No to może się przedstawimy...

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Gomezik
Posty: 32
Rejestracja: 29 sty 2007, 21:20
17

Post autor: Gomezik »

Mam na imię Ania i mam 12 lat... Sztuką interesuję się od grudnia.2006 roku... Mam 2 drzzewka, jeden czosnek, czerwoną cebulę, jodełkę , swierka, i czerwoną cebulę:p...Kocham jazdę konną, ale także kocham bonsai...
S. Smolińska
Posty: 113
Rejestracja: 23 cze 2007, 15:09
16
Lokalizacja: Ostro³êka

Post autor: S. Smolińska »

Witam wszystkich! Właśnie się tu "zapisałam", więc pora na kilka słów o sobie. Mam na imię Sylwia, lat ? duuużo, i tak widać obok :-( , mężata, zapsiona a właściwie zabullona
Obrazek
bonsai interesuję sie od... nie pamiętam kiedy, zawsze coś przy różnych roślinkach paprałam i tak zostało, tyle, że teraz na bardziej zaawansowanym poziomie. Mam kilka "marketsai" i kilka niezłych materiałów na własne drzewka. No i zgłaszam się na ochotnika do wyczytywania mądrości na forum :-) i przyjmowania (konstruktywnej) krytyki! 8)
pozdrawiam :) Sylwia
Awatar użytkownika
MA$A
Posty: 43
Rejestracja: 24 mar 2007, 20:14
17
Lokalizacja: New York
Kontakt:

Post autor: MA$A »

Witam Cie serdecznie. Tez mma bullterriera i tez interdesuje sie bonsai:) Mam nadzieje ze bedziesz sie tu dobrze czula:)
You don't even think to call me Godfather...
I belive in America, America made my fortune.
mateusz16
Posty: 16
Rejestracja: 27 cze 2007, 14:57
16
Lokalizacja: KrakĂłw

Post autor: mateusz16 »

hej mam 16 lat mieszkam w krakowie interesuje sie motoryzacja ale glownie
bonsai
Pozdrawiam Mateusz
Awatar użytkownika
Sasquach
Posty: 44
Rejestracja: 08 sie 2007, 23:32
16
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Sasquach »

Witam!
Jestem początkującym w tej jakże głębokiej dziedzinie.
Mam 15 lat Bonsai zainteresowały mnie gdy u kumpla zobaczyłem fikusa który był jakiś "dźiwny" (jak dla mnie)
Jestem z woj. śląskiego a dokładniej z Rybnika mam na Imie Patryk.
Ogólnie interesuje mnie myślistwo jazda na Rowerach górskich(mtb-dual)
pływanie oraz Bonsai.
Szymon231
Posty: 5
Rejestracja: 09 sie 2007, 22:03
16
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Szymon231 »

Witam!!
Mam na imię Szymon i mam 14 lat. Jestem z woj. Śląskiego dokładnie z Rybnika interesuje sie ogrodnictwem i myślistwem ale najbardziej z tego lubię bonsai.
Pozdrawia
Szymon Kubik
pet_to_jazzy
Posty: 7
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:55
16
Lokalizacja: dabrowa gornicza /czestochowa

Post autor: pet_to_jazzy »

witam
to moj pierwszy post na tym forum. bonsai interesuje sie juz od jakiegos czasu (powiedzmy ze grubo ponad rok) i w koncu zamierzam podjac pierwsze kroki. wybiore sie do lasu i upatrze jakies rodzime drzewka do wykopania na wiosne (brzoza, dab, modrzew, jalowiec, sosna itp.) oczywiscie outdoor. dodatkowo mam jakies 3 podrosniete okazy na parapecie - jak zdobede cyfrowke to zamieszcze fotki, bo nawet nie wiem co to za gatunki. czytam, czytam, zbieram wiedze i wciaz mam watpliwosci oraz pytania. mam nadzieje ze rozwine to zainteresowanie i doczekam sie kiedys czegos ladnego, co bedzie moim dzielem.. oprocz bonsai interesuje mnie tez prawie wszystko co zwiazane z japonia - zwlaszcza wschodnie kino. no i jest jeszcze moja milosc - skorpiony.
pozdrawiam.
carol1
Posty: 135
Rejestracja: 23 sie 2007, 20:59
16
Imie i nazwisko: Karol H.
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Knurów

Post autor: carol1 »

Witam,
Nazywam się Karol, pochodzę ze śląska, dokładniej z Knurowa (obok Gliwic). Moje upodobanie do roślin zaczęło sie od bonsai z marketu, które jest u mnie około 3 miesięcy (to dla mnie sukces :P ). Teraz staram się znajdywać i kupować w miarę egzotycznie wyglądające roślinki. W temacie roślin wole się pytać niż wypowiadać, ponieważ moją wiedzę uznaje ciągle za zbyt małą.
Lechu
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2007, 22:37
16
Lokalizacja: tarnowskie gory

