IV spotkanie - relacja

Dział poświęcony spotkaniom miłośników bonsai w Kędzierzynie-Koźlu.
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

IV spotkanie - relacja

Post autor: Kamil »

Witam,

16 marca odbylo sie kolejne spotkanie. Na spotkanie przybyly "jedynie" dwie osoby: Krzysztof juz Wam znany i Karol z Opola.
Krzysztof formowal jalowca a Karol probowal swoich sil na modrzewiu. Ja dokonczylem formowac modrzewia, na ktorego zabraklo mi czasu podczas niedzielnego spotkania w Sosnowcu.

Kolejne spotkanie planowane jest na koniec kwietnia.
Załączniki
Krzysiek i Karol podczas pracy
Krzysiek i Karol podczas pracy
kamcio_0401.jpg (28.35 KiB) Przejrzano 13579 razy
Krzysiek
Krzysiek
kamcio_0403.jpg (29.64 KiB) Przejrzano 13578 razy
Karol
Karol
kamcio_0404.jpg (26.55 KiB) Przejrzano 13578 razy
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
daniell 79
Posty: 240
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:47
16
Lokalizacja: sieradz

Post autor: daniell 79 »

i co tylko 2 Osoby przyszly brak slow a tyle bylo pisania . heh slomiany zapal :ups: ](*,)
bo kazdy jest kims
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Niestety Danielu, nic na to juz nie poradzisz... ale sa tez zalety gdy jest mniej osob...
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
daniell 79
Posty: 240
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:47
16
Lokalizacja: sieradz

Post autor: daniell 79 »

tak wiem ale tyle sie pisalo ze bede ja i ja i jeszcze ja a tu prosze , tak sie nierobi < pupy sie nie zawraca przepraszam za wyrazenie> :ups: u nas by to nie przeszlo choc mamy duze pomieszczenie to na warsztatach i tak jest ciasno a TU prosze 2 OSOBY , a gdzie reszta , no teraz to Kamil CIE podziwiam bo ja bym sie w.....l jak mozna robiC co kolwiek jak reszta ma wszystko w pupie :ups: ](*,)
bo kazdy jest kims
daniell 79
Posty: 240
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:47
16
Lokalizacja: sieradz

Post autor: daniell 79 »

chm moze lepiej 2 osoby konkretne niz pare bylejakich :ok: :nonono: ](*,) lepiej zrobic dwie rosliny dobre niz 10 takich sobie . chociaz uwazam ze kazda roslinke trzeba szanowac i sobie zostawiac na przyszlosc tak zeby sobie poruwnac od czego zaczolem bo nie raz zapominamy jakimi fachowcami bylismy i jaki startowalismy i jakie patysie mielismy ale to zostawiam WAM do oceny . BYL Chlopak Chcial pomuc a WY daliscie plame CIala hahahahaha zapalency :ups: :razz: =D>
bo kazdy jest kims
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Mam wazniejsze sprawy na glowie Danielu, ktorymi moglbym sie martwic... trzeba pozytywnie myslec, moze kiedys bedzie lepiej ;-)
Uklony dla Karola i Krzysztofa. Karol, pomimo tego ze w sobote byl juz u mnie, w poniedzialek nie bylo mu zal ponownie przejechac 50km (w jedna strone) na spotkanie. Krzysztof natomiast przeczytal moj e-mail dopiero o 16:50. Rzucil wszystko i przyjechal. Bedzie dobrze ;-)

PS. Danielu, zlagodzilem troszeczke Twoj list.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
Awatar użytkownika
Corfe
Posty: 707
Rejestracja: 07 wrz 2004, 21:46
19
Imie i nazwisko: Michal Golebiowski
Województwo: opolskie

Post autor: Corfe »

daniell 79 pisze:i co tylko 2 Osoby przyszly brak slow a tyle bylo pisania . heh slomiany zapal :ups: ](*,)
tak sobie czytam i mam kilka pytan :

1) "tyle było pisania" - GDZIE I KTO PISAŁ ? (Poza ogłoszeniem tego spotkania przez Kamila - bez jakichkolwiek komentarzy)
2) kto ma słomiany zapał ??

I tak czytam dalej i widze jak Kamil przytakuje to przyznam ze mnie trafia... bo ja tam z K-K zadnych osób mega chetnych nie kojaze (?)
A moze Daniel 79 kogos zna z Kędzierzyna-Koźla i okolic ? Kogos kto sie deklarował ze przyjedzie/przyjdzie skoro pisze dalej:
daniell 79 pisze:tak wiem ale tyle sie pisalo ze bede ja i ja i jeszcze ja a tu prosze , tak sie nierobi < pupy sie nie zawraca przepraszam za wyrazenie> :ups: u nas by to nie przeszlo choc mamy duze pomieszczenie to na warsztatach i tak jest ciasno a TU prosze 2 OSOBY , a gdzie reszta , no teraz to Kamil CIE podziwiam bo ja bym sie w.....l jak mozna robiC co kolwiek jak reszta ma wszystko w pupie :ups: ](*,)
No i znowu: - Kto pisał: "ze bede ja i ja i jeszcze ja" ? Kto "zawracał pupe" ? I kto ma wszystko w pupie ?
daniell 79 pisze: BYL Chlopak Chcial pomuc a WY daliscie plame CIala hahahahaha zapalency :ups: :razz: =D>
o kim piszesz Wy ??

:-)
Michał Gołębiowski
www.naturalfine.com
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

Post autor: Kamil »

Corfe pisze:I tak czytam dalej i widze jak Kamil przytakuje to przyznam ze mnie trafia... bo ja tam z K-K zadnych osób mega chetnych nie kojaze (?)
Michale, mega chetnych to, oprocz Ciebie jescze, nie znam ale kilkanascie wyrazilo chec spotykania sie podczas ostatniej wystawy...

Panowie, konczmy powoli ta rozmowe, dziekuje.
Pozdrawiam,
Kamil Jackiewicz
karlik
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2009, 17:17
15
Imie i nazwisko: Karol U.
Województwo: opolskie

Post autor: karlik »

To teraz ja (ten łysy w szarej bluzie): było super,to mój pierwszy kontakt z bonsai po kilku latach czytania i zdobywania wiedzy na temat.Ale już wiem ,że złapałem bakcyla!!!!!!!!!Było super i na przyszłość odradzam wszystkim chętnym udział w spotkaniach ;im nas mniej tym więcej mogę się nauczyć :-)
jeszcze raz bardzo dziękuję Kamilowi za mnóstwo informacji których nie zdobyłbym z książek.
pozdrawiam Karol
Awatar użytkownika
Dragonww
Posty: 211
Rejestracja: 13 lip 2006, 21:08
17
Imie i nazwisko: Wojtek Winiarski
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Dragonww »

Cholibka dawno mnie na forum nie było albo po prostu nie zauważyłem działu. Przyjechałbym jak bym wiedział. Mam nadzieję że nie dorzucę do ognia - kiedy kolejne spotkanie :))
-------------------------------------------------------
Wojtek

Bonsai - sztuka sÂłuchania natury...
ODPOWIEDZ