Bonsai SOPOT

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Awatar użytkownika
mateuszw
Posty: 32
Rejestracja: 10 kwie 2012, 22:34
11
Imie i nazwisko: Mateusz
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Wejherowo

Bonsai SOPOT

Post autor: mateuszw »

Witam, nie bardzo wiedziałem do jakiego tematu się podczepić, mam nadzieję że nie będzie to aż taki problem. Chciałbym się dowiedzieć czy ogrody Bonsai w Sopocie sa otwarte do zwiedziania i czy wgl jeszcze takie coś istnieje bo niestety na stronie internetowej nic nie jest napisane. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
maciek3miasto
Posty: 410
Rejestracja: 14 gru 2009, 15:49
14
Imie i nazwisko: maciek park
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: maciek3miasto »

Bonsai SOPOT - z tego co wiem, to Pan Wolkowicz ( bo o nim mowisz) zwina interes. I nie ogrody tylko studio albo jak to woli to sklep.
pozdrawiam maciek knap
Awatar użytkownika
mateuszw
Posty: 32
Rejestracja: 10 kwie 2012, 22:34
11
Imie i nazwisko: Mateusz
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: mateuszw »

no to lipa, a jest gdzieś w pobliżu coś podobnego? na pomorzu nikt nic nie organizuje, żadnych wystaw i wgl ;<
Awatar użytkownika
Bakus
Posty: 181
Rejestracja: 02 paź 2010, 07:41
13
Imie i nazwisko: Mariusz
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Ustka

Post autor: Bakus »

hehe ja staram sie cos ogarnac :p ale tylko w bylym woj. Slupskim
eldawid
Posty: 18
Rejestracja: 25 cze 2012, 21:10
11
Imie i nazwisko: Dawid.B
Województwo: pomorskie

Post autor: eldawid »

Z tego co sie dowiedzialem dzwoniac do niego jakis czas temu to studio jest przenoszone pod nowy adres . Mialo to trwac najdalej do konca wrzesnia jak jest teraz ciezko mi powiedziec
Awatar użytkownika
maciek3miasto
Posty: 410
Rejestracja: 14 gru 2009, 15:49
14
Imie i nazwisko: maciek park
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: maciek3miasto »

nic sie w 3miescie nie dzieje. bylo stowarzyszenie i wystawy w Grad hotelu (ostatnia chyba 2006). Pozostaly tylko kontakty telefoniczne. Ja utrzymuje kontak z dwiema osobami i jeszcze 2 nowe doszly (wlasnie dzieki forum), czyli jest nas piatka. czasami spotkamy sie na jakies yamadori, czasami jakis telefon, ale to wszystko. A fajnie jak by cos sie dzialo.

Na tym forum jest grupa Gdanska i oprocz mnie jeszcze jest tam 4 osoby. Ale nie wiem czy te osoby jeszcze zajmuja sie bonsai? Jesli sa tu jakies osoby z okolic 3miasta , wejherowa, redy, rumia, i dalej to fajnie jakby sie zglaszaly TU.
pozdrawiam maciek knap
Awatar użytkownika
mateuszw
Posty: 32
Rejestracja: 10 kwie 2012, 22:34
11
Imie i nazwisko: Mateusz
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: mateuszw »

ja jestem z Wejherowa i chętnie bym się wybrał na yamadori na pole przy wyjeździe z Redy w strone Pucka :) ale z osobami doświadczonymi którzy mogliby mnie czegoś nauczyć
Awatar użytkownika
Aura
Posty: 149
Rejestracja: 29 sty 2013, 21:15
11
Imie i nazwisko: Krzysztof
Województwo: pomorskie

Post autor: Aura »

Witam, też jestem z Wejherowa. Zawodowo zajmuję się projektowaniem, aranżacją ogrodów, pielęgnacją zieleni. W rodzinie leśnicy i szkółkarze :) W wolnym czasie trochę przesadzam, tnę, podlewam i wykrzywiam. Generalnie kręci mnie sztuka bonsai. Chętnie nawiążę kontakt z kimś z Trójmiasta i okolic.
Pozdrawiam, Krzysztof.

P.s. Są mi znane ugory w okolicy Redy ;)
ODPOWIEDZ