Nie ma co płakać

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Awatar użytkownika
AnnaDorota
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1444
Rejestracja: 22 lip 2004, 14:34
19
Lokalizacja: Zawiercie

Nie ma co płakać

Post autor: AnnaDorota »

Nie ma co płakać, piszcie ludzie posty i już. nawiasem mówiąc, to jednak znaczy, że ktoś uznał to forum za na tyle ważne, że warto je było gnębić. Myślicie że to jakiś sprzedawca "nasion boonsai"?
Michał

Post autor: Michał »

Ania ma racje. Nie ma co się przejmowac.
Nadchodzi wiosna, każdy z nas ma jakieś plany co do drzewek. Przedstawimy je tu i już będzie jak dawniej.

Wydaje mi się że mógł być to ktoś sprzedający nasiona bonsai
garas

Post autor: garas »

Ja osobiście jestem za taką teorią.
Jakiś niezadowolony sprzedawca szukał możliwości "odgryzieia się" i znalazł w końcu jakiegoś kumpla-troszkę hackerka.
Nawiasem mówiąc to jest dup... nie hacker.
Z tego co czytałem to mianem hackerów określano tych dobrych, którzy coś "budowali".

@"hackerek"
A może cwaniaczku zrobisz włam np do mnie, już ja wiedziałbym co z tym fantem zrobić

Zapraszam bardzo mocno jeśli się nie boisz

A co
Awatar użytkownika
AnnaDorota
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1444
Rejestracja: 22 lip 2004, 14:34
19
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: AnnaDorota »

Hi hi Garas - nie podpuszczaj go, bo się przyzwyczai do kasowania nam postów, wpadnie chłopak w nałóg i co?
acer6

Post autor: acer6 »

No woman no cry ... trzeba po prostu zaktualizowac wer. i pomysleć nad backupem :wink: - co Kamil na pewno zrobi .

W końcu wszszyscy piszący posty są współtwórcami forum i stronka sie "zregeneruje" wraz z wiosną .

P.S. Nie szalejcie teraz z "konkretnymi" postami , dopuki Kamil nie zrobi porządku na forum .
piocel

Post autor: piocel »

W sumie to dobrze ze teraz skasowal te tematy, wyobrazacie sobie co by bylo gdyby zrobil to np. za rok ? ;( teraz Kamil pewnie zabezpieczy bardziej stronke zeby juz nikt wiecej nie robil takich numerow ...
Łukasz

Post autor: Łukasz »

uprawiacie bonsai a jesteście bardzo niecierpliwi - niedługo forum będzie wyglądać jak dawniej; grunt to dobry humor i optymizm :wink:
Pershing

Post autor: Pershing »

Tak jak pisalem wczoraj na chacie to pewnie jakis zapryszczony gowniarz (no offence) ktorego nikt nie lubi i jak to powiedzial "musial nam dac nauczke". Fakt nauczka jest bo forum bedzie lepiej zabezpieczone a slady po pryszczach pozostana :twisted: :-D Notabene na "swoim" forum tez musze dokonac aktualizacji 8)
Awatar użytkownika
piotr brozek
Posty: 68
Rejestracja: 08 kwie 2005, 18:51
18
Imie i nazwisko: Piotr
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: N. SÂącz
Kontakt:

Post autor: piotr brozek »

nie chce przerywac ale szukam odpowiedzi tylko na jedno pytanie
kiedy przycinac korzenie :?:
Awatar użytkownika
ar2r
Posty: 318
Rejestracja: 19 lip 2004, 21:00
19
Imie i nazwisko: Artur J.
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ar2r »

Korzenie przycina sie przy przesadzaniu. A tak na marginesie to o przycinaniu korzeni jest napisane w każdej książce o bonsai. Warto się zaopatrzyć w jakąś jeżeli masz zamiar interesować się bonsai.
Artur
Awatar użytkownika
piotr brozek
Posty: 68
Rejestracja: 08 kwie 2005, 18:51
18
Imie i nazwisko: Piotr
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: N. SÂącz
Kontakt:

Post autor: piotr brozek »

DZIEKUJE. DOPIERO ZACZYNAM. TAK Z DRZEWKAMI JAK Z INTERNETEM
(NIC TO) MYSLE ZE NIE BEDZIE ZLE. CHODZIŁO MI O PORE ROKU.
JESZCZE RAZ DZIEKUJE
ODPOWIEDZ