Post autor: Lechu »

WITAM wszystkich jest tu wiele wiadomosci i ciekawych tematów troche narazie poczytałem bo jestem nowy i zielony ale pierwsze moje wrazenie po zakupie serissy seroides mam wrazenia i odczucie ze maje dzewko ma 6 miesiecy zycia, tak jak by mialo raka ale ja postaram sie z tym walczyc i mam nadzieje ze wygram potrzebuje . jezeli ktos ma ochote i czas prosze o kontakt przez gg naljepiej pogadal bym osobiscie lub przez telefon. lechu z tarnowskich gor
Offtza
Posty: 10
Rejestracja: 07 paź 2007, 18:18
16
Lokalizacja: Rajszew

Post autor: Offtza »

witam wszystkich! :-)
mam na imie Magda, mam 23 lata i od tego roku mieszkam w Rajszewie. sztuka bonsai na powaznie zainteresowalam sie 1-2 lata temu, a zaczelam od gromadzenia literatury i wiedzy teoretycznej. tej wiosny z pola za domem pozyskalam dabek szypulkowy, wiaz polny i jakiegos iglaka, ktorego jeszcze nie zidentyfikowalam :wink: posiadam takze zakupiony klon polny 'butterfly', ligustr chinski i ficus benjamina (w stanie krytycznym). w sierpniu (rowniez z pola) sprawilam sobie sadzonke lipy drobnolistnej, w ktorej pokladam wielkie nadzieje :-) swoja kolekcje chcialabym powiekszyc o brzoze brodawkowata, wierzbe placzaca, buk lub grab oraz modrzew.
poza sztuka bonsai interesuje sie psychologia (ktora studiuje na UW), muzyka (gram na basie i spiewam), uwielbiam sport i zwierzeta (mam dlugowlosego owczatka niemieckiego i zolwia greckiego).
pozdrawiam serdecznie wszystkich bonsaistow! :-)
The only thing that makes me more horny than the sound of a V8 is my man
Awatar użytkownika
Sebastian Plonkowski
Posty: 20
Rejestracja: 12 sty 2007, 17:24
17
Lokalizacja: PÂłoty k/Zielonej GĂłry

Post autor: Sebastian Plonkowski »

Witam ! Nazywam się Sebastian Plonkowski mam 34 lata, bonsai interesuję się równo od roku posiadam już trochę różnych roślinek, ale są to wszystko próby własne na razie bez konsultacji warsztatowych(niektóre z nich pojawiały się na różnych forach), głównie tutaj jak również na forum polskiej asocjacji bonsai (tam pod nickiem Seba). Cała sztuka bonsai bardzo mnie pochłoneła przestudiowałem już wszystkie dostępne w języku polskim książki, teraz zostaje prktyka, praktyka jeszcze raz praktyka no i oczywiście warsztaty z doświadczonymi już kolegami. Mam nadzieję że w końcu uda mi się załapać na jakieś warsztaty i wstąpić w szeregi innych polskich bonsaistów ! Na razie poszukuję bonsaistów ze swojego regionu (post na forum) !
Załączniki
IMG_0138.jpg
IMG_0138.jpg (65.13 KiB) Przejrzano 13527 razy
Pozdrawiam Sebastian Plonkowski !!!!!!!
migi
Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2007, 09:40
16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: migi »

Witam wszystkich.
Mam na imię Michał w sztuce bonsai jestem raczej nowicjuszem, ale zawsze podobały mi się "takie drzewka".
W chwili obecnej posiadam dwa drzewka, nad którymi staram się gimnastykować (Ficus Retusa, Carmona Drobnolistna).
Nie ukrywam, że liczę na duuuużą ilość . i wsparcia.
Pozdrawiam
Załączniki
obj3geo11pg1p2.png
obj3geo11pg1p2.png (85.79 KiB) Przejrzano 13346 razy
Awatar użytkownika
frytek1991
Posty: 19
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:07
16
Lokalizacja: ÂŻory

Post autor: frytek1991 »

No więc :P Nazwyam sie Wojtek (pseudo Fryta) mam 16 lat i mieszkam w Żorach :P Ineresuje się Muzyką (gram na gitarze elektrycznej i akustycznej) Sportem (akropatyka i capoeira), i wszystkim po trochu :P Zawsze podobało mi się bonsai jednak dopiero niedawno kupiłem sobie pierwsze drzewko z którym chce zdobyc podstawowe umiejętności... :P mam nadzieje powiekszyć swoja kolekcje :P Pozdro :)
Awatar użytkownika
lukipela
Posty: 156
Rejestracja: 29 sty 2008, 21:47
16
Imie i nazwisko: Pawel F
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Post autor: lukipela »

