No to może się przedstawimy...

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Awatar użytkownika
many
Posty: 49
Rejestracja: 07 lut 2006, 17:35
18
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp.

Post autor: many »

Witaj *>Arke<*
Dzięki i ja także mam nadzieję, że się szybko "wtopię" w temat. :-)
Pozdrawiam.
Pozdrawiam
Corey

Post autor: Corey »

Ja mam na imie Michał moje nazwisko dosc zanene i czesto mylone :P Miler juz komuś Ľle sie kojazy:P mam 15 lat sztuka Bonsai interesuje sie od 2 lat mam 6 drzewek 4 Fikusy , wiąza no i jałowca pospolitego . mieszkam w małym miasteczku o nazwie Żukowo niedaleko Trójmiasta
Awatar użytkownika
romanb
Posty: 252
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:07
18
Lokalizacja: Grudziadz

Post autor: romanb »

Czesc.
Nazywam sie Roman ,bonsai zajmuje sie od 1991 roku. Moj zyciorys mozecie przeczytac na mojej stronie www.bonasai.de
Mam nadzieje ze z wiekszoscia z Was spotkam sie w Ksiazu .Asystuje JĂźrgenowi przy formowaniu wspanialej sosny.
Zagadajcie mie,to sobie pogadamy.No to do Ksiaza.
Ciao
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 783
Rejestracja: 12 mar 2005, 22:21
19
Lokalizacja: GdaĂąsk
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Witam.
Kolej na mnie. Urzęduje tu prawie od roku a nie raczyłem się przedstawić :-P Za mocno nie będe się rozpisywał po prawie wszystko jest koło awatara.
Bonsai interesuje się od około 4 lat a tak bardziej to od roku odkąd trafiłem na to fajne forum ( dzięki Kamil )
Mam nadzieje że wspólnymi siłami będziemy rozwijać to forum i nasze umiejętności.
Na zdjęciu poniżej to ja i mój synek Tymon.
Załączniki
DSC02923.JPG
DSC02923.JPG (51.16 KiB) Przejrzano 11200 razy
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2007, 14:56 przez Tomek, łącznie zmieniany 1 raz.
kasienka

Post autor: kasienka »

Jestem nowa i muszę przyznać, że całkiem niedoświadczona w sztuce. Mieszkam w Lublinie, pracuję sobie i kupiłam kilka nasion, chociaż nie wiem co z tego będzie. Myślę że z Waszą pomocą coś wykiełkuje...oby... :-P
P(A)JˇK

Post autor: P(A)JˇK »

Witam.
Jestem Łukasz mieszkam w radomiu.Sztuką bonsai interesuje sie od jakiegos czasu(sama teoria) a dopiero teraz zaczynam na powarznie i tak jak koleżanka wyżej tez zaczynam od nasionek i paru krzaczków typu pomarancza i beniamin.
interesuje sie tez zwierzętami,mam psa,kota,ptaszniki,szczórki i królika.
Oprócz tego troche fotografią.Słucham OLD PUNK ROCKA =:)


POZDRAWIAM WSZYSTKICH :twisted:
Awatar użytkownika
PiotrMochocki
Posty: 774
Rejestracja: 23 gru 2005, 08:07
18
Lokalizacja: Radom

Post autor: PiotrMochocki »

Witam Radomianina :wink: Wreszcie ktoś z mojego miasta.Życze powodzenia na forum,i w sztuce bonsai
Ps.Chcesz to zagadaj na gg
Pzdr
----Co Cię nie zabije,to Cie wzmocni----Pozdrawiam Piotr Mochocki
Awatar użytkownika
kutny leszek
Posty: 65
Rejestracja: 14 paź 2005, 20:03
18
Imie i nazwisko: Leszek
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Biłgoraj
Kontakt:

Post autor: kutny leszek »

