziwiłem, co ty robisz i jakie masz podejście Twoja sprawa.Napisałeś w kwiaciarniach, sklepach itp wiec wywnioskowałem ze chodzi o ""indor bonsai"" wiec pytam. A jakie masz te pre bonsai jakieś w miarę godne to może coś kupie??
We have only 35 chambers ther is no 36.
J know that both i want creat new chamber
ODPOWIEDZ