EM2008

Jesli chcesz sie przedstawic, kogos pozdrowic albo porozmawiac na temat nie zwiazany z bonsai. Tylko prosze w granicach rozsadku.
Awatar użytkownika
Kamil
Administrator
Posty: 2780
Rejestracja: 19 lip 2004, 10:33
19
Imie i nazwisko: Kamil Jackiewicz
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Reńska Wieś
Kontakt:

EM2008

Post autor: Kamil »

Witajcie,

czyzby zaden bonsaista nie interesowal sie pilka nozna? ;-) Wiem, wiem, to nie forum o pilce ale mysle, ze przy takiej imprezie mozna zrobic wyjatek.

Jak tam przezyliscie dzisiejszy mecz? Ja az w przerwie napisalem e-mail do niemieckiej telewizji ze skarga na komenatora - cala pierwsza polowe byl przeciwko Polsce.
Tez sie tutaj doczepiali, ze strzelilismy gola ze spalonego. Ok, maja racje ale moim skromnym zdaniem az takiej przewagi przez to nasz Brazylijczyk nie mial. Poprostu Austryiak nie trafil w pilke a Polak to wykorzystal, ach.
Awatar użytkownika
krzysiak88
Posty: 91
Rejestracja: 27 kwie 2008, 23:41
16
Imie i nazwisko: Krzysztof K
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle

Post autor: krzysiak88 »

A sędzia do tego zaje........ karnego podyktował :/ Widać był za Austrią :/
Pozdrawiam
Jacek Grzelak
Posty: 30
Rejestracja: 29 wrz 2007, 20:54
16
Lokalizacja: ÂŻabin

Post autor: Jacek Grzelak »

Niemcy cały czas maja na sumieniu swojego pierwszego spalonego z nami , więc teraz widzą je wszędzie , nawet w czystej grze , starają się zamącić wodę , a i tak nasi górą , pomimo że punktacja słaba , jednak pokazaliśmy , szczególnie w drugiej połowie , że potrafimy jednak grać :roll: :-) :wink:
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego Jacek G.
Awatar użytkownika
fidelpatcha
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 769
Rejestracja: 11 maja 2006, 09:02
17
Imie i nazwisko: Damian Skiba
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: fidelpatcha »

Piłka do Rogera trafiła po odbiciu przez obrońcę, więc gdzie tu spalony.
Mam małe krzywe drzewko, ale to chyba jeszcze nie bonsai...
Damian S.
Awatar użytkownika
Kulesza Rafał
Posty: 5
Rejestracja: 11 paź 2007, 08:57
16
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: Kulesza Rafał »

Spalony następuje w momencie zagrania piłki przez współpartnera do zawodnika znajdującego się na pozycji spalonej. Sędziowie też ludzie mogą się mylić. Anglik popełnił w tym meczu dwie istotne pomyłki-niestety aż dwie:-)
RUSKI ;-)
Awatar użytkownika
Corfe
Posty: 707
Rejestracja: 07 wrz 2004, 21:46
19
Imie i nazwisko: Michal Golebiowski
Województwo: opolskie

Post autor: Corfe »

8)
Michał Gołębiowski
www.naturalfine.com
Awatar użytkownika
AnnaDorota
wspieram forum (brąz)
wspieram forum (brąz)
Posty: 1444
Rejestracja: 22 lip 2004, 14:34
19
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: AnnaDorota »

Ponieważ wszystko już wiadomo :( napiszę tylko to, co usłyszałam przed chwilą w radiu, jako przekaz dla naszych piłkarzy pewnie znajdujących się juz w samolocie do domu:

"Chłopaki, prawie nic się nie stało... Ale na wszelki wypadek - nie lądujcie..."
Anna Dorota
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Wlasnie wrocilem po 2 tyg pobycie w Wiedniu. Bylo super strefy dla kibiców genialnie rozwiazane ogolnie spoko atmosfera oczywiscie wszyscy sie potrafia bawic tylko nie polacy ich zachowanie jest poprostu zalamujace bardziej niz gra naszej reprezentacji.
Taka mala anegdotka gdy w jednej z pizzerii na uboczu zobaczylem grupke polskich kibiców do ktorych podszedło dwoch Austryjakow (sytuacja tuz przed gra Polska Austria) zabralo im szaliki i dali im swoje.... Co zrobili Polacy??? Nic pospuszczali glowe do swoich pizzow i nikt nosa nie podniosł a kolesie chcieli zrobic sobie zdjecie z nimi i wyszlo licho ale mysle ze innaczej by sie to skonczylo gdyby Polakow bylo okolo 20 :)
We wszystkich radiach Austryjackich komentarz byl jeden najwiecej problemow z polskimi "kibicami".
Inna anegdotka jako ze mieszkanie mialem w dzielnicy gdzie bylo wiecej Turkow niz w innych dzielnicach po kazdym meczu ich reprezentacji wielka zabawa na ulicy do 3 nad ranem wszyscy jezdzili w samochodach lub na samochodach wzdłuż ulicy z okrzykami radosci. Ku mojemu zdziwieniu w tłum okolo 50-60 tureckich fanów weszło dwóch kibiców chorwackich moglo sie stac tylko jedno..... kazdy Turek ich pozalował i sciskajac pocieszał :D chcialbym to kiedys zobaczyc w Polsce.....
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Awatar użytkownika
shishiodoshiMeth.
Posty: 417
Rejestracja: 25 kwie 2005, 15:40
19
Imie i nazwisko: Artur M.
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: shishiodoshiMeth. »

Jak widać polacy nie tylko na forum są otumanieni zawiścią, kompleksami i zazdrością. Co zrobić? Ojczyzny się nie wybiera, chociaż za nasze zachowanie każdy odpowiada sam...
Jaki finał obstawiacie? Chciałbym obejrzeć finał Turcja - Rosja, jednak rozsądek mówi mi, że będzie to Niemcy - Rosja. Myślę, że będzie 1:3 dla wschodniego sąsiada :)
Artur
Awatar użytkownika
Corfe
Posty: 707
Rejestracja: 07 wrz 2004, 21:46
19
Imie i nazwisko: Michal Golebiowski
Województwo: opolskie

Post autor: Corfe »

Niemcy - Rosja
3-2
Michał Gołębiowski
www.naturalfine.com
Awatar użytkownika
wwoadas
Posty: 578
Rejestracja: 06 mar 2006, 19:22
18
Imie i nazwisko: Adam Filipiak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: wwoadas »

Ja to na poczatku stawialem na Holandie, no ale niestety. Teraz mysle, ze w finale beda Niemcy i Rosjanie i bedzie 1:2 dla Rosji
Kto się nie rozwija, ten się cofa.
Awatar użytkownika
Bolas
wspieram forum (srebro)
wspieram forum (srebro)
Posty: 2441
Rejestracja: 20 lis 2004, 18:03
19
Imie i nazwisko: Boleslaw Wujczyk
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Bolas »

Nooo tak kazdy odpowiada za siebie i za swoje zachowanie jak najbardziej sie z tym zgadzam tylko tych kilku "gentelmenow" wyrabia wszystkim marke. Nikt nie powie kilku kibiców wszczelo bojke tylko Polscy kibice wszczeli bójke a to roznica prawda??
osobiscie chciałbym zeby rosja wygrala :D
Pozdrawiam
Bolesław Wujczyk
Awatar użytkownika
Kojot
Posty: 97
Rejestracja: 21 mar 2007, 17:16
17
Lokalizacja: JastrzĂŞbie ZdrĂłj

Post autor: Kojot »

a ja tam Kebabom kibicuje :D
Mateusz ZamĂŞcki
ODPOWIEDZ