Elo Kasieńko. Ja mieszkam w biłgoraju a to rzut beretem od Ciebie więc jak juz ci cos kiedyś wykiełkuje z tych nasion to może razem coś podrujujemy... :-) i pozdro dla Paj@ka OLD PUNK'S NEVER DIE !!!
Awatar użytkownika
LeXmark
Posty: 73
Rejestracja: 27 lut 2006, 13:21
18
Imie i nazwisko: Mateusz Nowacki
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce/Radwan

Post autor: LeXmark »

witajcie towarzysze
mam na imie Mateusz jestem z Kielc
Bonsai interesuje sie od kilku miesiecy a pierwsze drzewko mam od tygodnia
A tak poza tym to interesuje sie Japonia, Manga, Anime, Sportami EXtreme i takie tam :-)
mam nadzieje ze szybko sie zaklimatyzuje
PZDR FOR ALL
Awatar użytkownika
wwoadas
Posty: 578
Rejestracja: 06 mar 2006, 19:22
18
Imie i nazwisko: Adam Filipiak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: wwoadas »

No to teraz kolej na mnie:D Mam na imie Adam, interesuje sie bonsai?? z rok, naleze do "Polskie Stowarzyszenie Miłośników Bonsai Tanuki":) I jakby nie bylo bedzie bardzo milo:)
Kto się nie rozwija, ten się cofa.
Rafal

Post autor: Rafal »

A teraz ja :razz: mam na imię Rafał, ksywa Dumle(epuls dumle007) jestem z Gdańsk mam 15 lat bonsai interesuje sie od Grudnia moje inne hobby to silownia, ekstramalna jazda na rowerze, anime i gastronomia :-)
Załączniki
Fota robiona w lato
Fota robiona w lato
2432611_l.jpg (45.47 KiB) Przejrzano 14551 razy
robert błÂądek

Post autor: robert błÂądek »

Witam wszystkich! Bonsai zajmuję się od momentu ukazania się książki Andrzeja Płochockiego czyli od 1990 r. (błem w wieku wielu obecnych forumowiczów). Jestem członkiem PAB. Szczerze mówiąc dopiero gdy poznałem Włodka i jego ekipę zrozumiałem co to bonsai
Jak się nazywam widać w nick'u ile mam lat i skąd jestem też jest tam napisane. A to ja i mój pupilek "Druid" Jesion wyniosły.
Załączniki
28.JPG
28.JPG (58.01 KiB) Przejrzano 14480 razy
Awatar użytkownika
PiotrMochocki
Posty: 774
Rejestracja: 23 gru 2005, 08:07
18
Lokalizacja: Radom

Post autor: PiotrMochocki »

Ja Cie "kręce",ale cudo :shock:
Witamy witamy w naszym progach...
Pozdrawiam i miłego postowania :wink:
----Co Cię nie zabije,to Cie wzmocni----Pozdrawiam Piotr Mochocki
Anielka

Post autor: Anielka »

Witam wszystkich serdecznie!
Mam 30 lat, jestem z Warszawy.
Jestem zupełnie zielona. Bonsai podobało mi się od zawsze, ale jakoś nigdy nie mogłam zebrać się i zacząć tę przepiękną sztukę. Na razie więc poczytam sobie wszystko, a potem będę zadawać pytania, o ile mogę :-)
ma_sza
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2006, 20:42
18
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: ma_sza »

Dzien dobry.

Wypada mi się przedstawić, jako że jestem nowym użytkownikiem forum.

Mam na imię Marek, nie mam drzewek :), sztuką bonsai interesuję się od baaaardzo niedawna. Trafiłem tu, szukając rad i informacji "jak zacząć".

Myślę, że trochę tu zabawię.

Pozdrawiam serdecznie.
Pozdrawiam.
Marek
Iga W.

Post autor: Iga W. »

Uszanowanie dla Wszystkich.

Jestem Iga. Mam ćwierć wieku.

Od około tygodnia, czyli od momentu, gdy dostałam drzewko, na wszystkie normalne drzewa patrzę jak na ogromne bonsai! :wink:
Ot, taka mała urocza zmiana perspektywy...

