Najman vs Pudzian.

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Awatar użytkownika
wwoadas
Posty: 578
Rejestracja: 06 mar 2006, 19:22
18
Imie i nazwisko: Adam Filipiak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Milanówek

Najman vs Pudzian.

Post autor: wwoadas »

Jak w temacie :-) Na kogo obstawiacie? Chcialem zrobic ankiete, ale jakies problemy z tym byly. Ja mysle ze Pudzian Najmana rozerwie na pol \:D/
Kto się nie rozwija, ten się cofa.
Awatar użytkownika
fidelpatcha
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 769
Rejestracja: 11 maja 2006, 09:02
17
Imie i nazwisko: Damian Skiba
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: fidelpatcha »

Przecież to będzie chaos bez sensu, ważniejsze jest tylko to, że Pudzian zamiast dźwigac Poloneza będzie próbował bić się z miernym bokserem, a ludzie będą chcieli zobaczyć jak mu to wychodzi więc i kasa będzie.
Mam małe krzywe drzewko, ale to chyba jeszcze nie bonsai...
Damian S.
RUSKI
Posty: 36
Rejestracja: 16 lip 2008, 11:38
15
Imie i nazwisko: leon niemczyk
Województwo: zachodniopomorskie

Post autor: RUSKI »

Przygotowując się do walki Pudzian schudł kilkanaście kg, co na pewno wpłynie pozytywnie na szybkość jego ciosów. Trenował w klubie MMA i z tego co słyszałem nie oszczędzał siebie i sparingpartnerów. Patrząc na to jak poważnie traktował starty jako strongman nie sądzę, żeby odpuścił w tym przypadku. Jeżeli chodzi o Najmana to jego jedynym poważnym osiągnięciem było mistrzostwo polski w kickboxingu, nie słyszałem o jego dokonaniach w MMA. Jeżeli walka zejdzie do parteru to stawiam na Pudziana.
Inna sprawa, że ze sportów walki zrobił się show i biznes, a werdykty często zapadają przy zielonych stolikach. Niemniej czekam niecierpliwie do wieczora żeby obejrzeć niezły kabaret.
Awatar użytkownika
fidelpatcha
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 769
Rejestracja: 11 maja 2006, 09:02
17
Imie i nazwisko: Damian Skiba
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: fidelpatcha »

Niezły kabaret to Hrabi, albo Łowcy.B itp. itd. A w polskich galach to zwłaszcza boks i walki o tytuł mistrza świata federacji W.Ę.Ą, albo innej I.Ś.Ć. gdzie pasy wszystkich kategorii wagowych są w naszym posiadaniu. Z gal polskich mma widziałem na razie tylko jedną i przyznam że nie wyglądała najgorzej w porównaniu na przykład do trafiających się na extreme sport.
Mam małe krzywe drzewko, ale to chyba jeszcze nie bonsai...
Damian S.
Loongi
Posty: 119
Rejestracja: 30 lip 2009, 21:21
14
Imie i nazwisko: Sebastian
Województwo: mazowieckie

Post autor: Loongi »

jak dla mnie to pudzian wygra, a w dodatku oni nie daza sie wielka sympatia wiec..... swoja droga to sie troche martwie o najmana, jak czytalem na temat treningow pudziana o obrazen jego sparign partnerow to moze byc ciekawie....

no i oczywiscie pozostaje sprawa tych ciaglych reklam miedzy rundami i tej pani w sukni slubnej na niekonczacych sie schodach ruchomych....przy ostatniej gali boksu to juz nie wytrzymywalem(bo liczylem na powtorki z rund w czasie przerwy) a tu zawsze klijentka jedzie w gore na schodach.. :)
pozdrawiam
Sebastian
daniell 79
Posty: 240
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:47
16
Lokalizacja: sieradz

Post autor: daniell 79 »

nie zapominajmy ze Nejman czy tez Najman jak zawl tak zwal . cwiczyl kickboxink a to paskudna wlka jedno kopniecie i po watrobie
bo kazdy jest kims
Loongi
Posty: 119
Rejestracja: 30 lip 2009, 21:21
14
Imie i nazwisko: Sebastian
Województwo: mazowieckie

Post autor: Loongi »

no ale zeby uszkodzic watrobe pudzianowi tez trzeba miec porzadne kopniecie...a jaka on ma klate, miesnie brzucha , sile w rekach. moze technicznie bedzie odstawal od najmana ale wg. mnie wystarczy jeden naprawde dobrze trafiony cios i najman bedzie sie buja na nogach jak od razu na deski nie poleci....
pozdrawiam
Sebastian
Awatar użytkownika
Valheru
Posty: 175
Rejestracja: 17 paź 2004, 20:26
19
Imie i nazwisko: Marcin S.
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Valheru »