Siema. Jestem Paweł,mam 23 lata i właśnie kończę studia na AR w Lublinie.Bonsai zainteresowałem się tak na poważnie dopiero ok rok temu.Następnie zbierałem informacje, czytałem,oglądałem i dopiero niedawno pozyskałem kilka yamadori i próbuję.Osobiście najbardziej lubię bonsai z drzew liściastych,a zwłaszcza graby:)
...
Awatar użytkownika
Kojot
Posty: 97
Rejestracja: 21 mar 2007, 17:16
17
Lokalizacja: JastrzĂŞbie ZdrĂłj

Post autor: Kojot »

[quote="frytek1991"]No więc :P Nazwyam sie Wojtek (pseudo Fryta) mam 16 lat i mieszkam w Żorach :P[quote]

witam kolegę z okolic ^^
Mateusz ZamĂŞcki
Młody
Posty: 266
Rejestracja: 02 wrz 2007, 18:44
16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Młody »

Śledze to forum już od roku a jeszcze się tu nie wpisałem, pora to naprawić :)

Nazwywam się Marek, mieszkam w Warszawie i mam 20 lat. Moja przygoda z bonsai zaczeła się jakieś 5 lat temu kiedy to przypadkiem będąc na zakupach z rodzicami wypatrzyłem w Leroy Merlin fajną roślinkę (Jeszcze wtedy nie wiedziałem, że właśnie kupiłem swoje pierwsze bonsai)
W tamtym okresie zajmowałem się kaktusami, szczęśliwie do dzisiaj wiele z mojej ówczesnej kolekcji przetrwało.
Oczywiście wkońcu dowiedziałem się co do domu sprowadziłem i troche mnie to zainteresowało. Przyznam się bez bicia był to wiąz drobnolistny i przetrwał u mnie póltora roku, niestety gdy wyjechałem na wakacje drzewko uschło z braku opieki :S
Potem przez jakiś czas sprawa ucichła aż do zeszłej zimy. Poczytałem, popytałem no i próbuje jeszcze raz.
Obecnie posiadam kilka drzewek i narazie jedyną ofiarą była serissa feotida, którą kupiłem w opłakanym stanie na EXPO "Zieleń to życie"

No to tyle 8] Pozdro
It's nice to be important but it's more important to be nice !

Pozdrawiam Marek Zieleniak
Wojtek G
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2008, 22:43
16
Imie i nazwisko: Wojtek G
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wojtek G »

Cześć.
Nazywam się Wojtek, mam 23 lata, jestem z Wrocławia.
Bonsai interesowałem sie już chyba od 2003 roku, ale na poważnie zająłem się tą sztuką w 2007, kiedy to dostałem na urodziny od narzeczonej książkę Harrego Tomlinsona.
Prawdziwego drzewka bonsai jeszcze nie mam, ale pomalutku do tego dążę;)
Posiadam dosyć pokaźną ilość materiału na bonsai, a co dalej będzie czas pokaże;)
Pozdrawiam:)
Ostatnio zmieniony 04 lis 2008, 11:23 przez Wojtek G, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jurek84
Posty: 16
Rejestracja: 21 mar 2008, 11:08
16
Imie i nazwisko: Pawel J
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Post autor: jurek84 »

Witam! Nazywam się Paweł, mam 24 lata i obecnie kończę studia na kierunku socjologia. Bonsai interesuję się od jakiegoś roku i do dziś w mojej "kolekcji" mam cztery drzewka (wiąz drobnolistny, grubosz, fikus retusa i fikus natasha). Mam nadzieję że z Waszą pomocą będę rozwijać swoje "skill'e" w sztuce bonsai. Pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
pikpok150
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2008, 13:07
15
Imie i nazwisko: mika
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: pikpok150 »

Hej :) Mam na imię Dominika, wczoraj skończyłam 21 lat i dostałam pierwszego w życiu fikusa ;) Jak na początek, chyba wystarczy, planuję z sadzonek zrobić coś naprawdę pięknego ;) Poza tym zaczynam studiować architekturę, interesuję się muzyką, trochę sztuką, żużlem :) i kocham Bieszczady :D
Awatar użytkownika
Asia40
Posty: 4
Rejestracja: 09 sie 2008, 11:01
15
Imie i nazwisko: Joanna R.
Województwo: dolnośląskie

Post autor: Asia40 »

Witam! Interesowałam sie bonsai przed kilkunastu laty, potem były inne zainteresowania - teraz wracam do drzewek. Mieszkam w pobliżu Książa na Dolnym Śląsku - od niedawna - czy wystawy bonsai na Książu, to jakiś stały element?
Asia
ODPOWIEDZ