Strona 1 z 1

Lekcje bonsai

: 17 wrz 2011, 16:57
autor: HIR
Witam.
Mając trochę wolnego czasu w weekendy pomyślałem ze było by fajnie zorganizować jakieś spotkania i uczyć się bonsai. Myślałem o jakiś cyklicznych spotkaniach w poznaniu lub w okolicach(4 razy w roku) z Panem Bogdanem Pociaskiem. Żeby zorganizować takie spotkania trzeba by żebrać jakąś solidna grupę pasjonatów rządnych wiedzy i zapytać Pana Bogdana czy podjął by się czegoś takiego. Jestem ciekaw co myślicie o takich spotkaniach kto by był chętny z Poznania i z okolic ???????????????.Pozdrawiam :co:

Re: Lekcje bonsai

: 18 wrz 2011, 15:09
autor: Bolas
Wkradł ci się chochlik i wyszło że będziecie żebrać o coś. Myślę że najpierw musiałbyś się zapytać Bogdana o warunki a potem szukać grupy której je przedłożysz. Życzę powodzenia bo z pewnością warto.

Re: Lekcje bonsai

: 20 kwie 2015, 20:02
autor: arek221
wątpię, zobacz sobie kiedy te posty były napisane.

__________________________________________________
Moja metoda na sms z internetu do Play na http://sms-z-internetu.pl/play/

Re: Lekcje bonsai

: 20 kwie 2015, 20:10
autor: fidelpatcha

Re: Lekcje bonsai

: 29 kwie 2015, 20:37
autor: Tadek
Cześć

Nie ma złych pytań, są tylko nierozsądne odpowiedzi.

Czy z tej nauki bonsai coś wyszło ?
Wyszło tylko nie w Poznaniu a pod Warszawą spotyka się na tzw. młodszej grupie Bonsai Juku, 3 razy do roku w terminach prac nad drzewkami (wiosna / lato / jesień) grupa młodych adeptów bonsai z Bogdanem Pociaskiem , który przekazuje im swoja wiedzę o kształtowaniu bonsai, ale nie tylko bo również o wystawianiu bonsai i o elementach uzupełniających ekspozycje, czyli o kusamono, o suiseki i o wieszanych przy drzewach grafikach japońskich: kakejiku, shikishi i tanzaku.

A Kolega Łukasz Hir został przyjęty już spory czas temu do głównej grupy Bonsai Juku, w której nauczają nas Mistrzowie: Nobuyuki Kajiwara i Juraj Marcinko.

pozdrawiam

Tadek Bednarczyk

Re: Lekcje bonsai

: 30 kwie 2015, 07:25
autor: Bolas
Już czekamy na relację i efekty. Co do pytań niestety tak to jest jak się nikt nie chwali. Macie cichą zmowę nie ujawniania informacji o spotkaniach?

Re: Lekcje bonsai

: 15 lis 2016, 12:11
autor: Bunny
Cześć,
A to trzeba się chwalić?