Witam
To może być tak, że Najman będzie skakał, a Pudzian tylko raz trzepnie. :-)
Marcin Sochacki pozdrawia Wszystkich
Awatar użytkownika
Przemek R.
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1023
Rejestracja: 04 sty 2007, 12:33
17
Imie i nazwisko: Przemek Radomyski
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: Przemek R. »

Valheru pisze:Witam
To może być tak, że Najman będzie skakał, a Pudzian tylko raz trzepnie. :-)
Tak miało być w przypadku Gołoty - jeden cios i Adamek pada na deski. Tu nie tylko liczy się pięść ale sprawne i szybkie operowanie całym ciałem (nogami). Najman może szybko załatwić Pudziana - pytanie tylko czy będzie potrafił, oraz jak się umówili :)

Wszedzie się robi kase i na wszystkim. Pudzian co miał już zdobyć jako strong men - to już zdobył i sam powiedizał "Nie ma już takiego pucharu czy tytułu, ktorego bym nie miał"

A za coś trzeba żyć, dwie chaty utrzymać i Hammera w gazie .....
Przemysław Radomyski

http://przemekradomyski.blog.onet.pl
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

To taka sama ustawka jak Adamek Gołota :P
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Awatar użytkownika
Bushi
Posty: 62
Rejestracja: 05 maja 2008, 00:09
15
Imie i nazwisko: Maciek Krawczyk
Województwo: lódzkie
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Bushi »

Polecam walkę Mirko Crocopo vs Bob Sapp. Porównywalnie się ona ma do stosunku wagowego przeciwników w walce Pudzian vs. Najman. Tyle tyko, że Najman to nie Mirko a i Sapp'owi wiele brakuje do Pudziana. Walka zakończyła się złamaniem kości oczodołu u Sapp'a. A w MMA najlepiej sprawdza się sambo (sam mistrz świata Fiodor Emelianenko trenuje właśnie tą sztukę) i jujitsu.Stawiam na Pudziana przez sympatię do niego.
Awatar użytkownika
wwoadas
Posty: 578
Rejestracja: 06 mar 2006, 19:22
18
Imie i nazwisko: Adam Filipiak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: wwoadas »

Nie mam pytan do tego co zrobil Pudzian. On go po prsotu zniszczyl. I bardzo ejstem zadowolony z tego ze Najman dostal, szkoda tylko, ze sedzia przerwal tak szybko walke. Mariusz powinien po dzisiejszej walce zaprosic Najmana do gry w badmintona- moze w tej dyscyplinie by mu poszlo lepiej. Tak cwaniczyl, ale nic mu z tego nie wyszlo. Pudzian zachowal spokoj, nie nasmiewal sie i nie obrazal przeciwnika przed walka i na dobre mu to wyszlo. Jeszcze i tak po walce ladnie sie zachowal, Najman pewnie by Pudziana wysmial gdyby wygral, ale do wygranej jednak troszke brakowalo :-)
Kto się nie rozwija, ten się cofa.
RUSKI
Posty: 36
Rejestracja: 16 lip 2008, 11:38
15
Imie i nazwisko: leon niemczyk
Województwo: zachodniopomorskie

Post autor: RUSKI »

fidelpatcha pisze:Niezły kabaret to Hrabi, albo Łowcy.B itp. itd. A w polskich galach to zwłaszcza boks i walki o tytuł mistrza świata federacji W.Ę.Ą, albo innej I.Ś.Ć. gdzie pasy wszystkich kategorii wagowych są w naszym posiadaniu. Z gal polskich mma widziałem na razie tylko jedną i przyznam że nie wyglądała najgorzej w porównaniu na przykład do trafiających się na extreme sport.
Masz rację to nie był kabaret-to była farsa w najgorszym wydaniu. Żenujące widowisko. Dla piękna tego sportu chciałbym jak najmniej takich walk oglądać. Napisałem walk-sorry. Przecież to nie była walka.
RUSKI
Posty: 36
Rejestracja: 16 lip 2008, 11:38
15
Imie i nazwisko: leon niemczyk
Województwo: zachodniopomorskie

Post autor: RUSKI »

Pudzian stwierdził, że walki to za mało. Następny jego sukces to....
Obrazek
ODPOWIEDZ