Mam nadzieję rozmawiać z Wami - Bonsaistami!
Pozdrawiam 8)

Zielona Iga
Gonzio

Post autor: Gonzio »

No wiec wparuje od razu niczego sie nie bojac :D 8)
Imie: Michal
Wiek: 17 lat
Miejscowosc: Bialystok wojewodztwo podlaskie (najczystrze w calej Polsce 8) )
Bonsai w praktyce zaczalem sie interesowac tydzien temu...Mam ciocie ktora tez sie interesuje bonsai i kultura chinska i japonska...Zawsze gdy do niej jezdzilem do Warszawy to wieczorem chodzilismy i podlewalismy drzewka :D Mysle ze od niej sie zarazilem tym w teorii.. a teraz postanowilem zaczac w praktyce :) Teraz nie moge sie doczekac wakacji i wylotu do Niemiec w odwiedziny do cioci :D Interesuje sie ogolem wieloma rzeczami..ale najbardziej to wolontariar, turystyka, terrarystyka no i muzyka. Bonsai oczywiscie nie wymienilem bo jest pierwsze na liscie zainteresowan :D To by bylo na tyle, mam nadzieje ze zabawie tutaj na dluzej i naucze sie czegos :) Jak to sie mowi dla chcacego nic trudnego.
Pozdrawiam-Gonzio
Załączniki
A to ja:) Moze kiedys mnie zobaczycie i z moim drzewkiem:)
A to ja:) Moze kiedys mnie zobaczycie i z moim drzewkiem:)
18.JPG (11.59 KiB) Przejrzano 14200 razy
Nelchael

Post autor: Nelchael »

Nelchael, 15, Bytom.
Ezoteryka{magia chosu}, literatura, biologia, historia....
Otherkin{kazdy se moze znaleĽć}.

Bonasi interesuje mnie o tyle, o ile, bardziej drzewa jako takie, ale jak juz jestem, to sie zarejestrowałem.

Lubie przyrode, włóczenie sie po nocy, wilki i muzykę Kaczmarskiego.

Witam.
Awatar użytkownika
CaMeL
Posty: 29
Rejestracja: 16 kwie 2006, 17:11
18
Lokalizacja: Wiechlice ( tam koło Szprotawy)

Post autor: CaMeL »

Cześć jestem Marcin mam prawie 15 lat jestem z Wiechlic (na południu Lubuskiego) Bonsai interesuję sie od niedawna, wlaśnie staram sie zdobywać pierwsze drzewka. Poza tym interesuje sie np muzyką (ale taką bardziej alternatywną jak np punk, reggae czy ska) Pozdrawiam i zyczę sukcesów w prowadzeniu drzewek bonsai :D
Nie Istnieje Droga ProwadzÂąca Do Pokoju - PokĂłj Jest DrogÂą... / Marcin
Awatar użytkownika
AdamJonas
Posty: 1164
Rejestracja: 23 lip 2004, 12:30
19
Imie i nazwisko: Adam C.
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: AdamJonas »

Nazywam się Adam Cieślik ( a nie Jonas jak wielu myśli :-P , nick to nick). Urodziłem się w Raciborzu. Obecnie mieszkam we Wrocławiu, gdzie przyjechałem, aby studiować architekturę krajobrazu. Aktualnie studiuję informatykę.
Od kiedy pamiętam zawsze lubiłem coś tworzyć, kreować. Bonsai zacząłem interesować się w 2001r, jednak w praktyce dopiero od 2003. Wciągnęło mnie to bez reszty, zastępując niektóre inne hobby, i tak już zostało :wink: Ciągle staram się pogłębiać swoją wiedzę oraz umiejętności w tej dziedzinie i mam nadzieję, że kiedyś nabierze to całkiem innego wymiaru.
Załączniki
To ja:) Do zobaczenia na wystawach;)
To ja:) Do zobaczenia na wystawach;)
A1.JPG (67.08 KiB) Przejrzano 14047 razy
Adam Cieślik
ODPOWIEDZ